DANIŞAN YORUMLARI

DANIŞAN YORUMLARI

SİZ DE YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?
Aydınlatma Metni 'ni okudum, bilgi sahibiyim
YORUMU GÖNDER

Buraya dikkat dağınıklığı ve odaklanma problemi için geldim .Sas metodunu deneyimledim günlük yaşamımda ollsun derslerimde olsun etkisini gördüm ve daha verimli dersler seçiyorum .Sorunlarımı dinleyen ailem olsun sosyal çevrem olsun bana yardımcı oldu güzel ve hoş seanslar geçirdim. Güzel bir deneyimdi güzel sonuçlar aldım çok teşekkür ederim.

G.B.B. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Biz burada olmaktan Abdullah Bey'i tanımaktan çok memnunuz. İyi ki tanıştık herkese tavsiye ediyorum. Benim çocuğuma ve bana çok iyi geldi. Çocuğumu tanımama onun duygularını ve düşüncelerini bana anlattı onun tercümanı oldu .Benim çocuğumu daha iyi tanımama vesile oldu ona çok teşekkür ederim Sas metodunun ise işe yaradığını düşünüyorum o yüzden 4 defa aldık herkese tavsiye ediyorum herkes faydalansın canı gönülden teşekkürler.

Ş.E - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Üç evladımı da size getirdim öyle çok memnun kaldım ki her şey için çok teşekkür ederim .ilginiz alakanız ve yardımınız hepsi çok iyiydi. Sayenizde evlatlarım da çok değişmeler oldu sizlere nasıl teşekkür etsem azdır. Rabbim hepinizden rağzı olsun.

F.T - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Buraya kızımın diş gıcırdatması ve Özgüven eksikliği için başvurduk ve iyi ki başvurmuşuz. Daha ilk seanslardan itibaren diş gıcırtmamız azalarak tamamen ortadan kalktı. Abdullah Bey'in tavsiyeleri ve yol göstermeleri ile anne ve baba olarak kızımıza özgüven kazanmasında nasıl bir yol izleyeceğimizi öğrendik ve bu konunda sonuna geldik sayılır. Biz Abdullah Bey'den ve Pandomim ailesinden çok memnun kaldık teşekkür ederiz.

Ş.S - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Insanlar konuştukça rahatlıyor normal hayatta çevrenizin sizi yargılayacağı şeylerde Bir uzman size karşı anlayışla yaklaşıp tavsiyeler veriyor. Dış dünyaya fazla kulak asılmaması gerektiği ve kendi yolunuzu çizmenizi gerektigini anlıyorsunuz seanslar bana bunu gösterdi. Özgüven kazandım ve benim hayatımdaki her şeyi beni ilgilendirdiğinin farkına vardım.Tesekkürler.

E.D - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

İşe başlayamam sebebiyle internette psikolog araştırması sonucu Pandomim Psikolojik Danışma Merkezine başvurdum ve Beyza hanımla sürecimiz başladı .Gayet keyifli ve verimli bir süreç sonucunda hayatımın birçok alanını düzene soktum ve en önemlisi işe başladım. Kurumda çalışan herkes gayet ilgili ve özenli davranışlarıyla beni çok rahat hissettirdiler. Asistan Sevda hanıma her hafta güzelce ilgilendiği ve güler yüzlü karşıladığı için teşekkür ederim ve Psikolog Beyza Hanım'a teşekkür ederim.

H.B.Ç - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Ebeveyn olarak nerede ve nasıl olduğumuzu bilemediğimiz bir dönemde karar verdik Abdullah Bey ile tanışmaya. Farkındalığımızı arttırmaya ve yönlendirmeye ihtiyacımız vardı. Engin bilgi ve tecrübelerinden faydalanarak güzel tavsiyeleri ile ayrılıyoruz pandomim'den .Oğlumuzun mutlu ve huzurlu ayrılması da cabası.Her bir seansta bize ve oğlumuza kattıkları için Abdullah Bey'e sonsuz sevgi saygılar. İyi ki Pandomim...

E.G - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Öncelikle hatice hanıma teşekkürlerimi ileterek başlamak istiyorum. Kendimi asla “diyetteyim” katılığında hissetmeden,güzel,rahat bi süreç geçirdim. İstediğim görünüme de ulaştım. Kısacası ben sağlıklı beslenmeyi sıkılmadan,doyarak öğrendim:)

- (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Öncelikle hatice hanıma teşekkürlerimi ileterek başlamak istiyorum. Kendimi asla “diyetteyim” katılığında hissetmeden,güzel,rahat bi süreç geçirdim. İstediğim görünüme de ulaştım. Kısacası ben sağlıklı beslenmeyi sıkılmadan,doyarak öğrendim:)

- (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Ne kadar harika bir dünyada yaşıyoruz, bu büyücünün bunu nasıl yaptığından hala şüpheliyim!!! Bu güçlü büyücünün evliliğimi nasıl kurtardığını tüm dünyaya duyurmaktan çok mutluyum. Kocam beni başka kadınlarla aldatmayı bırakamadığı için her şey boşa gidiyordu. Sürekli bana kızmaya alışmıştı. Onu durdurmaya çalıştım ama duruma engel olamadım, çabaladıkça durum daha da zorlaştı. Bazen birkaç ay boyunca kavga edip ayrı kalacağız ve sırf çocuklarımız yüzünden tekrar geri döneceğiz. Bir gün bir arkadaşım bana, kendisine de yardım eden bu büyücüden bahsetti, adı Dr.SUNNY, onun ruhsal sorunları çözmek için beyaz büyü büyüleri kullandığını söyledi. Denemeye karar verdim, onunla temasa geçtim ve bana bunun sadece 2 gün süreceğini ve kocamda büyük değişiklikler göreceğimi söyledi. Gerçekten büyü yaptı, inanın büyünün üzerinden 2 gün geçtikten sonra kocam yattığı kadınların farklı isimlerini itiraf etmeye başladı. Bağışlanması ve bir daha asla denememesi için yalvardı. O günden bugüne aklım rahat. Kocam benim dışımda dünyadaki hiçbir kadından hoşlanmaz. Ve onu yalnız başıma bulundurduğum için çok mutluyum. Büyü uygulayıcısının iletişim e-postası [email protected] veya onu whatsapp +2348082943805'e ekleyin

Lisa - (Konusma Danismanligi)

Mersin'den Kemal Çopur ben"_ Kasım 2023 tarihinde tanıştım sevgili Diyetisyen Hatice hanımla Duygusal yeme bozukluğu ile ilgili sosyal medya paylaşımına istinaden , bağırsak rahatsızlıklığım için beslenme desteği istedim. Süreç ve tedavi o kadar muazzam ilerlediki ; beslenme adı altında yıllardır sağlıksız ilerleyerek kendimize zulm etmişiz. Özce söylüyorum Ben tedavi olmak istiyorum diyen bir insan kişi eğer tespitleri doğrultusunda Hatice Hanım'ın söylediklerin riayet ederse kat'a tedavi karşılığını alır ve yeniden doğmuş olur .. Güler yüzü ve insani yaklaşımından ötürü ve emeklerinin karşılığına az olan teşekkürlerimle .. Kemal çopur

Kemal çopur - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Oğlum, seanslarla birlikte daha çok kendini ifade edebilir durumda olduğunu gözlemledim. Danışmanımız Abdullah beyi gerçekten çok sevdik. Sabah uyanma durumumuz oldukça zor olmasına rağmen kuruma gelirken hiç böyle bir durumla karşılaşmadık. İyiki burayı ve Abdullah beyi tercih etmişiz.

A.B - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Gayet memnun kaldım. Uzun bir süredir danışma hizmeti alıyordum. Kendimde gerçekten ilerleme fark ettim. Ayrıca bu süreçte farkındalıklar da yaşayıp, düşünsel manada bana katkı sağlayacak şeyler de öğrendim. Danışmanım Beyza hanım da bu süreçte bana gerçekten anlaşıldığımı hissettirdi. Teşekkür ederim.

E.B - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

SİHİRLİ DEĞNEK, Bu kadar kısa sürede etki edebildiğine göre, danışmanımız Abdullah beyde kesinlikle bir sihirli değnek var dedim. Bir hafta sonra kızımdaki dikkat dağınıklığı nasıl çözüldü diye hala inanamıyorum. Ne kadar teşekkür etsem az. Seans sonunda öfkesi bitti, dikkat dağınıklığı, kardeş kıskançlığı, zorbalık...hepsi ama hepsi bitti. Danışma sürecimizin bu kadar hayatımızı değiştireceğine inanmazdım. Abdullah bey sadece kızımızı değil, ailemizi, beni, babayı, herkesi iyileştirdi. Bize değen sihirli değneğin tüm ailelere dokunması dileğiyle... Sizi hiç ama hiç unutmayacağız. .Çok teşekkür ederiz.

İ.Ş - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Danışmanım Beyza hanımla iyiki karşılaşmışım. Kaygı, takıntı, stres gibi konularda korkularım vardı. Beyza hanım sayesinde atlattım. Ve daha iyiyim. Eski düşüncelerimi aştım. Çok teşekkürler.

E.G - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Danışmanım Beyza hanım bana gerçekten çok iyi geldi ve beni bu kadar anlayacağını gerçekten düşünememiştim bile. Tüm seanslarım çok güzel geçti. Çok memnun kaldım.

Y.Ç - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Seanslara başlamadan önce sınav stresi ve anksiyete konusunda çok ciddi düzeyde problemlerim vardı. Seanslar ve sas metodu sayesınde zamanla sınav kaygımı kontrol altına almayı öğrendim. Elim ayağım titreyerek girdiğim sınavlara şuan çok sakin bir şekilde giriyorum. Danışma sürecinin bana çok faydaları oldu. Danışmanım Berin hanıma desteğinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

E.Ç - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Abdullah beyle 2 aylık bir süreçte beraber yol aldık. Bu 2 ay sürecinde hem duygu dolu anlar hem eksiklerimiz hem de bilgi azlığını fark ettik. Çocuğum, hiç yerinde durmayan, sürekli ağlayan ve öfkeli birisiydi. 3 hafta içinde nasıl yumuşadığına inanamadık. Aile içi huzurumuz fazlasıyla oldu. Kızım mutlu ve artık bizi yormadan bizi anlayabiliyor biz de onu anlayabiliyoruz. Tabiki bunlar siz değerli danışmanımız Abdullah bey sayesinde oldu. İyiki sizi bulduk. Çok teşekkür ederiz.

Z.K - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Biz buraya oğlumun hırçınlığı, yemek yememe problemi, uykuya dalma problemi ve en önemlisi 'kaka tutma' problemi için geldik. Çocuğumun hırçınlığı ciddi derecede azaldı. Yemek yemeye başladı ve uyku problemi neredeyse bitti. Kaka problemini ise önceden hastanede hallediyorduk. Kurumunuza geldiğimizden beri neden tuttuğunu öğrenmiş olduk. Ve diğer problerinde öyle. Abdullah bey bana da nasıl davranmam gerektiğini öğretti. Bana da katkıları çok oldu. Danışmanımıza çok teşekkür ederiz.

H.B - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Çocuğum için büyük tuvalet sorunu ve sosyal çevre ile iletişim sorunlarından dolayı, sosyal medya üzerinden gördüm ve daha önce kurumunuza gelen bir danışan tavsiyesiyle size geldim. Çok ama çok memnun kaldık. Büyük tuvalet sorunu tamamen sonlandı. İletişim konusunda da çok yol aldık. Girişteki danışma kısmında danışanlara ilgi ve bilgilendirici konuşmalarından memnun kaldık. En önemlisi çevrem de böyle bir sorun yaşayan birini görürsem kesinlikte tavsiye ederim.

A.A - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Seanslara başladığımdan bu yana kendimi daha iyi ve cesur hissediyorum. Bana öğrettiği şeylerden ötürü ve bana çok iyi geldiği için Beyza hanıma teşekkür ediyorum. Teşekkürler pandomim ailesi.

H.İ - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Kızım ergenliğini yoğun bir şekilde yaşarken pandomimle tanıştık. Beyza hanımla birlikte yolumuza devam ederken kızımda bu olumlu değişimleri zaman içinde gördüm. Kurumunuzdan ve Beyza hanımla kızımın sohbetlerinden çok memnun kaldım. İlginize teşekkür ederim.

A.K - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Kendimi çok daha iyi hissediyorum. Seanslarımız dolu dolu ve yararlı bir şekilde geçiyor. Buraya gelmeden önce birkaç sorunlarım vardı fakat seanslara devam ettikten sonra birçok sorunumu hallettim. Ayrıca kendimi geliştirmek içinde buraya gelmeye devam edeceğim.

H.K - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Uzun zamandır düşündüğüm fakat güven problemi yaşadığımız bir durumdu İçinde bulunduğumuz durum .Bir arkadaşımız aracılığı ile pandomim ve Abdullah Bey'in bu konuda çok başarılı olduğuydu. Sadece çocuğun düzelmesi ile sınırlı kalmayıp sorunu oluşturan herkes ile görüşmeler yapıldı .Uzun zamandır geliyoruz hayatım boyunca iyi ki tanımışım dediğim kurum ve alanında mükemmel olan Abdullah Bey İyi ki varsınız sayesinde çok yol kat ettik .İLgisi alakası sabrı ve yaklaşımıyla mükemmel bir psikolog ben kendi adıma geç kaldığımı bile düşünüyorum buna rağmen bizde ve çocuğumdaki değişimler inanılmaz mutlu ediyor şunu öğrendim ben iyiysem ve ne kadar Abdullah Beyi dinlersem çocuğum o kadar iyi Allah ondan razı olsun. Sevda hanımı güler yüzü sabrı ve yaklaşımlarından dolayı tebrik ediyorum .Çok tatlı bir bayan iyi ki tanımışım sizleri hayatta paradan daha değerli şeyler de var insanlık hoşgörü ve ilgi gibi her şey daha da güzel olur inşallah.

R.T - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Süreçte hocamdan cocuk ve ebeveyn danışmanlığı ve sas metodundan yararlandık. Oğlum deprem korkusu ve kaygı nedeniyle çok zorlu günler yaşadı yemiyordu uyumuyordu.Ancak şimdi geldiğimiz noktada oğlum kendi yatağında kendi uyuyabiliyor yemek yeme sorunumuz ortadan kalktı. Ara ara korku ve kaygıları olsa da kendini daha iyi yatıştırabiliyor süreçte bir ebeveyn olarak çocuğuma yaklaşımım konusunda danışmanlık ile oğlumla iletişimim daha iyi ona göre ona nasıl yaklaşacağımı artık daha iyi biliyorum . Yoğunluğumdan dolayı bana anne olmayı öğrettiğiniz için teşekkür ederim hocam bazen insan onca yoğunluğundan hayat telaşının arasında kendini bile unutuyor. Ama anne olarak dünyadaki en güzel duygu hayatta oğlumla birlikte yol alabilmek kadar güzel bir şey yok İyi ki oğlum var İyi ki anneyim

D.A. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Ilk geldiğimizde başa çıkamadığımız sınır koyamadığımız birçok sorunla karşı karşıyaydık çocuğumuza göremediğimiz ya da görmezden geldiğimiz o kadar fazla durum varmış ve bunları Abdullah Bey sayesinde onun yönlendirmesiyle yoluna koyduk okul korkusu argo kelimeler küfür karşı çıkma sorumluluk bilmemek anneye bağlılık kavga etmek tanıdığı veya tanımadığı çocuklara sebepsiz zarar verme bunların hepsini çok şükür geride bıraktık şu anda o kadar uyumlu ki herkes farkında sadece aile içinde değil çevresel değişikliği de büyük bir farkla anlaşılıyor artık evde hepimizin sınırları var sadece çocuğumuz da değil bizde de güzel gelişmeler oldu birbirimizi anlıyoruz dinliyoruz ve hep ortak karar veriyoruz teşekkür ederiz

M.E.D - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Seanslara başlamadan önce kaygı seviyesi fiziksel olarak hayatıma çok fazla yansıyan biriydim .Bence beni kaygılandıran şeylerin neden olduğunu odaklanmış anlamlandırmaya ve çözümlendirmeye çalışmamıştım .Beyza Hanım bu süreçte yanımda olabilecek en iyi kopilotumdu .Bu yolda ne kadar iyi bir şoför olsanız bile yanınızda oturan kişi size o yolun nasıl geçeceğini hissettirir kendisi çok iyi bir rehber bu yolda bana yardımcı olduğu için çok ama çok teşekkür ederim

V.S - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Çok memnun kaldım özellikle sas daha çok dikkatimi toparlamama yardımcı oldu Hem de daha çok bakış açımı geliştirdi Beyza Hanım'a teşekkür ederim

E.K - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Seanslara başlama sebebim ,günlük yaşantımda hayata dair beni mutlu eden hiç bir şey bulamamamdı. Sürekli bir şeylerden şikayet eden , sürekli ağlayan ve hep mutsuz bir insan profiline girmiştim .Ancak Beyza hanım la tanışmamızın ardından beni rahatsız eden , beni üzen ne varsa hepsiyle daha sağlıklı mücadele etmeyi öğrendim . Kendime değer vermeyi ve bununla birlikte karşıma çıkan her sorunda bunun dünyanın sonu değil daha çözülebilir şeyler olduğunun bilincinde hareket etmeyi öğrendim. Kendime bu seanslar sonucunda ki mesajımsa; İnsan kendine değer verince herkes değer veriyor. Çözülmeyecek hiç bir şey yok. Herşey mutlaka yoluna giriyor. Sadece sabırla ve doğru adımı atarak beklemek gerekiyor. Hayatımızda mutlaka sorunlar olacak sorunlar olacak ki güzel geçen her anımızın anlamı olsun .İnsan yaşadığı sorunların ardından güzel anılarına sıkı sıkı sarılıp tadını çıkarmayı öğreniyor. Çok teşekkür ederim herşey için:)

F.P - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Abdullah hocama gelirken çok çekimser davrandım, ne konuşacam dedim fakat iyiki gelmişim. Başta yaptığı görüşmeler sonrasında Vr Danışmanlığa başladığımızda çok inanmamıştım fakat çok faydasını gördüm. Kaygılarımı çok iyi kontrol ediyorum ve çocuklarıma yersiz kızmalarım olmuyor aile hayatım düzene girmesini sağladı , hocamıza ne kadar dua etsem azdır bana bir çok çalışma verdi, kısa zamanda kendimi daha hissetmemi sağladı. Allah ondan razı olsun.

S.B - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Arabaya bindiğimde, cafeye gittiğimde yada buna benzer bir alanda bulunduğumda kalbim sıkışıyor gibi hissediyordum, çok kez acile gittim hiç bir sonuç alamadım daha sonra Abdullah beyle tanıştım, kendisi normalde çocuklar üzerinde çalışıyorum başka bir psikologa gidin demesine rağmen ben Abdullah hocamızı tercih ettim. şimdi kalbim sıkışmıyor, soğuk soğuk terlemiyorum. Her şey için Abdullah beye çok teşekkür ederim.

A.F - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Hatice hanımla görüşmeye başladığım günden itibaren düzenli beslenmenin ve diyet denilen olayın nasıl olması gerektiğini öğrendim. Daha önceden çok fazla diyet süreçleri geçirmeme rağmen en verimli olanın kişinin kendisine yaşam tarzına göre beslenmesi ve bunun bilinçli olarak işin uzmanıyım yapılması gerektiğini farkettim. Bu sürecin sonunda hem yaşam kalitem hem beslenme alışkanlıklarimin duzeldigini artık daha mutlu yaşayabildiğimin daha sağlıklı olduğumun farkındayım. İlgi alaka ve desteğinizle dolayı teşekkür ediyorum.

Selahaddin İlkaya - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Bireysel bir danışan olarak geldim. Anksiyete, duygusal bozukluk, kaygı bozukluğu her şey vardı. Maalesef derdimi sorunumu biliyordum ama çözümü bilmiyordum. Berin Hanım sayesinde her şeyi öğrendim, çok şey öğretti bana. Berin Hanım çok güzel bir dinleyici ve öğretici. Bunun yanı sıra SAS dinleti programı aldım ve bana aşırı iyi geldi. Herkese tavsiye ederim. Hiç düşünülmeden yapılması gereken SAS metodu bence. Ve ayrıca eklemek isterim ki Berin Hanım kesinlikle yargılayıcı. sorgulayıcı bir insan değil. Her şey o oda içerisinde kalıyor. İnsan bazı şeyleri anlatmakta korkabiliyor, dile getiremiyor. Ama söylemenin ne kadar iyi olduğunu anladım. Herkes korkmadan çekinmeden gelebilir. Bu kadar kısa sürede, bu kadar iyi olacağımı bilseydim daha önce gelirdim. Berin Hanıma çoook teşekkür ediyorum. Bu arada yıllarca Anti depresan kullandım ama hiç bu kadar iyi olmamıştım. Hayatı yaşamak çok güzel. Danışmanlık konusunda önyargıları kırıp danışmanlık hizmeti alın.

Z.D. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Çok memnunum. Hatice hocama teşekkür ediyorum. İşinde gayet başarılı. Herkese tavsiye ediyorum. Pandomim ailesine çok teşekkür ediyorum.

F.C. - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

İlk seanslarda çocuğun yanında olmadığımız için ne yapıldığı hakkında ya da neler konuşulduğu hakkında hiçbir fikrimiz yoktu. Seans sonlarında küçük bilgilendirme ve ikazlarla sürece devam ettik. Ta ki ebeveyn görüşmesine kadar, ne kadar yararlı ve faydalı olduğunu anlayamamışız. Her seans sonunda çocuğumuzun davranışlarında düzelmeler oluyordu ancak bunu nasıl başardığına dair metot anlamında fikrimiz yoktu. Nihayetinde çok şeyler öğrendik, sorunumuz çözüldü. Mucize demek belki iddialı olacak ama Abdullah Bey'in işinin ehli olduğu aşikar. Tüm süreçlerde ve her aşamada her yönüyle memnun kaldık. Teşekkürler.

H.K. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Kızım tip1 diyabet ve memnuniyetsizlik şikayeti ile başvurduk. çok fazla yemek seçen kızım, artık yemek seçmiyor. Hayata daha pozitif bakıyor. Buraya gelmemedeki tek amacım kızımın mutlu olmasıydı. O gerçekten mutlu. Buraya gelmekten çok keyif alıyor. Doğru adımlarla güzel ilerliyoruz. Abdullah Bey, ebeveynler olarak ne yapmamız gerektiği konusunda rotamızı oluşturdu. Kendisine çok teşekkür ediyor ve hayatında başarı ve çokça mutluluk diliyorum

A.ü. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Yaklaşık 2 aydır bireysel sorunlar ve çocukluk travmaları ile ilglili EMDR metodu ile devam ettirmekte olduğum bu danışmanlık sürecinde kaygı oranı düzensizliğimi dengeledim daha mutlu ve huzurlu hissetmekteyim daha ilerleyeceğimi düşünüyorum kısacası hayat kalitemin yükselmesi diyebilirim. SAS metoduna gelirsek eğer beni sakinleştirici ve dengeleyici etkisinin olduğuna şahit oldum buda hayatımın karar mekanizmasına yardımcı olduğunu gözlemledim Beyza hanıma çok teşekkür ederim .

N.O - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Gelme sebebim yaşadığım olaylardan dolayı gece uykularımın olmadığı için kalp atışlarım düzensiz ve nefessiz kalmamdı. Dalıyor ve boş boş bakınıyordum. Sinirli oluyor ve hayattan zevk alamıyordum ama şimdi nefesim herşeyim düzelmeye başladı ve iyi ki gelmişim .Hayata tutunuyorum artık. Kendime güvenim arttı. Beyza hanımı tanıdığım için çok mutluyum.

Y.D - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Hatice hanım gayet güler yüzlü , anlayışlı ve dengeleyici yaklaşımı ile diyet sürecimi kolaylaştırdı.

D.Y. - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Hatice hanım diğer diyetisyenlerin aksine size hazır bir liste vermiyor. Seans görüşmlerinde kilo vermeden bile hafiflemiş hissediyorsunuz. Kendisi ile ikinci görüşmemiz daha öncede diyet sürecim olmuştu. En hızlı ve severek ilerlediğim bir süreçti .Diyet psikolojisinden çok sağlıklı beslenmeyi öğretiyor .Sevdiğimiz yiyececekleri listelerine ekleyerek ilerlemeyi öğretti .Kendisine tüm sabrı ve ilgisi için teşekkür ederim.

S.B. - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Seanslarım 2 ay sürdü . Okb şikayetiyle gelmiştim hayatımı ve yaşam kalitemi çok engelliyordu. Sosyal medya üzerinden Pandomim Danışmanlık Merkezini buldum ve Berin hocamla tanıştık sağolsun bu süreçte bana çok yardımcı oldu. Berin hocanın önerdiği yolda ilerledim. Okb durumum yaklaşık 4 senedir vardı sağolsun Berin hocam sayesınde bu durumu yendik. Herkese tavsiye ederim. Pandomim çalışanları ve Berin hocama çok teşekkür ederim.

M.O. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Kaygı şikayetim hakkında psikolojik destek almak için geldim. Berin hanım çok iyi bir dinleyici ve sorunları seanslarda adım adım çözdü. İlgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim.

Ö.Ç. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Abdullah beyle bir arkadaşım sayesinde tanıştım. İlk önce gelmek konusunda çok tedirgindim. Oğlumun belirgin davranış bozukluğu yoktu ama kendisi içten içe büyütüyormuş onu anladık. Farkında olmadan kendini kapatmış. Artık herşeyi konuşarak ve paylaşarak hallediyoruz. SAS metodu dikkat eksikliği konusunda büyük yardımcı oldu. Aslında oğlum la birlikte bende yanlış davranışlarımın farkına vardım. Daha kaliteli zaman geçirmek ne kadar önemliymiş onun farkına vardım. Mutluyuz bu süreçten.

E.A.Ö. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Merhaba seanslardan çok memnunuz ailecek danışmanlık hizmeti alıyoruz. Pandomim ile tanıştıktan sonra hayatımızda güzel değişimler oldu. Her zaman için güler yüzünüzü bizden esirgemediğiniz için çok teşekkür ediyorum.

T.A. - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Oğlumda ilk zamanlar okul kaygısı vardı. Abdullah beyle görüşmemizden sonra okul kaygımız azaldı okula severek gidiyoruz. Bunun dışında öfke kontrolü sıkıntılarımız vardı. Aldığımız seanslar sonucu gözle görülür şekilde öfke kontrolü problemimizide aştık. En önemlisi sorumluluklarını yerine getirmeyi öğrendi. İyi ki yolumuz Abdullah beyle kesişmiş. Her görüşmemizde daha da iyiye gideceğine yürekten inanıyorum. Emeğinize sağlık .İYİ Kİ VARSINIZ...

F.Ç - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Beyza hanımın oğluma karşı yaklaşımı çok güzeldi. Oğlum onun yanında kendini daha rahat hissetti .Görüşmelerimiz sonunna oğlumda oluşan korkuları azaldı. Kendine olan güveni arttı ve gelecek kaygısı azaldı.İ lginiz ve güler yüzünüz için teşekkürler.

A.B - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Seanslara başlamadan önce üstesinden gelmekte zorlandığım birçok alan vardı mükemmelliyetçilik fazla fedakarlık kök aile içerisindeki rollerin değişmesi mükemmeliyetçiliğin getirdiği yetersizlik hissi infertiite gibi birçok alanda çalışmalar yaptık. Farkındalım hiç olmadığı kadar arttı. Yönetmekte zorlandığım kimi zaman içinden çıkamadığım tüm bu alanları yönetmek kontrol altına almak benim için artık daha kolay. Seanslarımızı sonlandırırken başka bir insan olarak ayrılıyorum. Programlı bir şekilde ilerleyerek profesyonellik çizgisini hiçbir zaman bozmayan Beyza Hanım'a emekleri ve çabası için çok teşekkür ederim hayatımın ilerleyen dönemlerinde de her zaman minnet duyacağım sevgilerle.

E. E. Ö - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Seanslar gerçekten çok iyi ve etkiliydi insanların Beyza Hanım gibi bir psikoloğa ihtiyacı var ve Beyza Hanım'ın çok iyi bir psikolog olduğunu düşünüyorum Diyetisyen Hatice hanımında çok iyi bir diyetisyen olduğunu düşünüyorum ve herkesin gelmesini tavsiye ediyorum pandomim danışmanlık merkezindeki herkese teşekkür ederim ve başarılarının devamını dilerim.

M. A - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Hatice Hanım'a bebeğimizin yemek seçiciliği üzerine başvuruda bulunmuştuk bize çok yardımcı oldu her hafta beslenme listesi hazırladı ve oğluma uygulamaya çalıştık. Et ve et ürünlerini kesinlikle yemiyordu. Artık yavaş yavaş başladı yemeye Hatice Hanım çözüm odaklı önerileri sayesinde oğlum da güzel gelişmeler var gerçekten ihtiyaca göre tavsiyeleri var kendisine çok teşekkür ediyorum

D. B - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Çocuğumda aşırı derecede kaygı vardı oyun terapisi ile birlikte Abdullah Bey'in yönlendirmeleri ile biz ebeveynleri olarak davranışlarımızda değişim gerçekleştirdik ilk defa Sas metodunu burada duydum itiraf etmem gerekirse ilk başta bunun çok işe yarayacağını düşünmedim ancak Sas metodu çocuğumda çok işe yaradı ardından yapılan otojenik rahatlama hareketleri ve danışmanlık ile kaygılarımızda gözle görülen bir azalma olduğunu düşünüyorum. Artık kızım kendi problemini kendisi daha rahat ifade edebiliyor kendisi çözüm yolları üretmeye çalışıyor sürekli ağlama davranışını bıraktı her şeyden önemlisi kendine güveni arttı çok teşekkür ediyorum

A. K - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Başladığım dönem korku kaygı ve endişelerim yoğundu seanslarda kendi duygularımı kontrol edebileceğimi anladım artık daha rahat bir döngüdeyim Beyza Hanım'a teşekkür ederim

H. A - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Çocuğum kelimeleri tam çıkaramıyordu şimdi her dediğini anlayabiliyoruz. İletişimi arttı. Bu sayede özgüveni de arttı öfke problemini yendik vurma davranışını azalttı tuvalet eğitimini güzel bir şekilde tamamladık daha uyumlu ve sosyal bir çocuk oldu Abdullah Bey'e teşekkür ederiz

İ. D. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Ilk geldiğimde aşırı stresli ve özgüvensizdim seanslar ve sas metodu sayesinde daha sakinim ve kendime güvenim arttı.

E. B - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Oğlum için tavsiye üzerine geldik İyi ki gelmişiz oğlum Abdullah Bey ve sas metodu sayesinde hem aile olarak biz hem de okulda öğretmenlerimiz oğlumuz da büyük bir değişim oldu. Öğretmenleri mezuniyetinin yakın olduğunu söylediler otizmli oğlum artık kendini daha iyi ifade ediyor daha dikkatli davranışları olumlu yönde oğlum Abdullah abisini çok seviyor Çok teşekkür ederiz.

G. D. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Kilo vermek için gittiğim Hatice hanıma beslenme uzmanı olarak çıktım.Öyle ki hatice hanımdan ayrıldıktan sonra farkettim bunu çünkü öyle güzel ve sağlıklı beslenmeyi öğretiyor ki neyi, nasıl, ne zaman yiyeceğiniz default olarak yükleniyor ve ona göre yeme düzeniniz değişiyor.

Osman - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Berin hanımla 7 seans görüşme yaptık. Buraya gelme amacım üniversite sınavındaki kaygılarımı kontrol edemeyişimdi.3-4 seanstan itibaren çevremden de açıkça fark edilen olumlu yönde bir değişim oldu bende. Bu kadar iyi geleceğini ben bile tahmin etmemiştim. Genel olarak danışmanlığa bakış açım da çok değişti. Öncesinde ön yargılıydım fakat şu anda iyi ki gelmişim diyorum. Bana kattıklarından dolayı başta Berin hanım olmak üzere tüm Pandomim ailesine teşekkür ederim.

A.Ç. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Biz kızımın kaygılarını ve stresini kontrol edemediği bunun neticesinde önce kirpik sonrasında kaşlarını koparma durumu için başvurduk .Çok kısa bir süre içerisinde bu problemimiz tamamen ortadan kalktı. Abdullah beye bunun için çok teşekkür ederiz .Kızımla harika bir diyalog kurdu. Ailesi olarak kızımızın bu durumu kendi atlatır sandık ancak öyle değilmiş. En ufak bir şüpheniz varsa hiç beklemeden Pandomim Danışmanlık Merkezine başvurmanızı tavsiye ederim. Abdullah bey başta olmak üzere tüm güler yüzlü ekibinize sonsuz teşekkür ederim.

G.Y. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Hatice hanımla geçirdiğimiz seanslarla sağlıklı beslenme alışkanlığı konusunda beni çok iyi yönlendirdi.psikolojik desteğini de asla inkar edemem.herşey için çok teşekkür ederim....ayrıca güleryüzlülükleri ve ilgileri son derece profesyonel....

Betül Gönül - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Ben 1,5 yıldır geliyorum 114 kilodan 74 kiloya düştüm.Bu süreçte bana yardımcı olan Hatice hanıma sonsuz teşekkür ediyorum. çok mutsuzdum şimdi çok mutluyum özgüvenim yerine geldi. Hastalıklarım azaldı .Herkese tavsiye ederim. Hem sağlıklı beslenme hem psikolojim her şey düzene giriyor iyi ki varsınız Hatice hocam yolunuz açık olsun Sevda hanım.

C.E - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Pandomim de daha önce seanslarımız olmuştu. Berin hanımla tanıştık. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Duygularımızı tanımamızı ve kontrol etmeyi öğrendik .Öfkemizi kontrol altına almayı öğrendik. Seanslarımız çok güzel oldu. Berin hanımın emeğine sağlık tekrar çok teşekkür ediyorum.İ yiki varsın Pandomim. SAS metodu içinde çok teşekkürler .Çocuklarımıza yaptığımız en büyük iyilik çok memnun kaldık.

K.S - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Kızımın kreşte şiddet sonrası gece terörü ağlama krizleri , öfke patlamalarıyla başladığımız seanslarda düzelecek mi diye endişeleniyordum .Şuan çok sakin anlayışlı ağlama ve öfke nöbetlerimiz bitti. Hem kızım hem de ben daha sakin ve mutluyuz.

H.A. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Ben hastalık anksyetesi şikayetiyle Berin hanıma başvurdum. Başlangıçta duyduğum , gördüğüm her hastalığın kendimde var olduğuna inanıyordum .Berin hanım anlayışıyla ve kibar davranışlarıyla zihnimi hasta olmadığıma nasıl ikna edebileceğimin yollarını gösterdi. Artık korkularımla ve kötü düşüncelerimle nasıl mücadele edebileceğimi biliyorum. Hayatıma daha sakin ve huzurlu bir bakış açısıyla devam edeceğim. Pandomim ailesine ve Berin hanıma çok teşekkür ediyorum.

B.C - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Ben panik atak sorunları ile ilgili başvurdum. İlk geldiğimde çok karamsar mutsuz bir vaziyette idim .Her seans sonunda daha iyi hissetmeye başladım. Sağolsun Berin hanım çok uğraştı benimle ve sonunda ataklar azaldı. Kendimi tam olarak tanıdım. Sorunlarla başetmeyi öğrendim mutlu olarak ayrıldım. Teşekkürler Berin hanım teşekkürler Pandomim personeli.

N.O. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Her seansta ayrı ayrı özel ilgiyle ilgilenildi. Başlamadan önce bu kadar çabuk gözle görülür bir sonuca varacağımızı düşünmüyorum. Hizmette olan güvenebileceğinz bir yer.

M.K. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Kaygı bozukluğu şikayetiyle geldim. Hızlı bir sürece başladık. Berin hanım güler yüzüyle ve güvenilir haliyle kendimi en rahat şekilde ifade etmemi sağladı.T ek başıma dışarı çıkamaz bir haldeyken şuanda tamamen özgüvenli bir şekilde dışarıya çıkabiliyorum. Tam anlamıyla hayatımda büyük bir değişiklik yaşadım.D aha mutlu ve yaşantımda daha aktifim. Yalnızken şu anda geniş bir arkadaş çevresine sahibim. Olaylara duruşum ve bakış açımın değişmesine vesile oldu. Yaşantımı artık daha az kaygıarla devam ettiriyorum. Tüm negatifliklerle nasıl baş edebileceğimi öğretti bu yüzden daha konforlu bir yaşamım oluştu kendisine teşekkür ediyorum ve rahatlıkla tavsiye ediyorum.

B.A. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Seanslara Abdullah beyle başladık. Kendisi ile ilk ebeveyn görüşmemizde bize seanslarla ilgili ve nasıl davranmamız gerektiği neler yapmamız gerekenleri detaylı bir şekilde anlattı. Çocuğum danışmanlığa başladığı ilk iki görüşmeden sonra belirgin düzeyde kızımın duyguları ve durumu neredeyse %70-80 oranında değişiklik gösterdi. Kızım kendisini çok sevdi. Ben ve kızım Abdullah beyin danışmanlığı öneri ve tavsiyeleri sonrası duygularımız ve hayata bakış açımız kızımın öfkeleri duygu durumu çok değişti. Yardımlarınızdan dolayı ve ilgi alakanızdan dolayı kendisine çok teşekkür ederiz .İyi ki tanımışız Abdullah beyi.

S.B. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Buraya gelmeden önce birçok korku ve kaygılarım vardı.Geçmişle yüzleşememek aslında en büyük korkumdu.El uyuşmalarım uykuya dalamamak , değersizlik hissiyle başa çıkamamak gibi. Beyza hanımla tanıştıktan sonra her şey daha farklı oldu .Geçmişe dönerek korkularla yüzleşmek gerekiyormuş aslında ışık oldu yoluma. Korkularla aslında yüzleşmek gerektiğini .Her şeyi içine atarsan mutlaka bir gün yeniden ortaya çıkıyor. Beyza hanımın öğrettiği güvenli alanla daha iyi ,daha huzurlu daha mutluyum. Yoluma ışık tuttuğunuz için çok teşekkür ederim. Hayatıma bu güzel dokunuşlar bana çok iyi geldi .Her zaman iyi ve güzeli çağır...

B.K. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Berin hanıma kaygı ,anksiyete şikayetleriyle başvurdum. Hayat kalitem epey düşüktü ve günlük yaşamımda mutsuz hissediyordum. Günlük işlerimi yapmakta bile zorlanıyordum .Seanslar ve EMDR ile kendimi çok daha iyi hissediyorum. Kendimi kaygılı hissetmiyorum ve bunun hayatımın her alanında olumlu değişimlere sebep olduğunu görebiliyorum. Berin hanıma ve Pandomim ailesine çok teşekkür ederim.

E.H. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

İlk geldiğimde depremle ilgili çok korkum vardı. Beyza hanımla birlikte 4 seans da depremle ilgili olan korkularım geçti gerçekten çok memnun kaldım .Her şey için Pandomim ailesine teşekkür ederim.

F.M. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Buraya geldiğimde kilo vermekte aşırı zorlanıyordum ve bunu çok takıntı haline getirmiştim çok bıkmış ve yemek yerken suçlu hissediyordum. Hatice hanım ile bunu çok rahat bir şekilde yendim kilo verme sürecim aşırı rahat ve güzel gidiyor yemeklerden yada daha da kilo alacağım korkum yok artık 4 haftadır buraya geliyorum ve iyi ki gelmişim Hatice hanım aşırı tatlı ve güler yüzlü bir insan .Her zaman pozitif ortada bir sorun olsa bile hiç stres yapmıyor ve beni de rahatlatıp sorunu çözeceğimizi söylüyor ve çözüyor yani iyi ki gelmişim diyorum bu konu ile alakalı hiç sıkıntım kalmadı ve aşırı mutluyum .Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

S.G. - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Öncelikle bizi buraya sınıf öğretmenimiz yönlendirdi tavsiye üzerine geldik .Pandomim danışmanlıktan memnun kaldık. Güler yüzle karşılandık her zaman Abdullah beye düzenli olarak geldik ve çocuğumuzda olan değişimi gün gün farkettik. Üstümüze düşen görevleri her zaman dikkatlice yapmaya çalıştık. İyikide gelmişiz herkese tavsiye edeceğim.

D.S. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Daha önceden ve 1 yıl kadar danışmanlık almıştım. Bıraktıktan bir süre sonra tekrardan gelme ihtiyacı hissettim. Hem beslenme düzeni kişiye uyum şekli hem de psikolojik açıdan güzel bir destek veriyorlar Ben çok verim aldım. Randevu saatinde de kendi durumumuza göre rahatça esnetebilmeleri güzel bir artı .Tesekkürler Hatice hanım.

M.E.S. - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Seanslara başladıktan sonra oğlumda ciddi anlamda olumlu gelişmeler oldu.Ö zellikle SAS metodu ile oğlum çok değişti. Cümleleri arttı. İletişimi güçlendi. Dikkat süresi uzadı .Başta anlamsız olarak düşündüğümüz SAS dinleti programı hayatımıza dokundu diyebilirim. Sadece SAS metodu değil Abdullah beyin çok iyi gözlemci olması ve oğlumun onu çok sevmesi de tabiki çok çok etkili oldu. Abdullah bey benim göremediğim özellikleri de anlattı bana .Nasıl yaklaşmamız gerektiği konusunda yol gösterdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

K.A.T - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

online diyet danışmanlığı ile farklı şehirlerden bu sürece başladık.9 ay kadar sağlıklı beslenmeyi öğrendiğim bu süreçte Hatice hanımla ilerlemekten aşırı keyif aldım.Enerjisi ve bilgisi ile her gün resmen defterim notlarla doluyordu.Ayrıca online görüşmeye ilk süreçte negatif baksam da alabileceğim en verimli online süreç oldu.Canım diyetisyenim sayesinde 9 ayda hem daha iyi hissediyorum hem de -16 kg verdim ama doğru beslenmeyi öğrenmeye hep devam ettik çünkü ben bu sürece başladıktan sonra hayatım çok değişti, şuan 4 çocuğumla enerjik bir biçimde ilgilenebiliyorsam Diyetisyen Hatice Altunsoy sayesinde...

Y.S. - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Gebelik sürecine hazırlık ve beslenme düzeni oluşturmak için Hatice hanıma gelmiştim. Kendisinin diyet ağırlıklı değil beslenme alışkanlığını düzeltmeye yönelik çalışmalar yapması bizim için en önemlisiydi.Süreci şimdilik bitiriyoruz beslenme düzenimi oluşturdum kontrollü yemek yiyebiliyorum ve hamileyim .Hatice hanıma teşekkür ederim. Kendisi bizim için çok kıymetli ve değerli.

M.G - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Öncelikle Abdullah bey bize ve çocuğumuza yaklaşımından dolayı çok teşekkür ederiz .Sizin yönlendirmeleriniz sayesinde katı kuralları olan ebeveynlikten kurtulup çocuğumuza anne ve baba olarak yaklaşmayı öğrendik. Yanlışlarımızı hatalarımızı düzelttik ve daha da düzelebileceğimize ,inanıyoruz sizin sayenizde. Çocuğumuzda en büyük sıkıntı yeme içme problemiyken bunun nasıl aşılabileceğini gördük artık akşam yemekleri daha eğlenceli ve sakin şekilde tamamlanıyor .Çocuğum sizden ayrılmak istemiyor bir dahaki seansı iple çekiyor. Seansları tamamlasakta ara ara görüşebiliriz:)Güzel güler yüzlü bir ekibe sahipsiniz .Her şey için çok teşekkürler.

E.K - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Seanslar boyunca çocuğumuza yaklaşımından dolayı Abdullah beye çok teşekkür ederiz .Yaklaşımı bilgisi ve olaya olan hakimiyeti ile çocuğumuzun bu seanslardan çok fayda elde ettiğini söylebilirim. Durum tespitleri tavsiyeleri ve kuvvetli gözlemciliği ile başarılı bir beyefendi olduğunu söyleyebilirim. Çocuğumuz için gösterdiği yaklaşım için kurumda çalışan herkese sonsuz teşekkürler.

M.D - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Herşeyi benim yapmam gerekiyor diye düşünerek kendimi yiyordum bunu yendik. Başkalarının benim hakkımda düşünce ve davranışları beni artık etkilemiyor. Kendimi seviyor ve daha fazla değer veriyorum. Artık bir hata yaptığımda kendimi suçlamak yerine çözüm arıyor ve hata yapmanın beni güçlendirdiğini öğrendim. İnsanları değiştiremeyiz lakin biz düzelebilir ve gelişebiliriz. Berin hanıma teşekkür ederim ve tavsiye ederim

B.C - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Hatice hanım müthiş enerjik bi insan.Kendisinin danışmanlığı sayesinde aç kalmadan zayıflanabileceğini gördüm.Kendisi danışanın hayat tarzını nelere zaafı olduğunu çok iyi analiz eden kişiye göre özel beslenme planı hazırlıyor.Onunla bu süreci

B.A - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Hatice hanımla tanıştığıma çok memnun oldum. Sağlığım için zayıflamak istedim dişyetisyenimide sevince sevdiğim arkadaşım gibi konuşarak sohbet ederek 1 yıl boyunca 20 kilo verdim buda beni çok rahatlattı. İnşallah hatice hanımın kontrolü altında yine kilo vermeye gayret edicem .Hatice hanımla kilo vermek çok güzeldi ona çok teşekkür ediyorum onun insanlığınıda çok sevdim onun için ailesinede teşekkür ederim .Hayat boyunca sağlıklı sıhatli işinde başarılar dilerim o gerçekten çok tatlı bir insan.

N.Ç - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Berin hanıma başvurduğumda hayatından hiç bir zevk almayan tamamen karamsar bir bakış açısıyla gelmiştim. Kıskançlık hayatımı ele geçirmiş çaresiz bir şekilde eşimle birlikte başvurduk ve 4 ay gibi kısa bir sürede şuanda kendini seven , değer veren hayatından keyif alan birisi olarak devam ediyorum. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az bana gideceğim yolu öyle güzel gösterdi ki birlikte çok güzel yollar katettik. Tanıdığım için çok mutluyum. iyiki hayatıma dokundu .Artık kendimi seviyorum ve bu Berin hanım sayesinde iyi ki varsınız.

E.Ö. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Oğlum için geldim .Birkaç tanıdığım çocukları için gelmiş ve memnun kaldıklarını söylemişlerdi.Seanslardan kesinlikle olumlu anlamda ilerleme oldu. Abdullah beyin güzel ve doğru tespitleri vardı. Tavsiye ve önerilerine dikkat edeceğim. Herşey için teşekkürler.

E.U. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Seanslarım tahmin etmediğim kadar iyi gidiyor. Seanslarımdan aşırı verim aldığımı düşünüyorum. Gerek Hatice hanımın bilgisi gerek bana verdiği motivasyon gerekse süreç içerisindeki bir çok davranışı seanslara devam etmem noktasındaki tek etkendir. Her seans yeni bir ders adeta her seansta yeni bilgiler öğreniyorum ve Hatice hanım sayesinde bunları hayatıma adapte ediyorum. İnternette diyetisyen ararken burayı bulduğum için çok şanslıyım.

B.G.T - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Oğlum 5 yaşında otizm tanılı öncelikle emeğiniz için sabrınız için çok teşekkür ederim. Pandomime geldiğimizden bu yana oğlumda sas metodu ve oyun danışmanlığıyla hem kelime artışları hemde hiç oyunla alakası olmayan oğlumda muhteşem bir ilerleme kaydettik .Oyun süresi uzadı arkadaşlarına ve çevresine karşı iletişimi arttı .En önemlisi takıntılarımızın büyük kısmını atlattık. Emeği için öncelikle Abdullah beye ve pandomim ekibinin güler yüzü ve anlayışı için çok çok teşekkür ederiz.

K.Y - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Dyt Hatice Hanımla çalışmak o kadar rahatlatıcı ve güzeldi ki diyette olduğumu bile anlamadım her anda yanımda olduğunu hissettim çok sağlam bir şekilde ilerledik ve nasıl beslenmem gerektiğini öğrendim dengelemenin ne kadar önemli olduğunu besinlerin hangi gruplara girdiğini çok yiyerek ve doyarak kilo verileceğini öğrendim. Çok çok teşekkürler🙏🙏

A.Y. - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

6 yaşındaki oğlumun tuvaletini tutmaları artık sağlık problemine neden olunca size gelmeye başladık. Cok kısa sürede sorunumuz çözüldü. Diğer taraftan öfke kardeş kıskançlığı konsantrasyon yeme problemleri gibi diğer sorunlarımızdan da oyun danışmanlığı ile kurtulmuş olduk Abdullah Bey ve pandomim ailesine teşekkür ederiz

C. K - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Eşim oğlumuzla ilgili yaşadığımız problemler konusunda bir danışmanlık hizmeti alma konusunu ilk dile getirdiğinde açıkçası bir fayda olmayacağını düşünmüştüm ama ilerleyen süreçte oğlumun sorun teşkil eden davranışları konusunda gayet olumlu değişimler gördük artık durum eskiye nazaran gayet pozitif Abdullah Bey'e teşekkürlerimi sunuyorum.

H. B - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Faydalı olabileceği konusunda şüpheli yaklaşarak adım attım. Çocuğumu bu denli ilerletebileceğini gerçekten düşünmemiştim. Abdullah Bey çok ilgili ve sevecen tutumuyla hayatımızda misafir oldu. Çocuğum seansları koşarak geldi mutlu ayrıldı. Sonuç değerlendirmesi yaparken sanki evimizde misafir etmişiz gibi duruma tamamen hakim olduğunu görmek bana kocaman bir İyi ki dedirtti. Pandomim ailesine teşekkür ederiz bize çok şey kattınız.

A. B - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Seansa çok fazla sınav kaygım olduğu için ihtiyaç duydum seansa başlamadan önce girdiğim denemeler çalıştığım derslerde sürekli başarısız olacağım hissi vardı. Bu duyguyla baş edemiyordum. Böyle düşündükçe de daha çok başarısız oluyordum. Şiddetli baş ağrıları mide bulantısı kalp çarpıntısı gibi fiziksel olarak da geri dönüşü oluyordu. Fakat seansa başladıktan sonra bu duygularımla baş etmeyi öğrendim. Sınavlara girmek artık beni korkutmuyor sınav stresi ve kaygısı yüzünden de hastalanmıyorum. Seansa başladıktan sonra seans süreci ile ilgili hiçbir ön yargım kalmadı. Artık çok mutluyum Teşekkür ederim her şey için.

F. G - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Abdullah bey o kadar kibar ki tam bir oyun abisi geleceğimiz günü İple çekiyoruz. Her şeyin bir anda olmasını beklemek çok zor ama seanslar ilerledikçe çocuğumdaki değişimleri gözlemlemek harika. Bizim istediğimizden ziyade çocuğumuzun istediği yönde ilerlemesi her şeyin ona göre yapılması mükemmel zaten.Çocuğun yönlendirmesi ile ilerleyen her seans bizim için de hep olumlu oldu. Bu süreçte çocuğumuz için çıktığımız yolda biz de o kadar yol kat ettik ki umarım daha çok yol alırız İyi ki tanımışız Abdullah Bey'e teşekkürler her şey için

Y. M - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Yaklaşık 2 ay önce kendimi indirdiğim kuyudan çıkamadığım için Berrin hanıma randevu oluşturdum. Başlarda her geldiğimde anlatacak o kadar çok şey oluyordu ki ancak bir süre sonra anlatacak çok bir şeyin kalmadığını fark ettim. Çünkü kendimi ifade edebilmeyi kendimi önemsemeyi ve hayata farklı pencereden bakmayı öğrendim. Kendimi ifade edememek benim sorunlarımdan biriydi bunun sebeplerinin ve çözümünün bu kadar göz önünde olduğunu görmemiştim. Kendime yaptım en büyük iyilik burayı bulup Berrin hanımla tanışmam oldu. Hayata farklı bir pencereden bakmayı öğrenip hayatıma Daha güzel bir yön vermiş olduk birlikte. Berin Hanıma ve pandomim danışmanlık ekibi için kocaman bir İyi ki

A. A - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Pandomim aile ve psikolojik danışma merkezine gelirken geleceğe umutla bakma ve belirsizliklere karşı olumsuz yönde düşünce ve davranış geliştirme sorunlarım vardı psikolog Berrin hanım ile geçirdiğimiz süreç boyunca hem kendime hem hayata hem de insan ilişkilerine dair çok fazla şey öğrendim şu anda psikolojik olarak kendimi iyi ve güzele gitmek için pürüzlerden arındırılmış olarak hissediyorum bu arınırlık hali hoş bir dinginlik ve huzur hissi veriyor bana aynı zamanda bu hisler geleceği umutla bakmama da yardımcı oluyor belirsizliklere karşı kendi duygu ve davranışlarımla mücadele etme konusunda ise kesinlikle sağlam bir temel oluşturduğumu düşünüyorum Bu temel ışığında olumlu yönde gelişme göstereceğimi düşünüyorum yine de kim bilir. Kendisinde ya da çevresinde herhangi bir olumsuzluk hisseden düşünen ya da tavır sergileyen herkese pandomim aile ve psikolojik danışma merkezini Şiddetle tavsiye ediyorum o giriş kapısından girmekten korkmayın daha iyi bir halde çıkacağınıza emin olabilirsiniz.

C. G - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Öncelikle başvurma sebebim çocuğumdaki öfke sorunuydu. Şimdi çocuğum daha sakin ve öfkesini kontrol edebiliyor. Her yerde sizi anlatıyorum Abdullah Bey ve geleceklere tavsiyem benim gibi araştırmadan başka bir yere gidip çocuğun psikolojisi ile oynamasın. Ben seve seve öneririm sizi, emeğinize sağlık. Her şey gönlünüzce olsun. Pandomim ailesine girmek çok güzel bir duygu, en çokta çocuğum için, her gün sizi soruyor. Teşekkür ederim....

L.A - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

5 yaşındaki kızımın her şeye ağlama ve öfke krizleri sebebiyle tavsiye üzerine geldik. Birçok yer araştırdım görüştüm. Pandomimin diğerlerinden farkını ön görüşmede hissedebiliyorsunuz. İlk görüşmeye katılın ne demek istediğimi anlayacaksınız. Artık daha sakin bir kızım ve sınırlarını bilen bir annesi var. Samimiyeti sabrı ve profesyonelliği ile mesleğindeki başarısına şahit olduk iyiki yolumuz Abdullah beyle kesişmiş .En başta Abdullah beye ilk girişte güler yüzü ile size aileden biri olduğunuzu hissettiren Sevda hanıma emeklerinden dolayı sonsuz teşekkürler .iyiki...

L.A. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Kızımda genel anlamda gözle görülür değişiklikler oldu .Özgüveni konuşmaları davranışları değişti ve kısa zaman içinde en büyük değişikliklerden biri peltek konuşması bebekçe konuşması davranışları değişti. Derslerde algısı daha çok açıldı ve çabalamaya başladı teşekkür ederiz.

A.A - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

İlk olarak bayılma şikayetiyle başvurdum. Bayılmamın tıbbi olarak hiç bir sebebi çıkmadı .Psikolojik bir destek almam için ikna edildim. İyikide böyle bir desteğe başvurmuşum .Benim için gerçekten dönüm noktası oldu.1 -1,5 ay gibi kısa bir sürede çözüm bulduk. Gelmek isteyip tedirgin olanlar için diyebileceğim hiç vakit kaybetmesinler hiç ertelemesinler.

S.A. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Seanslara mart ayının ortasında başladım. Aslında sıkıntılarım ocak ayından beri vardı fakat kendim üstesinden gelebilirim diye düşündüm. Çünkü öyle bir sıkıntıyı herkese anlatamam , çok saçma ne garip birşey bu demelerinden korktum insanların ve açıkcası psikoloğun. Gerçekten çok kötü bi durumdaydım. nsanın kendi varlığını kabul etmemesi hemde bunu bilinçsiz bir şekilde yapması çok tuhaf ve kötü bir durum .Sanki nefessiz kalmış gibiydim.Bu sene sınava hazırlanıyordum birde bu durumum çalışmalarımı daha kötü etkiliyordu. İlk başlardan daha şunun kıymetini anlamıştım. Bir insanın hayatındaki en basit şeyler dahi ne kadar güzelmiş. Bir insanın kendinin farkında olup her şeyden zevk alması meğer dünyanın en güzel hissiymiş.Yaklaşık 9 ay boyunca terapilerime hiç aksatmadan geldim. Bunda en büyük etki sanırım psikoloğum Berin hanıma ait. Hayatımda ilk defa bir insan beni yargılamadan dinledi. Kendimi fark etmemi sağladı ve yol gösterdi.Her randevuma farklı bir heycanla geldim. Burası benim dönüm noktam oldu diyebilirim. Gerçekten hayatımda birçok şey değişti kendimle ilgili. Ayrıca herzaman içimi açabileceğim ve dertleşebileceğim güzel insanlar kazandırdı bana iyi ki Pandomim Danışma Merkeziyle yolumuz kesişmiş.

S.D. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Oğlumun tuvalet gitmede bütün demelerime rağmen olumlu sonuç alamamıştım Abdullah beyden sadece mesajla konuşmama rağmen çok güzel sonuçlar alıp 3 günde öğrendik. Diğer oğlumda da aynı 3gunde öğrettim. Mesleğinizi tam anlamıyla severek yaptığınız için teşekkür ederim. Hayatımıza uzak olmanıza rağmen dokunduğunuz için teşekkür ederim. İnşallah bir gün yüzyüze görüşmek nasip olur 🙏🏻

E.K. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Berin hanıma çok teşekkür ederiz.Öfke kontrol problemi yaşıyorduk .Eşimle orta yolu bulamıyorduk Berin hanım sayesinde huzuru bulduk.Samimiyeti,profesyonelliği için de ayrıca teşekkürler .

BB - (Aile Danismanligi)

Berin hanıma çok teşekkür ederiz.Öfke kontrol problemi yaşıyorduk .Eşimle orta yolu bulamıyorduk Berin hanım sayesinde huzuru bulduk.Samimiyeti,profesyonelliği için de ayrıca teşekkürler .

BB - (Aile Danismanligi)

Eşimle öfke kontrolü gibi sorunlarımız vardı.Orta yolu bulamıyorduk .Berrin hanım ile tanıştıktan sonra sorunlarımız çözüldü.Huzuru bulduk,kendımızı tanıdık ve çözümledik .Berrin hanıma çok teşekkür ediyoruz.Berrin hanım içimizdeki ses olup bizi yeniden kendimize keşfettirdi.

B.Ü. - (Aile Danismanligi)

Gayet güzel bir sonuç oldu yaklaşık 20 kg verdim .Çok memnun kaldım. Gayet güleryüzlü ve samimi davrandılar. Teşekkürler hatice hocam.

M.K - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

12 Mart 2022 tarihinde geldiğimde ki halim ile şuanki halimde dağlar kadar fark var .Hayatımın merkezinde ben dışında herkes vardı ama şimdi sadece ben varım ve hayatım çok güzel bir şekilde değişti kendimi yeniden keşfediyorum .yeni bir kişi doğuyor içimden .Berin hanım ilk geldiğimden beri güler yüzünü samimiyetini hiç eksik etmedi burası bana aile gibi oldu .Aile sıcaklığını hissettim iyiki gelmişim tanımışım. Berin hanıma ve Pandomim Aile Merkezine çok teşekkür ediyorum bana kattıkları için.

A.Ç - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Berin hanıma geliyoruz. Çok memnun kaldım çocuğumu getirdim .Hem maddi hem de manevi olarak çok büyük destek sağladılar.Tavsiye ederim. Küçük oğlumuda Abdullah beye getirdim. Onunda çocuklara olan ilgisi olakası çok güzel danışmanlığı kabul etmeyen çocuğum gelmek için gün sayıyor. Büyük oğlumda gün sayıyordu. Çok memnun kaldık.

N.K. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Gündelik yaşamda bile çoğu zaman zorluk yaşıyorduk. Yaşanan travmalar sebebiyle .Berin hanımın seanslarıyla çocuğum daha olumlu mutlu gülebilen biraz daha keşfedilebilen bir çocuk oldu. Hayatımda rastladığım tanıştığım nadir insanlardansınız .HEP VAR OLUN!

A.B. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

11 Mayıs 2022 de Berin hocamla başladı benim yolculuğum .Baya uzun yer yer yorucu ama sonucu güzel hatta çokça güzel bir yolculuk .Sanırım hayatımda kendime yaptığım en büyük iyilik bu oldu. Yüksek kaygı bozukluğuyla başladık yola daha doğrusu bu benim kendimde gördüğüm problemdı , seanslara gelip gittikçe asıl olanın , görünürde her ne kadar kaygı olsada travmalarım olduğunu öğrendim ve farkettim EMDR ile devam ettik yolculuğumuza 7-8 yer yer 9 puan verdiğim travmalarım suan sürecin sonlarında 0 kocaman 0 verebiliyorum. Beni rahatsız eden ağlama krizlerine neden o her anım suan sadece anı yaşanmış ve bitmiş bir anı .artık herşeyden önce ben varım. İnsan hayatında ikinci kez doğar mı? Evet doğar .Bunun mümkün olduğuna yemin edebilirim.28 yaşına kadar bambaşka bibirisiymisim meğer suan ise başka çok başka biriyim ve son olarak eklemek istediğim bir şey var hayat tek kulanımlık birşeyse bunu en güzel şekilde kullanacaksak bizi rahatsız eden şeylerden biran önce kurtulmalıyız imkanı olan herkes kendine bu şansı vermeli.

E.S - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Seanslarımız çok güzel şekilde ilerledi. Her seansta kızımın davranış olarak ta özgüven olarak ta güzel gelişimler gördük. Derslerini anlama konusunda güzel ilerlemeler yaşadık ve bu beni çok mutlu etti. Bu konuda bize büyük destek ve yardımcısı olan Abdullah hocama çok teşekkür ediyorum. Abdullah hocamdan ve ekibinden Allah razı olsun.

M.A. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Çocuğum her seansa çok mutlu ve severek devam etmekte. Sas metodu aldığımız süre içerisinde de çocuğumuzun çok değiştini farkettik. Artık daha dikkatli, dinlemek için çaba sarf ediyor, eksiklerini tamamlamak için gayret ediyor yani bu kadar kısa süre içerisinde çocuğumun bu kadar değişeceğini hiç ummuyorduk .Abdullah bey ve Sevda hanımın güler yüzü ve bu işi severek yapmış olmaları bizi he rseansa daha da mutlu şekilde devam etmemizi sağlıyor. Biz bu kurumdan gerçekten çok memnunuz ve herkese de tavsiye ediyoruz. Herşey için çok teşekkür ediyoruz sizlere iyi ki varsınız.

H.U - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Ben 93 kiloda şubat ayında geldim 9 ayda tam 18 kilo verdim burada sağlıklı beslenmeyi kilo verirken sağlıklı kalmayı öğrendim hem kilo verdim hem sağlığım yerine geldim doyarak ölçülü yemeyi öğrendim ben hem bedenen hem ruhen çok iyi hissettim sağlıklı olmayan kilosu çok olanlara tavsiye ederim hem kilonuzdan hem de sağlık sorunlarınızdan kurtulmuş olursunuz unutmayın insan kilo verdikçe rahatlar sağlıklı olur Hatice hanıma ilgisinden güler yüzünden verdiği önemden ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim

D.A - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Çok memnun kaldım aldığım diyet danışmanlığından yine geleceğim. Hatice Hanıma ilgisinden dolayı teşekkür ederim

Ü.A - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Gösterilen ilgi ve güleryüzden ve elde ettiğim sonuçtan çok memnun kaldım .Teşekkürler Hatice hanım.

H.T - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

7 yaş erkek çocuğu annesi olarak internette kendim bulduğum Pandomim merkezinden oldukça memnun kaldım. İlk seanstan itibaren değişim gördüğüm oğlum Abdullah bey sayesinde korkularını azalttı. Okula bu sene daha iyi adapte oluyor. Sorumluluk almak konusunda daha iyi yerdeyiz. İlginizden ve alakanızdan dolayı teşekkür ederiz.

İ.K - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Abdullah beyin kızımın içinde oluşturduğu sevgi ve güveni görmek çok güzel .Bizimle konuşurken ince detayına kadar herşeyi anlatması bir sorun olduğunda telefonla ulaşıp sorun hakkında fikir almamız. Güleryüzlü yaklaşımı doğru yere geldiğimizi gösteriyor.

H.E.T - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Ben buraya çocuğum okula gitmiyor diye geldim .Çocuğum bunalım içerisindeydi pandomime gelmemiz çok iyi oldu . Davranışları değişti çok faydası oldu çok memnun kaldık Berin hanımdan .Çocuklarımızı yalnız bırakmayalım. Böyle iyi bir yerde geri hayata döndürelim. Herkese tavsiye ediyorum Allah razı olsun burdaki çalışanların güleryüzü için teşekkür ederim .

Ş.Ç. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Öneri üzerine tanıştım Abdullah beyle gelmeye başladığımız günden itibaren çocuklarımın değişimini gün gün takip ettik. Sonuç olarak çocuklarımın kaygı ve korkularından uzaklaştığını gördüm. Hem çocuklarım hem ben artık daha kaygısız hayat yaşıyoruz. Verdiğiniz emek ve gösterdiğiniz ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim.

S.T - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Geldiğimiz ilk seanstan beri bize güler yüzünü sevecen abiliğinice hissettiren Abdullah abimize teşekkür ederiz. İlk seansımızın sonunda bu kadar mıydı çok kısa sürdü biraz daha kalalım cümlesiniz duymak beni mutlu etti. Görüşmelerimizin iyi geçeceğinin sinyallerini vermişti. Sorunlarımızı çözdük hizmetleriniz için teşekkür ederiz.

A.S - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

İlk geldiğimde sosyal olarak hiç cesaretim yoktu. Evden dışarı çıkmaya korkuyordum. Çıktığımda da kendimi çok huzursuz hissediyordum. Bu sorunumu çözmek için yardım almak istedim. Berin Hanım'dan seanslar aldım. Sorunlarımı temeline inerek travmalarımdan yola çıkarak farklı farklı çözüm yollarıyla gerçekten çözmeme yardım etti. seanslar sırasında da evrene enerji göndermiş gibi çevremde gelişen olaylarda denk geldi ve seanslarımın faydasını daha net görebildim. Geldiğim için çok mutluyum. Hayatımda büyük bir adım atmadan önce bu sorunumu çözmek beni çok rahat hissettirdi.

K.D - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Kendimi buraya geldikten sonra çok iyi hissediyorum. Abdullah bey hem oğluma hem bana çok iyi geldi. herhangi bir sıkıntı yaşadığımızda ilk ona danışıyoruz. Her şey için çok teşekkür ediyoruz.

M.T. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Ailecek zor bir süreçten geçtiğimiz dönemde tanıdım ve iyi ki tanımışım. Çok memnun kaldım. Kızım içine kapanık çok utangaç kekemeliği olan bir kızdı çok yol katettik. Şu anda gayet iyi duygularının açıkça ifade edebiliyor. SAS metodu ile çocuk ebeveynlik danışmanlığından memnun kaldık. Neler yapabileceğimizi neler yapılması gerektiğini istişare ederek öğrendik. Bugün danışmanlık sayesinde kızım 6 yaşında olmasına rağmen her şeyi anlayan ve dinleyen bir çocuk. Yardım ve desteklerinizden dolayı çok teşekkür ederim Allah razı olsun. Başarılarınız daim olsun.

H.A - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Merhaba öncelikle ilk defa deneyimlediğimiz ve tavsiye üzerine geldiğimiz psikolojik danışma merkezinde Abdullah Duysak hocamdan memnun kaldığımızı özellikle belirtmek isterim. Kızım için aldığımız destek aile içinde oluşacak çatlağımızı tez vakitte engelleyip düzeltti. Farklı boyutta olduğunu düşündüğümüz sıkıntının aslında başka bir sorun olduğunu keşfetmemizi sağladı ve artık problemimizin ortadan kalktığını düşünüyorum. Tekrarının yaşamamak dileğiyle hepinize teşekkür ediyor çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

S.A - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Oğlumun sosyal anksiyete problemi sebebiyle Berin Hanım'dan danışmanlık aldık. 5 seans gibi kısa bir sürede çok olumlu ilerleme yaşadık. Ergen bir danışan ile etkin bir dil kullanarak farklı bakış açıları kazandırarak sorunlarının çözmesine yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim.

R.K - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Sıkıntımızı kısa zamanda çözdükleri için Berin hanıma teşekkür ederim.Seanslar bize kolaylık sağladı kızımın kaka tutma problemini 3 seansta problem olmaktan cıkardı.TEŞEKKÜRLER.

A.K - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Merkezinize bir yakınımın tavsiyesi üzerine başvurduk.Oğlumla çok tartışmalarımız oluyordu.Hemen hemen haftanın 4 -5 günü kavga ediyorduk.Bana karşı gelmeye başlamıştı.Artık bu durumdan dolayı çok mutsuzdum. Tavsiye üzerine Abdullah beyle görüştük.Sorunlarımızı konuştuk ve seanslara başladık.Oğlum her seansına severek katıldı .İlk seanslarda hiç faydası olmayacağını düşünsemde ben inancımı kaybetmedim ve Abdullah beyin her söylediğine uydum.Sonuç olarak bugün son seansımız ve çok yol katettiğimize eminim.Oğlumla tartışmalarımız azaldı ve olması gerektiği gibi. Abdullah hocamızla yollarımız iyikide kesişmiş.Hiç düşünmeden başvurabilirsiniz .Memnuniyetle seansımızı sonlandırdık herşey için Abdullah beye teşekkür ederim .Başarılarınız daim olsun.

D.E.A - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Sosyal ilişkilerde ve insanlarla iletişim kurmada sorun yaşayan oğlum ilk seanstan sonra tüm seanslara koşarak geldi.Uzun uzun konuştuğunu anlattı.Berin hanıma büyük sevgi besledi.Birçok konuda ilerleme kaydettiğini düşünüyorum. Merkezin genel olarak tüm yöntemlerinden memnunum.Oğlum artık yabancılara cevap verebiliyor.Bakkala gidip birşeyler alabiliyor.Kendi başına uyumaya çabalıyor.Kendi isteğiyle artık yeni şeyler denemek istiyor.Bu yaşına dek ilk defa fiziki bir aktiviteye kendi hevesli bisiklet öğrenmeye çalışıyor.Dahada güzel olacağını düşünüyorum.

G.D - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Hatice abla çok güzel ilgilendi. Çok fazla sağlık sorunum vardı.4 ayda çok güzel yol kat ettik ve şuan enerjik ve sağlıklı bir şekilde hayatıma devam ediyorum. Çok teşekkür ederim

- (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Seansa ilk başladığımızda kızım oldukça agresif inatçı ve dediğini yaptırmak isteyen ve her gün Kaos ile geçen bir süreçteydik. Kurumunuza geldikten sonra seanslar ilerledikçe sakinleşti ve şu an gerçekten laftan anlayan bir birey oldu. Bu süreçte bize destek olan Abdullah Bey ve pandomim ekibine teşekkür ederiz sayelerinde kızım sakin bir çocuk bizlerde daha bilinçli Ebeveynler olduk

E. T - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Çocuğumun sünnetten dolayı korkuları vardı tuvalet eğitimine başlamamıştık bezi kalkan olarak kullanıyordu. Temizliğinde sorun yaşatıyordu kendisi ve bize pişik ve kızarıklıkta bile dokundurtmuyordu. 3 yaşında oğlum ama çocuğum da bu psikoloji kalıntı kalmasını istemedim ve danışma merkezine başvurdum bir tavsiye üzerine çok memnun kaldım Abdullah Bey ile tanıştık ilk başta oğlum biraz istemedi ama sonra Abdullah abisini çok sevdi. Abdullah Bey'e çok teşekkür ediyoruz çocuğunuzda buna benzer ya da farklı sorunlar varsa kesinlikle tavsiye ediyorum bazen bizim de ulaşamayacağımız başaramayacağımız sorunlar olabilir yardım güzel bir şeydir doğru yolau kısa yoldan bulmanızı sağlar.

F. Ö - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Abdullah Bey'e tavsiye üzerine başvurduk kızımda çok fazla kaygı vardı. sınav korkusu vardı İyi ki Abdullah Bey ile yollarımız kesişmiş kızımın kaygısı çok azaldı kaygıyla nasıl baş edebileceğini öğrendi. Ben kızımı daha iyi tanıdım kızımla daha fazla vakit geçirmeye başladım Her şey için Abdullah Bey'e ve pandomim merkezine teşekkür ederim.

H. K - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Seanslardan çok memnun kaldık Berrin hanımla her görüşmemizden sonra kızım çok mutluydu seanslardan sonra kızım bize sınavla ilgili sorunlarını daha net anlattı ve biz çözüm bulabildik teşekkür ederiz.

B. G - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Hatice Hanım'ın mantıklı ve analitik yönlendirmeleri sayesinde yeme alışkanlıklarımı değiştirdik.Beklediğim sürede kilo kaybı yaşadım.İlave olarak sormuş olduğum her soruya ve merak ettiğim her konuda bilimsel içerikli cevaplar alsım.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

M.T. - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Konya'da başladığımız diyet sürecine online olarak devam edip bitirdik.Hatice Hanım ile bu süreçte her yerde , her anımda dikkat etme kaygısı olmadan dengeleyerek tüketmeyi öğrendim.Ayrıca Polikistik over sendromumdan dolayı kilo verememe durumum vardı, bu süreçte beni doğru yönlendirdiği için Hatice hanım ,pcos belirtilerimin azaldığını fark ettim. Kilo veremem kaygısını bende azalttığı ve beni yedirerek zayıflatıp mutlu ettiği için çoook teşekkürler.

M.V. - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Seanslardan çok memnun kaldım.Hatice hanım çok ilgili ve güleryüzlü bir danışman.Bütün sorularımın cevabını aldım ve hiç bir sorunum kalmadı aklımda.Sağlıklı bir diyet süreci geçirdim.Her dilediğimde danışmanıma ulaşabildim .Teşekkürler hatice hanım ve pandomim.

Ş.K - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Betül Hanım'ı doktor takviminden buldum. Kendimi tamamen görmez olduğum bir dönemde yoluma ışık oldu. Bunu beraber bulmamızı sağladı. İçimde ki neşeli kısma ulaştım ve farkındalığım çok arttı. Her seans içimdeki birikenleri dile getirerek ve rahatlayarak geçirdim. Seanslar sonucunda buradan mutlu bir şekilde ayrılıyorum. Betül Hanım'a çok teşekkür ederim.

M.K. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Kızımın seanslara düzenli devamından sonra ilk baştan itibaren kendi farkındalığı ve karar verme güdülerinde ciddi bir gelişme oldu. Artık eskisi gibi ders çalışmakta zorlanmıyoruz ders çalışma programına düzenli bir şekilde uymakta ve sorumluluklarını yerine getirmekte zorlanmıyor. Seanslara oldukça istekli ve mutlu bir şekilde geldi Abdullah Bey'e teşekkür ederiz.

F.T - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Ben Pandomim'le tanışmadan önce sosyal hayatım, aile içi hayatımda ve okul hayatımda ciddi sorunlar vardı. Bu yaşadıklarım da ergenliğinde büyük katkısı vardı. Tavsiye üzerine Betül Palancı Hanım'a gelmeye başladım. Hayatımda bu noktada olumlu yönde değişmeler olmaya başladı. Aile içi ilişkilerim olumlu derecede değişti, ailemin benim için hep en iyisini istediklerini Betül Hanım'la anladım. Betül Hanım hem psikolog kimliği hem de kişilik olarak mükemmel bir insan. Danışanlarına profesyonel yaklaşımı sayesinde çok değişimler oluyor, bende olduğu gibi. Betül Hanımla iyi ki tanışmışım

S.L.N - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Hizmetlerinden ve güler yüzünden aşırı memnun kaldım.7 yaşındaki kızım için daha önce başka bir merkeze başvurmuştum ancak 3 4 seansa gitmemize rağmen kızımda hiçbir değişiklik olmadı. O yüzden merkez değişikliği yapıp Pandomim'e geldim. Geldiğimiz ilk andan itibaren gerek Abdullah Bey'in ilgisi gerekse oyun odasının kapsamlılığı kızımın çok ilgisini çekti. Her hafta büyük bir ilgi ile geldi ve çok yol kat etti. Konya' da çocuğumu götürecek bir yer bulamıyorum diyen bütün arkadaşlarıma Pandomim merkezini ve Abdullah Bey'i öneriyorum. Bize sunduğunuz hizmet ve güler yüz için teşekkür ediyorum.

V.Y - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Pandomim Danışmanlık Merkezinden 3 yaşındaki oğlum için oyun danışmanlığı aldık. Abdullah Bey' i tavsiye üzerine tercih ettik. Hem çocuğumuz hem ebeveyn farkındalığı noktasında bize çok yardımcı oldu. Üzerine titrediğimiz yavruları işin ehli güvenilir birine etmek benim için çok önemliydi. Burada çocuğum seanstayken içim hep rahattı. Hergün yeni bir şeyler öğrendiğim annelik yolculuğunda yaptığım en faydalı şeylerden biri Abdullah Bey'e gelmek oldu. Tüm samimiyetimle herkese tavsiye ederim.

N.Ş.A - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Başlangıçta çok fark edemedik ama zamanla çocuğumuzdaki korku ve endişeler azaladı.Kendisinin endişe edebileceği soru işaretlerini kendi kendine cevaplayarak rahatlamaya başladı.Ebeveynleri olarak bizde tutumuzu değiştirerek çocuğumuzun gelişimine olumlu katkı sağladık.Abdullah Bey'e ve Sevda Hanım'a ilgileri ve destekleri için teşekkür ederiz.

A.S.Ö - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Biz Pandomim'e başlayalı epey yol kat ettik. Anne baba olarak kendi yaptığımız yanlışları gördük ve düzelttik. Oğlum seanslara çok mutlu geldi ve mutlu ayrıldı. Abdullah Bey'e çok teşekkür ediyoruz. SAS metodu dikkatimizi toplamada çok yardımcı oldu, algılarımızın açıldığını düşünüyoruz.

G.C - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Buraya çocuğumuzla ilgili bazı takıntılar ve sorunlar üzerine geldik.Aldığımız seanslarla çocuğumuzdaki takıntıların geçtiğini gördük ve buraya gelme nedenlerimiz çözüme kavuştu.Biz anane baba olarak çocuğumuzu çok sevsek de bazı durumlar karşısında onları anlayamayabiliyoruz.Burası o sorunları çözebileceğiniz harika bir yer , ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

K.K - (Aile Danismanligi)

Seansa ilk geldiğimde değişme sürecimin bu kadar hızlı olacağını hiç düşünmemiştim. Her seansta değişebileceğime beni inandıran ve benden daha çok bana güvenen Betül Hanım'a çok teşekkürler. Bu süreçte her konuda desteğini ve ilgisini asla esirgemedi. Her seansta takıntılarımdan kurtulacağıma olan inancımla gelmemi sağladı. Tüm çalışanların ilgisi ve anlayışı için çok teşekkür ederim.

- (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Kızımın korkuları nedeniyle başvurduğumuz Pandomim danışmanlık merkezinde çok kısa bir sürede gelişme kaydettik. İlk seanslardan sonra bile korkumuz hemen azaldı ve iletişimimiz pozitif yönde artmaya başladı. Mutsuz bir çocukken şuanda mutlu bir çocuk, Abdullah Bey'e ve ekibine göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

- (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

'Hayır' diyememek ve kendimi değersiz hissettiğimden dolayı yardım almak istediğim için Berin Hanım'a geldim. Sıcak ve samimi karşılamanın ardından seanslarımıza başladık. Kendisinin desteği ve benim açık olarak paylaştıklarımdan dolayı çok başarı bir danışmanlık süreci yaşadım. Sorunlarımızı bazen biz çözemiyoruz ve destek almamız şart oluyor Pandomim'e gelmenizi tavsiye ederim. Burayı kendi eviniz gibi hissettiren Sevda Hanım'a ve diğer çalışanlara teşekkür ederim.

E.O - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Tavsiye üzerine geldik. İlk geldiğimizle, seansalar sonrasındaki durum arasında çok fark oldu. Biz çok memnun kaldık. Abdullah Bey'e teşekkür çok teşekkür ederiz. Pandomim çalışanları çok nazik ve kibar bize her konuda yardımcı oldular. Herkese tavsiye ederim.

H.K - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

DEHB ve okulda yaşadığımız sorunlar nedeniyle başvurduk. Buraya ilk geldiğimizde endişelerimiz çoktu acaba bir fayda görür müyüz diye düşündük ama her seansta olumlu ve güzel bir şekilde ilerledik. Artık o ilk başta ki endişelerimiz gitti, içimiz daha rahat buradan ayrılıyoruz. Teşekkürler Pandomim ailesi

M.D - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Bizim için çok iyi oldu,verilen emek için teşekkür ederim.İyi ki Pandomim

Y.K.T - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Kendimi daha iyi tanımama ve fark etmediğim şeyleri fark etmeme yardımcı oldu.Betül Hanım'ın samimi tavrı ve güler yüzü saye

A.K - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

İlk başta çok çekindim ama gereken ilgi ve alakayı gördükten sonra rahatladım. Kızım severek geliyor.Kızımdaki değişiklikleri gördükçe memnuniyetim arttı.Bilseydim daha önce gelirdim.Klinik gibi değil daha çok aile ortamı var,bu yüzden insan rahatlıyor.Abdullah Bey'in ilgi ve alakası için teşekkür ediyorum.

H.K - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Başta çok kararsızdım acaba larım vardı ama ilk geldiğimizden bugüne kadar verilen seanslarla olsun sas dinletisi ile olsun Çok yol kat ettik çocuğum da olumlu yönde çok şeyler oldu bunu sadece ben değil teyzesi Birkaç kişi daha fark etti çok memnunuz rahatlıkla başkalarına da tavsiye edebileceğim hizmetler aldık Her şey için çok teşekkürler Başarılarınızın devamını dilerim

S. G - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Bilgisayar başında geçirdiğim vaktin ailemle aramızdaki bağları zedelediğini gördükten sonra buraya başvurma kararı aldık. Betül hanımla yaptığımız danismanliktan olumlu sonuçlar aldık. Aile içindeki bağlarımiz iletişimimiz ve zaman kontrolümüz olumlu anlamda değişti. Betül Hanım güleryüzlü ve cana yakın birisi gayet ılımlı ve çözüm odaklı danışmanlık ihtiyacı olan birine önerebileceğimiz bir yer teşekkürler pandomim.

A. N. K. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

15 yaşındaki kızımın aldığı seansların gün geçtikçe farkını görebiliyoruz. Her hafta seansa gelmek için çok heyecanlandığını biliyorum. İçe kapanık olan kızım için bu büyük bir gelişme. Berin hocamın sıcaklığı içtenliği kızımın seanslarda rahatlamasına cok büyük bir etken olduğunu düşünüyorum. Kızım için tespit ettiğimiz problemin kısa sürede çözümlendigini görmek benim için çok büyük bir mutluluk. Ergenlikte sorunları biz ebeveynlerin zaman zaman yetersizligimize bizim tek başına mücadele edemeyecek sorunlar olması sebebiyle seanslar sonrası kızimdaki değişimleri görmek tarif edilemez mutluluk. Değişimi sadece Ergen çocuğumuzdan beklememek Biz ebeveynlerinde yanlışlarımızı görmüş olmak farkına varmak seanslarda anladığım bir durum. Bu sebeple Berin Hocama ne kadar teşekkür etsem az. Pandomime ilk geldiğiniz an itibariyle sıcak karşılaması için Sevda Hanım'a ve diğer hocalarımızın gülümseyerek Selam vermeleri ise bizleri kasvetli havamız dan çıkardığını düşünüyorum. Ergen psikolojisi deneyimlediğimiz için bu konuda Şiddetle tavsiye edebileceğim bir kurum Başarılarınızın devamını dilerim.

E. Ö - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Seanslara başladığımız gün ile şu anki kızım arasında dağlar kadar fark var. Gerçekten işinizde uzmanlaşmışsınız verdiğiniz tavsiyeler kızımın ruhuna dokunmanız hersey bizim için çok büyük bir artı. Kızım severek güle oynaya geliyor. Sizi görmeyince özlüyor. Öfke ve sınır tanımama problemi yüzünden günlük hayatımız bir karmaşaya ve savaşa dönmüştü. Desteğinizle şu an herşey yolunda ve olması gerektiği gibi. Ebeveynleri olarak biz de artık nasıl davranmamız ve yaklaşmanız gerektiğini biliyoruz İyi ki Yolumuz burayla kesişmiş ve iyiki sizinle tanışmışız Abdullah bey teşekkür ederiz.

E. G - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Duygularımı bu kadar yüksek yaşarken hayatta kendimi 2.plana atmanın Aslında tüm duygularımı bastırdığını fark ettim. Hayatımı gözden geçirirken sahip olduğumuz değerlerin farkına varmama önemsenmek ve değerli hissetmenin öncelikle kendimde başladığına ve her ne olursa olsun her şeyin olumlusuna tutunmama sebep olduğu için bayram beye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum buradan giderken bana ait olmayan kimlikten ve duygulardan kurtularak gidiyorum . Ağlayarak girdiğim Pandomimin kapısını sonuna kadar açıp Özgürleserek dışarı çıkıyorum İyi ki siz Bayram Bey

F. A - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Kızım için diyet danışmanlığı seanslarına katıldık ve son derece memnun kaldık. Öngörülen süreçte netice olumlu sonuçlandı. Kızım öncelikle beslenme düzeni ve alışkanlığını kazandı. İnşallah bundan sonraki zamanlarda aynı şekilde devam edeceğiz. Pandomim Danışmanlık merkezi ve Hatice hanima çok teşekkür ederiz. İyiki varsınız sevgilerimle ☺️

C. K - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

İlk seansta kaygı ve stres çok fazlaydi. Betül hanımın desteği ile kaygim ve stresi azaldı. Yeni şeylere odaklı düşünmeye başladım. Daha iyiyim ruh olarakakta fiziksel olarakta. İlgi ve alakanızdan çok memnunum.

A. A - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Buraya geldiğimde çok sıkıntılı ve bocalama içindeydim herseyde ağlıyor bütün dünya bana uzak sanıyordum. Betül hanımla tanışmak ve konusmak bana çok iyi geldi. Biraz daha ihtiyacım var kendimi bulmaya ve hayata güvenli bakmaya kendimi çok huzurlu hissediyorum. İnsanın kendisi için yapabileceği en güzel şey.

Z. Ö - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Pandomim geldiğimde aşırı derecede dikkat dağınıklığı problemim vardı Berin hocamla seanslar yaptık ve Sas metodu uyguladık son seansımida aldım ve problemimin çözülmesinde bana yardımcı olduğu için Berin Hocama çok teşekkür ediyorum herkese pandomimi en içten duygularımla tavsiye ediyorum

B. S - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Başlangıçta çok fark edemedik. Ama zamanla çocuğumdaki korku ve endişeler azaldı. Kendisinin endişe edebileceği soru işaretlerini kendi kendine cevaplayarak rahatlamaya başladı Sas metodunun faydasını gördük kendiliğinden korkularının kaybolduğunu ifade etti ebeveynleri olarak bizlerinde tutumumuzu değiştirmemiz çocuğumuzun gelişimine olumlu katkı sağladı. Endişe edebileceği konularda daha da destekleyici ve öngörülüyüz. Abdullah beye ve Sevda hanima ilgileri ve destekleri çin çok teşekkür ederiz.

A. S. Ö. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Kaç diyetisyene gittiğimi sayamıyorum bile.. taa ki bir arkadaşımın önerisi ile Hatice hanıma başlayana dek.Umutsuz vaka olduğumu ve yeme atakları ile yıllardır uğraştığım bu süreçte , umutsuz olarak Hatice Hanıma başvurmuştum.İlk görüşmemizde beni o kadar detaylı dinledi ki bu beni şaşırtmıştı çünkü genelde gittiğim diyetisyenlerde bu durumu görememiştim.Ve ilk seanstan sonra fark ettim ki yeme ataklarım ile ilgili gerçek sorunumu bulan ilk kişi Diyetisyenim Hatice Hanımdı. Beslenmenin diyet listelerinden ibaret olmadığını anlamamı sağlayan yeri geldiğinde önce sağlık diyerek doktora yönlendiren ve beni ''umutsuz vaka'' olarak görmeyip her daim enerjisi ile beni motive eden sevgili diyetisyenime teşekkürler.Senelerce hastalık ve kilo problemi ile uğraşan kişiler beni ancak anlayabilir inanın. Uzun süreç beslenme danışmanlığı aldığım ve gerçek beslenmeyi öğrendiğim bu süreçte yemekleri korkmadan yiyebildim. Ne diyebilirim ki korkmadan yemek yemek muazzam bir duyguymuş, tabi kii sevgili hocam Hatice hanım sayesinde. Yeni bir hayatın adımlarını atmamı sağlayan Hatice hanıma teşekkürler.

G.A. - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

İlk defa mutlu olarak yaptığım ve korkmadığım bir diyet süreci yaşadım , diyet sürecini ne kadar zorlu ve psikolojimi kötü etkileyen bir süreç olarak görürken Hatice hanım bana bunun eğlenerek de yapılabileceğini öğretti.Çünkü beslenme süreci sizi mutlu etmeli ,zorlamamalı derdi ,gerçekten de öyle.Diyet sürecini defalarca yaşayan biri olarak şuan hem psikolojik hem de bedenen rahat hissediyorum.Bana enerjisini ve engin bilgisini veren Hatice hanıma sonsuz teşekkürler...

S.A. - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Seanslar çok güzel çocuğum da büyük değişiklikler gördüm Teşekkür ederim.

M. Ö - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Uyku bozukluğu ve yüksek kaygı problemim vardı. Bunları kontrol almam gerektiğini düşünerek Berin hanıma başvurdum Berin hanımın yaklaşımı yol göstermesi sayesinde benim için kısa sürede güzel sonuçlar aldım Berin Hanım'a çok teşekkür ediyorum

H. T - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Her gün olsa her gün getirmek istiyorum oğlumu Abdullah beyi severek geliyor Üç buçuk yıldır emzirmeyi bırakmamıştık Abdullah Bey sayesinde sağlıklı bir şekilde bıraktık Her şey için çok teşekkür ederim

M. T - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Kişiye göre hazırlanan programlar ile kendimi fazla sıkmadan sağlıklı şekilde kilo vermem sağlandı gayet ilgili samimi seanslardan hem psikolojik hem de beslenme ile ilgili çok şey öğrendim teşekkürler

M. E. S - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Seanslarımız zamanında başlıyor psikoloğumuz bizimle çok ilgiliydi memnun kaldık kızımın seanslar sonrası ve sas metodu sayesinde problemlerinin büyük oranda çözüldüğünü düşünüyorum çalışmalarınızda başarılar dilerim çevremde psikolojik danışmanlık isteyenlere ise size önereceğim

İ. K - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Canım diyetisyenim Hatice Hanım. Ona ne kadar teşekkür etsem az kalır. Aşırı yemek seçme davranışımı dizginleyen, yeni besinler denemenin o kadar da kötü bir fikir olmadığını düşünmemi sağlayan alanında uzman biri. Beslenme tabularının yerine herşeyi neden sonuç ilişkisiyle anlatan, yaptığı her uyarıyı bilimsel olarak açıklayan, alanındaki bilgisini her an hissettiren ve güven duygusu aşılayan biri. Herkese gönülden tavsiyemdir.

B.B - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Sabırla verilen bilgiler için pandomim e tesekur ederim.cocugumun yemek yiyememe sorunu çözüldü.hocalarim Hatice ve Betül hocaya Cook tesekur ederim.randevulari ayarlayan sevda hanıma tesekur ederim Nezih bir ortam.genc dinamik doktorlar.iyi ki varsınız pandomim.varolun.

N.Ü. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Sizden Allah razı olsun, her anımda size dua ediyorum. çok kısa zamanda böylesine ilerlemeyi beklemiyordum. Abdullah hocamızın başarılı olduğunu duymuştuk fakat bu kadar hızlı sonuç alacağımızı düşünmemiştik. Çocuğum buraya çok severek geliyor, artık okula severek gidiyoruz, derslerimizdeki başarılar her gün daha da katlanarak artacağından şüphem yok, çocuğumdaki öfke hırçınlık yalan söyleme, tırnak yeme, mastürübasyon davranışları yok diyebilirim. Allah sizden razı olsun herkese sizi anlatıyorum gönül rahatlığıyla başvurun ve Abdullah bey ne derse onu uygulayın, iyi bir yol arkadaşı ve iyi bir psikolog.

S.O - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Sizden Allah razı olsun, her anımda size dua ediyorum. çok kısa zamanda böylesine ilerlemeyi beklemiyordum. Abdullah hocamızın başarılı olduğunu duymuştuk fakat bu kadar hızlı sonuç alacağımızı düşünmemiştik. Çocuğum buraya çok severek geliyor, artık okula severek gidiyoruz, derslerimizdeki başarılar her gün daha da katlanarak artacağından şüphem yok, çocuğumdaki öfke, hırçınlık ,yalan söyleme, tırnak yeme, mastürübasyon davranışları yok diyebilirim. Allah sizden razı olsun herkese sizi anlatıyorum gönül rahatlığıyla başvurun ve Abdullah bey ne derse onu uygulayın, iyi bir yol arkadaşı ve iyi bir psikolog.

S.O - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Hayatim boyunca beslenme alanında ki doğru bildiğim yanlışları uygulayarak kilo vermeye çalıştım. Sosyal yaşantımı kısıtlamak yasak algısı oluşturmak besinlerden korkmak kabusum olmuştu artık.Taa ki kiymetli diyetisyenimHatice hanımla yolumuz kesişene denk.Gerek profesyonelligi gerek içten samimi yönlendirmeleriyle şuan hayatıma gayet olumlu besinlerden korkmayarak onları dengeleyerek devam ediyorum kendisine minnettarim🤍

S.N.A - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

İlk seanstan itibaren belirgin şekilde sonuca vardığımızı gözlemledik. Gerekli sonucu aldığımızı düşünüyoruz.Herkesin ihtiyacı olduğunu düşündüğüm bu danışmalık sisteminin yakın bir zamanda aile hekimliği benzeri bir yapıya dönüşmesi dileğiyle.

İ.Y. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Çocuğumda endişe kaygı ve utangaçlık vardı.Çok fazlada inatçıydı.Abdullah bey çok iyimser ve sabırla yaklaşarak oyun odasına girmesi için ikna etmeyi başardı.Oğlum her seanstan sonra çok enerjik ve mutlu çıktı.Okula uyum problemimiz oldu onuda Abdullah bey sayesınde çözdük daha özgüvenli bir çocuk oldu.Abdullah beye ilgisinden dolayı çok çok teşekkür ediyoruz.İşini hakkıyla en iyi şekilde yapan bir danışman hiç düşünmeden tercih edebileceğiniz bir kurum .

M.D. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Kendimle ilgili ciddi derecede kaygı durumları yaşadığım bir sürecim oldu.Hayatımda bir şeyler iyiye giderken başıma kötü bir şey gelecekmiş hissi birçok zaman geleceğini görememek karamsar ruh hali ve çok ciddi boyutta kaygı durumu hakimdi.Bu süreçte bir uzmandan yardım almam gerektiğini fark ettim ve Pandomim ekibine başvurdum.Betül hanımla birlikte durumumu konuştuğumuzda EMDR terapisinin süreç için daha etkili ve iyi bir çözüm olacağınıa karar verdik.EMDR terapisi ve Betül hanımın yardımlarıyla kendimi çok daha iyi hissediyorum.Betül hanım ve Pandomim ekibine bu süreçte yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum.

F.Ç - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Aktif bir şekilde konuşurken konuşmasında tutukluk olan oğlum için Abdullah beyden danışmanlık almaya başladık.Büyük oranda tutukluğu çözüldü .Bundan sonrası için verdiği egzersizlere devam ederek konuşmamızı tam olarak düzelteceğimizi düşünüyorum. Pandomim danışmanlıktan memnun kaldım oğlum çok severek ve isteyerek katıldı her hafta teşekkür ediyorum

A.D.T. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Duygularımı ifade etmekte sıkıntı çeken biri olarak anlatmanın ifade ederken anlaşılmanın ve bir çok yönden gözden geçirirken EMDR nin ve Betül hanımın desteğinin nanılmaz hazzını yaşadım.Duygular ruhumda bedenimde sanki ordanda toprağa karıştı ve ben bu kapıdan çıkarken bana fayda etmeyen bir çok duygudan artık özgürleşerek hakkını ödeyerek serbest bırakarak çıkıyorum Herşey için çok teşekkür ederim.

A.T. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Seanslar hakkındaki görüşlerim konuşup beni yargılamadan suçlamadan dinlenebilmek çok hoşuma gitti.Aldiğim enerji ve faydalı bilgiler çok yardımcı oldu .Özellikle nefes egzersizi ve yaşadığım yoğun olumsuz duygularla nasıl mücadele edeceğim bana çok iyi geldi .İnşallah bir daha bukadar kötü ve olumsuz bir durum içine girmem başta Betül hanım olmak üzere Pandomim danışmanlıktaki tanıdığım tanımadığım bütün çalışanlara teşekkür ederim çevreme tavsiye ediyorum.

E.M. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Oğlum buraya gelmeden önce okul konusunda çok kaygı yaşıyordu.Daha ilk seansımızdan sonra sorunsuz bir şekilde okula gitmeye başladı.Gerçekten çok faydasını gördük çok teşekkür ediyoruz

B.Ö. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Seanslar sonucunda oğlumda bulunan öfke ve sinir problemlerinde azalma yaşadık.Daha ılımlı davranışlar sergilemeye başladı.Zamanla daha iyi olacağı kanısındayım.Ayrıca derslerimiz konusunda ve ödevler konusunda sıkıntı yaşıyorduk.Derslere olan dikkatimiz arttı. ve buna bağlı olarak ders başarımız artmaya devam ediyor.Çocuğum seanslara severek ve isteyerek geliyor.TEŞEKKÜRLER PANDOMİM AİLESİ TEŞEKKÜRLER ABDULLAH HOCAM .

A.G. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Seanslara öfke kontrolsüzlüğüm yüzünden başladım.Betül hocam ile gerçekten ciddi ilerleme kaydettik.Betül hocam ile ilk senasımızda neden böyle olduğumla alakalı konuşmak ve bunun neden olabileceği hakkında konuştuk.Her seansımızda kendim ile ilgili düşüncelerim iyiye gidiyordu çünkü kendimdeki sorunun azaldığını hissediyordum.Son seansımıza kadar ciddi yol katettik.Buna örnek vercek olursak önceden her konuya sinirlenen patlayan ben artık sakin bir yapı olarak bana döndü derslerime olan ilgim arttı sorumlulularımı yerine getiren bir birey olduğumu düşünüyorum.Bunun için Betül hocama teşekkürlerimi sunarım.Bu yolda yanımda olduğunuz için...

H.A. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Öncelikle bizlerin yorumlarına değer verip bizler için bu alanı oluşturan Pandomim’e teşekkür ediyorum. Yaklaşık 1 yıl kadar önce burada yolumun kesiştiği değerli psikoloğum Betül hanımla olan uzun sürecimi sizlerle paylaşacağım. Hayatımda gerçek anlamda çıkmazda olduğum yalnız hissettiğim ve bir o kadar da yalnız olduğum bir dönemde hayatımın değişmesi gerektiğine karar verdim. Betül hanımın haberi yok ama ince eleyip sık dokuyarak onunla bu yola çıkmaya karar verdim. :) Yolun başında hayatımın değişmesi gerektiğini bilen bendim ama beni buna inandıran o oldu. Toplumda bir takım varsayımlar vardır danışmanlık hizmetinin seans süresini kapsayan geçici bir olay olduğu ve sonrasında sizin ve hikayenizin unutulduğuna dair. Betül hanımı tanıyacak olursanız bunun bir hurafe olduğunu da görmüş olursunuz. Bu bir yıllık süreç boyunca çok sık seans alamadım ne yazık ki. Ama asıl almam gereken şeyi en başında almıştım ondan. (İnanç) Hiçbir zaman unutulmadım ve Betül hanımın beni bu kadar çabuk değişime sürükleyebileceğini inanın bende tahmin edemezdim. Kısacası burada 2 önemli nokta var gidip kendinizi ve hayatınızda neler olup bittiğini bütün içtenliğinizle anlatın ve önce kendinize inanın. Eğer bu değişim yolunda gerçekten istekliyseniz Betül hanım zaten size ışığı bulmayı öğretecektir. Ve bizlerde işini tüm kalbi ve içtenliğiyle yapan bu insanlar sayesinde ışık saçmaya devam edeceğiz. Tüm güzellikler onunla olsun söylenecek çok fazla şey var. Hayatımda yaşadığım bunca değişimi burada anlatmam mümkün değil ne yazık ki, ama onunla tanışmamış olsaydım kendimi bulamazdım. Buradan lütfen şu anlaşılmasın kontrollü bir diyet veya adres tarifi değil bu durum siz şuraya gideceksiniz gibi bir şey yok, elimize bir liste vermiyorlar yapılacaklar ve yapılmayacaklar gibi… Eğer üzerine biraz düşünürseniz biz burada neler konuştuk ve neler oldu diye zamanla bütün taşlar siz fark etmeden yerine oturacaktır. Her şey mükemmel de olmayacak hayatta ama ben nasıl olmam gerektiğime kendim karar veriyorum artık. Kabul ediyorum bu süreç zor ve sancılı geçti ama bir şekilde geçti ve beni geleceğe daha güçlü taşınmamı sağlayan bir araç oldu yaşadıklarım. Çareyi hiçbir zaman ailenizde , arkadaşlarınız da, akrabalarınız da, anlık sizi rahatlatan dertleşmelerde aramayın lütfen çare biziz ve bizi hiç tanımayan tamamen objektif işinde başarılı birinin desteği size yardımcı olacaktır. Bu yorumu yazmak için uzun zaman bekledim nelerin değişebileceğini gördüm umarım sizlerde bunu görürsünüz. İnsan yaşarken de yeniden doğabilirmiş. Betül hanım iyi ki varsınız…

G H - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

İyi ki tanıştık, sizinle tanıştıktan sonra çocuğumu daha güzel sever oldum, aramızdaki sevgi gün be gün arttı, sizden Allah razı olsun. Çocuğum artık okulunda daha başarılı, daha sevecen, denemelerde düşük not alsa da; artık sorunun nereden kaynaklandığını çözebiliyor, iyi bir yol arkadaşı oldunuz oğluma, sizden ve kurumunuzdan Allah razı olsun, biz çok memnun kaldık, herkese tavsiye ediyorum.

E.Y. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Pandomim hakkında genel bir yorum yapmam gerekirse eğer, içeriye ilk girişten itibaren sıcak ve samimi bir ortam sizi karşılıyor, tabi bunda Sevda Hanımın etkisi çok büyük. Farklı farklı çalışma alanları olsa da, psikologların ortak noktası işlerini en iyisiyle hakkını vererek yapması diyebilirim. Yani bir nevi “mış gibi” yapanlardan değiller. Ekonomik kaygının arka plana itilip, insana faydanın ön plana çıkarıldığı bir yer diyebilirim. Bu yüzden iyi ki buradan danışmanlık hizmeti almışım. Her şey için sizlere teşekkür ederim

N.A - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Hatice hanımdan beslenme ve diyet danışmanlığı aldım. Aslında bir nevi doğru bilinen yanlışları kendisinden öğrendim. Sağlıklı beslenmenin nasıl bir hayat standardı haline gelmesi gerektiğini pratikleriyle beraber öğretti. Çok güzel bir süreçten geçtim ve istediğim ideal kiloya ulaştım. Güler yüzlülüğü, disiplinli tavır ve tutumları taktire şayan. Bu yüzden kendisine çok teşekkür ederim :)

M. D - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Bana korkmadan yemeği öğreten uyumsuz olduğum haftalarda beni destekleyen Hatice Hanım'la kilo verme sürecini tamamladık bu süreçte dengelemeyi bana öğretti ve asla yemeyeceğim dediğim hamburgerden tutunda etliekmeğe kadar her şeyi yedim Demek ki diyet demek yemek yememek değil dengeleyerek yemek Her şeyden önce sağlığınızi düşünen bir uzmanla yol almak bu süreci daha da kolaylastiriyor çok ama çok teşekkür ederim Hatice hanım sizi iyiki tanıdım.

N. Y - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Tartıdan korktuğum dönemde bana keyifle her şeyi yemem gerektiğini ve beni sürekli konuşması ile motive ettiği için Hatice Hanım'a çok teşekkür ederim

K. M - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Yıllardır Şeker kolesterol ve tansiyon hastalığından dolayı kilo verememe durumu yaşıyordum. Hatice hanım bu süreçte bana çok destek oldu kendisi ile birlikte sağlıklı beslenmenin ne demek olduğunu yaptığım birçok yanlışın farkına vardım kendisine çok teşekkür ediyorum Bana bu süreçte yardımcı olduğu için

K. L - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Yıllardır kilo verememe problemi ile uğraşıyordum birçok diyetisyen ile görüşmeme rağmen sağlıklı sonuç elde edemedim Hatice hanımı bir arkadaşımın vasıtasıyla tanıdım birçok bildiğim doğruların aslında yanlış olduğunu her hafta gelerek ve uygulayarak gördüm size hem fiziken hem de ruhen iyi hissedeceğiniz şekilde motive ediyor Hatice Hanım'a bu süreçte bana yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim

D. H - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Senelerdir yeme atakları yaşadım ve sürekli kilo alıp verdiğim bu süreçte Hatice Hanım ile beslenme danışmanlığına başladım. Senelerdir kilo problemi yaşamamın sebeplerini bularak ve öncelikli yeme ataklarını çözerek ve aynı zamanda kilo vererek sağlığıma kavuştum diyebilirim diyetleri moda mod değil de öğrenerek ve eğlenerek yaptığımız için bu süreç zevkli geçti. Her şey için teşekkürler

S. B - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Aktif bir şekilde konuşurken birden konuşmasında tutukluk olan oğlum için Abdullah Bey ile danışmanlığı başladık büyük oranda tutukluğu çözüldü bundan sonrası için verdiği egzersizleri devam ederek tamamen konuşmamızı düzelteceğimizi düşünüyorum pandomim danışmanlıktan memnun kaldım oğlum çok severek ve isteyerek katıldı her hafta teşekkür ediyorum

A. D. T - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Seanslar hakkındaki görüşlerim konuşup ve beni yargılamadan suçlamadan dinlenebilmek çok hoşuma gitti aldığım enerji ve faydalı bilgiler çok yardımcı oldu özellikle nefes egzersizi ve yaşadığım yoğun olumsuz duygularla nasıl mücadele edeceğim konusunda çok yardımcı olundu. İnşallah bir daha bu kadar kötü ve olumsuz bir durum İçine girmem başta Betül Hanım olmak üzere pandomim danışmanlıkta ki tanıdığım tanımadığım bütün çalışanlara teşekkür ederim ve çevreme de tavsiye ediyorum

E. M - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Duygularımı ifade etmekte sıkıntı çeken biri olarak anlatmanın ifade ederken de anlaşılmanın ve birçok yönden gözden geçirirken Emdr nin ve Betül hanımın desteğinin inanılmaz hazzını yaşadığım duygular ruhumdan bedenime sanki oradan da topluluğa karıştı ve ben bu kapıdan çıkarken bana fayda etmeyen birçok duygudan artık özgürleserek hakkını ödeyerek serbest bırakarak çıkıyorum her şey için çok teşekkür ederim

A. T - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Çocuğum da endişe kaygı utangaçlık vardı Çok fazla da inatçıydı Abdullah Bey çok iyimser ve sabırla yaklaşarak oyun odasına girmesi için ikna etmeyi başardı seanslar çok güzel geçti oğlum her seanstan sonra çok enerjik ve mutlu çıktı okula uyum problemimiz oldu Onu da Abdullah Bey sayesinde çözdük daha özgüvenli bir çocuk oldu. Abdullah Duysak Bey'e ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyoruz işini hakkıyla en iyi şekilde yapan bir danışman hiç düşünmeden tercih edebileceğiniz çok iyi bir kurum

M. D - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Abdullah Beyin ilgi ve alakası çok iyi geldi geldiğimiz günle bugün arasında olumlu yönde ilerleme var Abdullah beyin sakin ve sabırlı tavırları bilgisi buna çok etken oldu. Çocuğum da severek geliyor. Buraya geldiğim ve tanıştığım için çok mutluyum aldığım hizmetten dolayı çok teşekkür ediyorum İyi ki varsiniz

S. K - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Seanslar hakkında çok memnun kaldık özgüveni arttı bizde memnun kaldık herkese tavsiye ederiz

E. A. G - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Çocuğum için gelmiştim l. Çocuğumun gözlemleri ile beni örnek aldığıni fark edince kendimi İyi zannetmeme rağmen tamam bende danışmanlığı dahil olmamaliyim dedim seansa başladığımızda ben iyiyim demiştim Şimdi dönüp bakınca İnsanın kendisini fark edemeyisini iyi kelimesinin ne demek olduğunu unutmuşuz. Bir hayat var evet biraz telaşlı ama bu hayat biz var olduğumuz sürece var bizim de sağlıklı olduğumuz için dışarıda güzel bir hayat varmış Bunu fark ettiren Betül Hanım'a çok teşekkür ederim seanslar da hiç farkına varmadığımız zamanlara kişilere gittik geldik ama onun sonucunda şimdiki zamanın iyisini beraber bulduk.En büyük şansım pandomim ailesiyle tanışmak...

F. K - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Seanslardan ilgi ve alakadan çok memnun kaldım ilk geldiğimde son geldiğim gün arasında çok farklılıklar oldu ve çok faydalı oldu panik atağım ve kaygım bitti personele ve Betül Hanıma ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim

M. S - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Abdullah beyden Allah razı olsun, kızımdaki panik atak ve kaygılarının bitmesine vesile oldu, Abdullah beyin güler yüzü, içten oluşundan ve işini iyi yapışından ötürü teşekkür ederim.

S.H. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Oğlum için başvurdum, başvurma sebebimiz çocuğumdaki iletişim ve özgüven sorunuydu. Abdullah beye teşekkür ederiz, oğlum hem daha çok kendine güveniyor hem de kendini daha iyi ifade edebiliyor. Güler yüzlü personeli ve psikologu var. Her şey için teşekkür ederim. Hepinizden Allah Razı olsun, çevremde herkese öneriyorum başka kurum aramayın diyerekten

E.S. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Oğlum için başvurdum, başvurma sebebimiz çocuğumdaki iletişim ve özgüven sorunuydu. Abdullah beye teşekkür ederiz, oğlum hem daha çok kendine güveniyor hem de kendini daha iyi ifade edebiliyor. Güler yüzlü personeli ve psikologu var. Her şey için teşekkür ederim. Hepinizden Allah Razı olsun, çevremde herkese öneriyorum başka kurum aramayın diyerekten

E.S. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Çocuğumda dürtü ve dikkat sorunları vardı, oyun terapisi ve aile görüşmeleri ile geldiğimiz sorunlar artık yok denecek kadar az diyebilirim. Çok teşekkür ederim

M.A - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Çocuğumda dürtü ve dikkat sorunları vardı, oyun terapisi ve aile görüşmeleri ile geldiğimiz sorunlar artık yok denecek kadar az diyebilirim. Çok teşekkür ederim

M.A - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Abdullah beyden Allah razı olsun, biz bezi çıkartamıyorduk, o kadar çok uğraştık ki bunu başaramadık. Abdullah beyin sayesinde çok kısa zamanda hem bezden kurtulduk hem de yersiz inatlaşmalarımızdan kurtulduk. çok teşekkür ederim, herkese tavsiye ederim.

E.B. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Uyuyamıyordum, aşırı yemek yiyordum gibi bir çok etkenle Pandomim'e başvurdum. Sevda hanımın yönlendirmesi ile psikoloğum bana çok iyi geldi. Ekibiniz harika her şey için çok ama çok teşekkür ederim, güler yüzlü asistanı ve uzmanları herkese tavsiye ediyorum. gönül rahatlığı ile gelin

A.N. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Çocuğumla yaşadığımız çatışmalar ve çocuğumun bazı güvensiz davranışlarını aşmada çok yardımcı oldu, hem benimle hem çocuğumla hemde hepbirlikte mükemmel seanslar geçirdik. Şimdi çocuğumla iletişimim çok daha iyi, Sena Yıldırım hocama çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ederim :)

S. N. D. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Bir uzmandan yardım alma ihtiyacı duyduğumda, kendimi her konuda kaygılı ve olumsuz düşünceler içinde buluyordum. Seanslara başladığımızda aşama aşama önemli bir yol kat ettik Dilara Hanımın samimiyeti beni hep rahat hissettirdi ve her seans sonunda kapıdan mutlu, umutlu çıktım. Bir daha olsa yine aynı tercihi yaparım.

M.Ö. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Takıntılı düşüncelerimden kurtulmamda Dilara Hanım gerçekten çok yardımcı oldu. İlk seanstan itibaren profesyonel olduğunu hissettim ve kendisine güvendim. İyi ki varsınız. Her şey için teşekkür ederim

Ş.T. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Dilara Hanımla bana çok şey katan, hayatımda dönüm noktası olabilecek görüşmeler yaptık. Her şey için çok teşekkür ederim

A.E.Ö. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Hayatınızla ilgili daha doğru kararlar almanızda sizi çok iyi yönlendiren ve hiç çekinmeden her şeyi danışabileceğiniz bir danışman kendisi. İç dünyasında sıkıntı yaşayan herkese çözüm için Sena hanımı tavsiye ediyorum :)

B. T. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Kısa sürede etkisini gördüğüm tek danışmanlık. İlgi ve alakasından güler yüzlü olmasından dolayı Abdullah Duysak Beye çok teşekkür ediyorum.

S.K. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Betül Hanımla geçirmiş olduğum 8 seans sonucunda kararlarım, hayata bakışım, ilişki dinamiklerim ve bunlardaki rolüm, kendime olan öz şefkatim açısından ilk günle kıyasla bambaşka biri gibi hissediyorum. Güler yüzlülüğü, her şeyin çözümünü başlatan kritik soruları ve en önemlisi ne anlatırsam anlatayım yargılanmaktan korkmama rahatlığını bana sağlaması hiç şüphesiz süreci en çok hızlandıran etkenlerdi. Seanslara iple çekmek ve bittiğinde omzumdan kalkan yükü hissetmek çok huzurluydu. Her şey için çok teşekkür ederim.

H.D. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

İlk başta çok tedirgin geldim ve ilk seanstan sonra hemen faydasını göreceğimi sandım. Fakat zaman geçtikçe ve devamlı geldikçe gerçekten her seanstan sonra etkisini gördük.Geldikçe mutlu olduk ve her çıktığımızda gidesimiz gelmedi. Çocuğum da hep gelmek istedi. Güler yüz ve iletişim çok iyi. Her seans sonrası fayda gördükçe aile olarak mutlu olduk. İyi ki gelmişiz. Herkese tavsiye ediyorum. Çok teşekkür ederiz.

M.A - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Çok memnun kaldım. Dilara Hanımın verdiği bilgiler, gösterdiği saygı, ilgi ve alaka, kazandığım özgüven için çok teşekkür ederim. Hakkınızda her şeyin hayırlı olması dileğiyle. Sevgi kalpten kalbe sirayet edince hissedilirmiş. Sevgilerimle

E.C. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Ilk günden itibaren öğrencim de gözle görülür değişiklikler var kardeşine karşı artık çok daha sakin Onunla oyunlar oynayıp kardeşine zarar vermeden vakit geçiriyor önceden belirli kelimeler dışında konuşmazken şimdi cümleler kuruyor ve kendini ifade edebiliyor her seans sonrası çok mutluyuz Her şey için teşekkürler

B. Y - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Daha önce böyle bir yardım almamıştım ne demek olduğunu bile bilmiyordum yaşadığım sorunların çözülmesinde bana yardımcı olan Betül Hanım'a çok teşekkür ediyorum

C. G. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Buraya gelmeden öncecocugumuz çok içine kapanık kendini savunamaz bir çocuktu fakat seanslardan sonra o kadar ilerleme oldu ki Abdullah Bey'in sayesinde artık kendini savunur hale geldi ve içine kapanıklık kalmadı bütün korkularını endişelerini bu seanslar ve Abdullah Bey'in destekleri ile çok ileri safa'ya geldi Kendine çok teşekkür ediyorum Oğlum bu şekilde ilerleyeceğini düşünmemiştik İnşallah bundan sonraki hayatında da bu şekilde ilerlemeye devam eder Çok teşekkür ederim Abdullah Bey keşke daha önceden gelebilseydim size minnettarız

M. Ç - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Oğlum da gözle görülecek düzeyde düzelmeler başladı Öfkeli sinirli bir sürü duyguyu kontrol etmekte zorlanıyordu şu an daha sakin ve olaylar karşısında daha soğukkanlı davranıyor anne baba olarak da ise eksik yanlış davranışlarımızi da öğrenmiş olduk bu seanslarla anne baba olarak beraber kordineli şekilde hareket etmeyi öğrendik sınırlarımızı belirlemeyi ve uygulamaya geçirmeyi öğrendik en önemlisi birbirimizin sınırlarına saygı duymayı ihlal etmemeyi öğrendik evde de huzurluyuz aşamadığımız birçok sıkıntıyı yine beraber aşmayı öğrendik çocuğumuzla nasıl kaliteli vakit geçirmemiz gerektiğini de öğrendik sizi tercih ettiğimiz için çok mutluyuz biz de oldukça olumlu izler bıraktığınız için teşekkür ederiz

R. K - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Seansa başladığımda ruh halim oldukça dalgalı ve huzursuzdu kendimi çoğu konuda yetersiz görüyor ve eksik hissediyordum bir şeyler yapabileceğime dair inançlarım zayıftı gerginlik halim günlük hayatımıda etkiliyor yapabileceğim şeyleri bile yapmama engel oluyordu 6 seansın sonunda bakış açım değişti ve yeni bir bakış açısı kazandım hayatım için yapabileceklerim hakkında farkındalıklar kazandım çözümlerin çok daha kolay olduğunu ne aslında her şeyin çözümünün benim elimde olduğunun farkına vardım özsaygımin arttığını düşünüyorum ve aslında bunu günlük hayatımda gözlemliyorum kendimi rahatça ifade edebilmenin çok değerli ve önemli olduğunu hissettim bu yüzden danışmanım Betül hocaya da çok teşekkür ederim

F. T - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Dilara hanımla yaptığım görüşmeler sonucunda problemlerimin çözümünde çok fayda sağladım ve yaşama sevincimi kazanmakta çok ilerleme kaydettim.

S.B. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Dilara Hanıma çok teşekkür ederim. Çok memnun kaldım.

N.N.Ç. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Yanımda siyah ve sevdiğim bir kalemim vardı. Bu kısmı doldurmak için o kalemimi çıkardım. Çünkü çok değerlisiniz. Yazım güzel olsun istedim. İyi ki sizi tanımışım. İyi ki oğlumun elinden tutup buraya gelmişim. Oğlum konuşmaya başladı diyebilirim ve en önemlisi duygularını ifade etmeye başladı. Daha doğrusu sanırım ben duygularımı ifade etmenin önemini öğrendim. Oğlum için geldiğim bu kurumdan kendim içinde müthiş bir danışmanlık aldım diyebilirim :) Evet hala spor yapmıyorum ama bir anne olarak nerede hata yaptığımı net bir şekilde gördüm ve bu harika bir şey :) Abdullah bey her şey için, sevgi dolu, samimi ve rahatlatıcı tavırlarınız için çok teşekkürler. Başarılarınızın devamını dilerim. En müsait bir zamanda geçmişimle sıkı sıkıya bir dost olmak için yine geleceğim. Oğlum ve şahsım adına minnettarım :) Sevgiler...

M. Y - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Psikolog Abdullah Duysak Bey'den aldığımız danışmanlık hizmetinden ailecek memnun kaldık. Öncelikle bizim farkındalığımızı arttırdı. Bir sihirli değnek gibi hayat aniden değişmedi, bu zaten imkansız bir durum. Fakat biz anne baba olarak davranışlarımızın farkına varıp, geliştirme yolunda ilerliyoruz. Çocuğumuzda kendisiyle çok severek vakit geçirdi. Profesyonelce yaklaşımlarınızdan dolayı Pnadomim'e teşekkür ediyorum. Bundan sonra inşallah ihtiyaç duymayız ama takıldığımız zamanlarda kime danışacağımız çok net.

S.Ö.O. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Danışmanımız Abdullah Bey oldukça dikkatli ve titizlikle sürecimizi yönetti. Çocuğumu ve kendimi tanımama yönelik izlenimleri bana yol gösterdi. Teşekkür ediyorum.

H.A. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Çocuğumu ilk gelişte çok zor getirmiş olmama rağmen 2. seanstan sonra çok istekliydi. Bu kadar sürede değişimi görmek bizi mutlu etti. Artık etrafımda fark ediliyor. Çocuğumun öfke ve derslerde dikkat eksikliği vardı. Daha öncesinde gelmemekle hata yapmışız. Abdullah Bey'e teşekkür ediyoruz.

H.Y. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Hatice hanım ile bu süreci atlatmak gercekten çok keyif verici. Alanında uzman ve hayat dolu bir insan. Tercih ettiğim için çok mutluyum ve kesinlikle tavsiye ediyorum.

Y.T. - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Kişisel ve aile danışmanlığı olarak seans şeklinde başladık eşimle iletişim konusunda zorlanıyordum ciddi manada çatışma halindeydik aramızdaki Sevgi nefrete dönüşmüştü adeta evliliğimiz çıkmaza girmişti Betül hanımın öneri ve tavsiyeleri üzere farklı bakış açısı geliştirdik birbirimize karşı daha ılımlı tavır göstererek ilişkimizde ki tıkanıklığı birlikte aştığımızı düşünüyoruz Önyargı ve eleştiriye son verdik aile içinde huzuru sağladık mutlu bir evlilik için aile danışmanına başvurmak gerektiğine inanıyoruz direkt gelerek Ne kadar doğru bir karar verdiğimi bir kez daha anlıyorum buradan ayrılırken Sevinç Umut mutluluk dolu huzurla minnet ve şükranlarımı sunarım ekibiniz güler yüzlü sevecen anlayışlı Bana kendimi iyi hissettirdi Her şey için çok teşekkür ederim

NB - (Aile Danismanligi)

Öncelikli olarak çocuğumuz ile ilgili Abdullah Bey'den çok memnunum ve çevremdeki herkese tavsiyede bulunuyorum sorunumuz olan 5 konu vardı Daha 4.seansta 2 tanesinden kurtulduk ve diğer 3 sorunun çözüleceğininden Hiç şüphem yok kurumumuz Güler yüzlü yaklaşımını ve Abdullah Bey'den çok memnunuz her şey için teşekkürler

B. B - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Ölüm korkusunun verdiği rahatsızlıktan dolayı destek almak için gelmiştim duyarsızlaştırma üzerine çalışıldı her seans sonunda korkularım daha duyarsız hale geldi son seans ile birlikte artık ölümü aklıma getirdiğimde hiçbir korku ve rahatsızlık hissetmemeye başladım korku benim için duyarsız hale geldi Teşekkür ediyorum

O. S - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

,Betül Hanım'a ilk geldiğimizde çocuğumun dikkat eksikliği ve sorumluluk sıkıntısından dolayı başvuru yapmıştık ancak biz problemin sadece çocukta değil biz ebeveynlerde de olduğunu ve Betül hanımın dediği gibi anne değil çalar saat görevi yapıyordum özellikle Sas metodu ile dikkatimizde artış oldu Her şey için teşekkürler son derece sağlıklı bir danışmanlık oldu bu süreçte

A. Ö - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Sadece kilo vermekle kalmayıp sağlıklı beslenmeyi öğrettiği için Hatice Hanıma sonsuz teşekkürler, işinizi severek yapmanızda gerçekten insanı motive ediyor herşey için teşekkür ederim.

E.K. - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Hatice Hanım ile tanışmak en büyük şansım oldu. Çok mutluyum. Hatice Hanım muhteşem bir ilgi ile diyet listeleri hazırladı. Kendimi hiç diyet yapıyor gibi hissetmedim. Gerçekten güvenilir ve çabalarınıza değecek bir yer.

N.Y. - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Hatice hanım enerji ve motivasyonunuza bayılıyoruz. Sayenizde sağlıklı bir kilo verme süreci yaşadım ve azimle devam ediyorum. Tamamen sizin desteğinizle ve pozitif enerjinizle oldu çok teşekkür ediyorum.

Ş.A. - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Çok ilgili ve anlayışlı ,alanında uzman hatice hanıma çok çok teşekkür ediyorum ve çok memnunum onunla bu süreci ilerlettiğim için. Emeğinizin karşılığını almak istiyorsanız sıkıcı ve zorlayan diyetler yerine Hatice hanımla oturun ve bir konuşun derim :)

S.A. - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Öncelikle bütün pandomim ailesine teşekkür ediyorum güler yüzleri ile cana yakın sohbetleri ile hepsi çok ama çok fazla övgüyü hak ediyorlar lakin Hatice hanıma özellikle teşekkür etmem gerekiyor 10 haftalık Bi süre zarfında sağlıklı şekilde kilo vermemdeki en büyük destekçim oldu gerek diyet programı ile gerek motive edici konuşmaları ile heyecanımı hevesimi ve isteğimi sürekli canlı tuttuğu için kendisine minnettarım herşeyin gönlünüzce olması dileğiyle herşey için bütün ekibe çok ama çok teşekkür ediyorum

H.A. - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Dilara Hanımla yaptığımız seanslar gayet güzel ve başarılıydı. Sorunlarımdan arındım ve yeni bir insan oldum. Dilara hanıma çok teşekkür ediyorum. Kendisi mesleğini hakkı ile yapan birisi her şey için kendisine ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Ş.Y - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Hatice Hocam öncelikle bana ve aileme kazandırdığınız sağlıklı beslenme alışkanlığı için çok teşekkür ederim. Tedirgin başladığım süreç düzenli takibiniz ve mükemmel motivasyon edişiniz sayesinde beklemediğim kadar kolay geçti. Sizin hizmetimizden yararlanacak olan arkadaşlara tavsiyem aileniz ve kendiniz için sağlıklı bir yeme alışkanlığını sizleri bekliyor. ALLAH sizden razı olsun hocam.

Ü.K. - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Diyet yapmaya ve sağlıklı beslenmeye başlamak her ne kadar zorsa başladıktan sonra aynı motivasyonla devam ettirmek de bir o kadar zormuş gerçekten ama yanınızda süreci anlayan ve sizi destekleyen bir enerjinin olması her şeyi daha keyifli hale getiriyor, Hatice hanımın güleryüzü ve enerjisi sayesinde hiçbir şey zor gelmemeye başlıyor ve sonucunu alıyorsunuz kesinlikle tavsiye ederim:)

C.İ. - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Abdullah beyi internet üzerinden buldum, başta çok çekincelerim vardı fakat sağolsun Abdullah bey bunların hepsini kırdı, biz şuan çok mutluyuz, çocuğumu daha çok sever oldum, bu yazıyı yazarken içim içime sığmadığını belirtmek isterim, artık ne öfkemiz var ne inatçılığımız var diyebilirim. Abdullah beyden Allah razı olsun, Sevda hanıma da teşekkür etmeden geçemeyeceğim güler yüzün hiç solmasın

Ş.K. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Diyetisyen Hatice hanımla iki aya yakın görüştük. Ama bu kısa sürede bana sürdürülebilir bir diyet alışkanlığı kazandırmış. Bunu da diyeti birakmama rağmen basit düzenlemelerle inceldigimi farkettigimde anladım.Seanslari yoğunluğum nedeni ile bıraktım ama öğrendiklerimi hala uyguluyorum.Kilo verme amacıma zaten ulaşmıştım ama öğrendiklerimle incelmeye devam etmişim ölçüm yapınca farkettim. Destegi ve öğrendiklerim için minnettarım

M.G. - (Diyet / Beslenme Danışmanlığı)

Dilara Hanım kendimi tanımamda bana oldukça yardımcı ve yol gösterici oldu. Kendime daha fazla güvenmeye ve inanmaya başladım. Tüm yardımları için teşekkür ederim.

Ş. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Kendimi rahat ifade edebildiğim seansların olumlu etkilerini kendimde yakın çevremde fark etti farkında olmadığım kendim ile alakalı gözümde büyüttüğüm kendimi kötü hissettiğim konuların zannettiğim kadar problem olmadığını fark ettim. Seanslarım olumlu yönde yol kat etmeme yardımcı olduğunu düşünüyorum Betül Hanım'a teşekkür ederim

T. K - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Oğlum için seanslara katılmıştık oğlumun öfke kontrolü konusunda bazı problemleri vardı seanslar ilerledikçe oğlum daha sakin daha fazla dinleyen ve öfkesini eskiye nazaran daha iyi kontrol edebilen bir çocuk oldu Bunun yanında bize biz ebeveynler olarak nerede nasıl iletişim kurabileceğimiz konusunda yardımcı olundu. Teşekkür ederim.

H. Ş - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Abdullah Bey'in aile görüşmesinde sosyal medyada her sorumuza bıkmadan yanıt vermesi çok hoşumuza gidiyor oğlunuzla olan iletişimi ona yaklaşımı onu çözümleyip bize ona göre yön vermesi çok başarılı yaptığı işi ve çocukları çok seviyor birçok sorunla başvurmuştur çoğunu hallettik azı kaldı pandomim ailesine teşekkürler

A. B - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Abdullah Bey'in aile görüşmesinde sosyal medyada her sorumuza bıkmadan yanıt vermesi çok hoşumuza gidiyor oğlunuzla olan iletişimi ona yaklaşımı onu çözümleyip bize ona göre yön vermesi çok başarılı yaptığı işi ve çocukları çok seviyor birçok sorunla başvurmuştur çoğunu hallettik azı kaldı pandomim ailesine teşekkürler

A. B - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Tavsiye üzerine başladığım danışmanlığım mutlu sonla bitti danışmanlıktan önce kaygı bozukluğum özgüven eksikliğim vardı her şeye ağlıyordum hiçbir şeye konsantre olamıyordum kendimi çaresiz bitkin yorgun ve hasta hissediyordum yaptığım şeye konsantre olamıyordum insanlarla iletişimde problemler yaşıyordum artık sakin çalışıyorum iş yerim de planlamalarimi çok rahat bir şekilde yapabiliyorum iş arkadaşlarımla ve amirlerimle iletişimi daha sakin bir hal aldı işlerim daha düzenli ilerliyor aldığım her bir seansta başlarda daha bir karışık çıksam da seanslar ilerledikçe daha bir rahat çıkmaya başladım Bayram Bey her bir danışmanlıkta beni daha güçlü ve öz güvenli ve rahat hissettirdi Bayram Bey sonsuz Teşekkürler

E. S - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Abdullah Bey mükemmel harika olabileceğinin en en en iyisi Çok teşekkür ediyorum evimiz gibi alıştık memnun kaldım herkesi anlatıyorum ben çok rahatladım hiç tamamlamasamda devam etsem dedim Ama tabii ki harika bir bitişi oldu pandomime Abdullah Beyede çok çok teşekkürlerimi bir borç biliyoruz oğlum artık kendine daha güvenen uyumlu bir çocuk çok mutluyum duygularım tam anlatamadım bile çok teşekkürler iyi ki varsınız iyi ki sizleri tanıdım Rabbim sizden razı olsun Abdullah Bey

H. K. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

İlk seansa geldiğimde çok kötü bir durumdaydım. Kendimi bir anda ağlarken buldum ve son seansta resmen kendime güvenli daha mutlu bir şekilde bitirdim. İçimde çözemediğim korkularımı, alışkanlıklarımı, boşanma sürecini, özgüvenimi, benliğimi Betül hanımla yeniden kazandım diyebilirim. Son seanstan sonra iyiki diyorum ve artık daha mutluyum:) Her zaman destek olan ve bu düşüşümde beni ayağa kaldıran Betül hanıma çok teşekkür ediyorum. Ayağınız taşa değmesin...

DO - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

İlk seansa geldiğimde çok kötü bir durumdaydım. Kendimi bir anda ağlarken buldum ve son seansta resmen kendime güvenli daha mutlu bir şekilde bitirdim. İçimde çözemediğim korkularımı, alışkanlıklarımı, boşanma sürecini, özgüvenimi, benliğimi Betül hanımla yeniden kazandım diyebilirim. Son seanstan sonra iyiki diyorum ve artık daha mutluyum:) Her zaman destek olan ve bu düşüşümde beni ayağa kaldıran Betül hanıma çok teşekkür ediyorum. Ayağınız taşa değmesin...

DO - (Diger)

Kızım benden ayrılamaz sanıyordum, taaki Abdullah beyle tanışana kadar, kızım bana yapışık yaşardı, özgüven eksikliği diye gittik bu durum aslında bambaşka durumları bize gün yüzüne çıkardı, hırçınlık, öfke, huzursuzluk, mutsuzluk hepsi biranda gelmiş gibi oldu, hatta niye geldik dedim kendi kendime ama Abdullah beyin dediği gibi çöküş olmadan çıkış olmaz,,,,, fakat oyun terapisi ile kızıma uygulanan terapide her geldiğimizde bir değişim gördük, iyiki gelmişiz, kızım iyi oldukça benden uzaklaştıkça, bende rahat ediyorum ve evime daha fazla ilgi gösterebiliyorum. İşini seven iyi yapan insanlar halen var ben sonsuz teşekkür ediyorum, yolunuz bahtınız açık olsun, bizi mutlu ettiniz Allah da sizi mutlu etsin....

B.Ö - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

İlk seansa geldiğimde çok kötü durumdaydım. Her şeyden şüphe kapıyordum. Bayram Bey'in destek ve önerileriyle sorunlarım ortadan kalktı. Çok korkuyordum ve hayat işlevselliğini kaybetmiştim. Ama her seans daha iyiye gittim. İyi ki Pandomim'e gelmişim.

T.K - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Seanslarda bizle çok güzel ilgilendiler. Çocuğuma çok ilgili ve yaklaşımları güzeldi. Çocuğumun hiç değişmeyeceğini düşünüyordum ama sayenizde çok güzel değişim ve sonuçlar aldık. Güler yüzlerinden dolayı teşekkür ederiz, kesinlikle tavsiye ediyorum.

F.P - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Babamın çocukluk,gençlik ve yetişkinlik döneminde yaşadığı ailesi tarafından hor görülme dışlanma ve sevgisizlik gibi ağır psikolojik travmaları nedeniyle destek almaya karar verdik. Yaşadığı bu travmalar sonucu kendine zararlı beslenme sigara gibi zararlı alışkanlıklar edindi. Betül hanım ve Hatice hanım ile süren seanslarımızla hem ruhen hem de bedenen değişimler başladı. SAS METODU ile daha sakin sinir krizleri ve ani öfke patlamaları eskiye kıyasla çok azaldı. İlgi ve alakalarından dolayı Pandomim ailesine teşekkür ederiz.

A.G - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Seanslardan çok güzel dönüşler aldık. Kendi hatalarımızı gördük çocuğumuz ile daha güzel iletişim kuruyoruz. Ailecek daha mutluyuz, sakiniz. İlgi alaka çok güzeldi. Kafamıza takılanları rahatça sorduk. Aslında yaptıklarımızın yanlış olduğunu biliyorduk ama doğrusunu nasıl yapacağımızı bilemiyorduk. Abdullah bey sayesinde biliyor ve uyguluyoruz artık. Öfke nöbeti diye geldik daha bilmediğimiz neler çıktı. Ne kadar iyi tanısak da çocuğumuzu işinde iyi birinin görmesi çok farklı. Bizim görmediklerimizi görüyor ve çözümünü buluyor. Ayrıca Sevda hanımın güler yüzü ile karşılanmak da ayrı güzel oluyor. Kısacası iyi ki Abdullah Bey diyorum.

F.D - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Yollarımız iyi ki kesişti sizlerle. Abdullah bey oğlumun kaygılarına cevap oldu. Çıkılmaz bir hal alan hayatımız ilişkimiz daha anlaşılır, daha sakin, daha kaygısız. Özgüvenimiz yerine geldi. Pandemi süresince her çocuğun mutlaka oyun danışmanlığı almasını dilerim. Sonsuz güven veren çocuğum emin ellerde hissini yaşamak, hissetmek bile ben ve eşimi rahatlattı. Teşekkürler pandomim

Ş.G - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

İlk önce önyargılı bir şekilde gelmiştim buraya bu insanlar kimdi bu yer nasıl bir yerdi hiç bir fikrim yoktu açıkçası ürkmüştüm ama bana ilk seyanstan beri bana bir piskolok yani dışarıdan bir insan gibi yaklaşmadılar bana hep ailesinden biriymiş gibi davrandılar bu davranışları beni gerçekten etkilemişti bu yüzden buraya uyum sağlamam hiç zor olmadı uyum süreci tamamlandıktan sonra tedavi sürecine geçtik tedavi sürecinde yeri geldi ben dayanamadım pes ettim ama onlar pes etmedi ve bu davranışları beni dahada çok çabalamaya sürükledi ve en sonunda başardık Benim serüvenim bu kadardı kendinizi asla horgörmeyin yapamam demeyin belki bu hayatta birçok şey bilmiyorum ama şunu iyi biliyorum insan istediğizaman yapamayacağı hiç bişey yoktur

B.T. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Hayatimda iz birakacak tecrübeler kazanmama sebep oldugunuz icin ne kadar tesekkur etsem azdir. Icimden atamadigim onca yükten kurtulmama sebep oldunuz ve yasadikca anladim ki bu kadar huzurlu hissetmeyeli uzun zaman olmus. Seanslarim bittiginde gecmisin hicbir yükü yoktu artik omuzlarimda. Kendimi daha kendimde ve ferah hissediyorum ve artik hayatimda emin adimlarla yürüyorum. Önceden bir karar verirken onay bagmlisi gbi bir çok kisiye sorarken artik sadece kalbimin sesini dinliyorum ve kimsenin onayina da ihtiyac duymuyorum kalbimin sesi bana yetiyo. O kaybettigim özgüveni bana en

E.S. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Kurumunuza kizimdaki öfke sorunu sebebiyle basvurdum. Suan sorunu çözdük yardimlariniz için tesekkür ederim.

E.S - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

SAS metodundan çok memnun kaldik. Kisa sürede gözle görülür ilerleme kaydettik. Oglumuzun konusmasi eskiye göre daha iyi. Verilen hizmetten çok memnun kaldik. Iyi ki varsiniz Pandomim ailesi.

M.E - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

SAS metodundan çok memnun kaldik. Kisa sürede gözle görülür ilerleme kaydettik. Oglumuzun konusmasi eskiye göre daha iyi. Verilen hizmetten çok memnun kaldik. Iyi ki varsiniz Pandomim ailesi.

M.E - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Basta pandomim olmak üzere Abdullah beye tesekkür ederim. Kizimda dinlememe ve alt islatma sorunu vardi. Oyun terapisiyle hafifledigini düsünüyorum. Basta acaba mi faydasi olur mu diye düsündük. Düsündügümüzden iyi sonuçlar aldik. Abdullah beyle tanismis olmak kizimi ve beni çok mutlu etti. Iletisim sorunlarimizin çözüldügünü düsünüyorum. Daha az kizan bir anne oldum. Her sey için tesekkürler. Emeklerinize saglik pandomim ailesi ve Abdullah bey.

B.Y - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Seanslar çocugpum üzerinde olumlu etkiler olusturdu eskiye göre baya degisiklik oldu. kendine güveni geldi. arkadaslariyla daha iyi geçiniyor. kendisini daha iyi ifade etmeye basladi. ögretmeniyle konusabiliyor soru sorabiliyor. eskiden bunlari yapamiyordu. SAS metodunun da olumlu etkileri oldu. Konsantre süresi uzadi. Ödevlerini yapmakta çok zorlaniyorduk. Simdi biraz daha rahatiz. Özellikle matematikte ilerleme kaydettik. Analitik düsünme becerisi kazandi.

F.B - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Çocugumuzdaki bazi tavir ve davranis degisimleri üzerine arkadasimizin tavsiyesi üzerine Pandomim'e basvurmaya karar verdik. Buradaki en önemli özellik alaninda uzman ve bilgili danismanlarin olmasi. Çocugumuzdaki baslica sikintilari 1-Sinir ve strese bagli davranis bozukluklari 2- Uyku düzensizligi 3-Yemek yememe 4-Zaman kavrami 5-Elektronik cihazlara bagimlilik 6-Siddete basvurma vs sebepler Seanslara basladigimiz ilk zamandan bu zamana kadar söylemis oldugumuz sikayetlerimizde gözle görülür etkiler oldu. O sinirli kaygili çocuk gitti sanki bambaska bir çocuk geldi. Kendine daha çok güvenen, sakin, kendi basina oyun oynayan, zaman kavramini artik bilen bir çocuk oldu. Kisacasi burada almis oldugumuz seanslar çocugumuz üzerinde etkilerini göstermeye basladi. Umarim önümüzdeki zamanda da bu sekilde devam eder. Herkese tesekkür ederiz.

M.O.K - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Öfke problemleri ve bosanma sürecinden etkilenme düzeyini azaltmak için bu tedaviye basladik. Tedaviye basladigimiz ilk günden itibaren etkilerini göstermeye basladi. Kendini daha rahat ifade edebilmeye ve öfkesini kontrol altina almayi basardi. Ailesi ile olan paylasimlari artti. Problemlerini konusarak halletmeye basladi. Problem olustugunda çözüm yollari üreterek hangi çözüm yolunu kullanmasi gerektigi yönünde fikir alisverisinde bulunmaya basladi. Hafizasi güçlendi daha planli olmaya basladi. Bu süreçte bize yardimci olan Betül Hanima çok tesekkür ederiz.

A.B - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Oglumda öfke problemleri ile ilgili Abdullah beye basvurduk, Abdullah beyin yönlendirmeleri üzerine aslinda çocugumuz kendisini ifade edemedigi için iletisim sorunu oldugunu ve bununla ilgili sas metodunu ve oyun terapisini uyguladi, biz çok memnun kaldik, çocugum daha sakin ve gerçekten de sanki daha akici konusuyor ve kendini ifade ediyor. Buna bagli olarak da oglumuzu sevme seklimiz bile degisti. Allah Abdullah beyden razi olsun. gittigim her yerde Pandomimi anlatiyorum, tesekkür ederim

A.Ç. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Ogluma tuvalet egitimine basladik ama lazimlikta sürekli oturan ama çisini yapmiyordu ve lazimliktan kalkar kalkmaz altini islatiyordu, Abdullah beyle tanistik bize tuvalet egitimi ile ilgili yollar sundu, oyun terapisine aldi iki görüsme sonrasinda oglum çok rahat bir sekilde tuvaletini ögrendi ve hiç sikinti çekmedik. herkese öneririm.

E.E.A - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Kizim için basvurdum. Aile görüsmeleri bizim için çok iyi geldi, sanki ben terapi aldim. Kizim bir ortama girince utangaç, kafasini yerden kaldirmazdi . Abdullah bey sayesinde artik kizim kendisine güveniyor ve her girdigi ortamda artik daha basarili, iyi ki tanimisim sizleri.

E.G - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Abdullah beye çok tesekkür ederim, kizimda öfke, hirçinlik, mizmizlanma, yalan söyleme ve çis kaçirma sorunlarimiz vardi. Abdullah beyle oyun terapisine basladik sadece kizima degil bana da iyi geldi terapi almak aile görüsmelerindeki tüm detaylari hayatimiza koyduk, iyi ki diyorum artik Pandomimle karsilasmisiz ve müthis bir insan kendisi emegine saglik, çok ama çok tesekkür ederim yaptiklariniz bizim için çok degerli, kizim ve benim oyun abisi tesekkür ederim Allah razi olsun sizden....

E.C. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Isteyerek geldim ve sonraki seanslarada ayni istekle devam ettim. Günlük streslerden bile beni uzaklastirdi çok rahat ortam ve kendimi hiç rahatsiz gergin hissetmedim. Stressiz bir sekilde ayriliyorum diyebilirim tesekkurler

M. E - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Yasamis oldugum büyük trafik kazasi sonucunda hayatimda olumsuz anlamda pek çok degisiklik oldu uzun süre araç kullanamama hatta baskasinin kullandigi araca binememe gibi hayatimi kisitlayici birçok durum. Sonuç pandomim danismanlik merkezinde bir tanidigimizin tavsiyesi üzerine basvurdum Bayram Bey ile uyguladigimiz EMDR yöntemleri yalnizca kaza ile ilgili yasadigim olumsuzluklari degil bunun yani sira beni etkisi altina alan pek çok olumsuz durumu normallestirme mi ve bu durumlara bagisiklik kazanmami sagladi danismanlik hizmeti aldigim süre içerisinde kendimle ilgili pek çok olumsuzlugun üstesinden geldim ve hatta çevrem tarafindan da gözle görülür degisim ile ilgili olumlu dönüsler aldim insan istedigini içinde bulundugu durumu kabullendiginde ve bunu anlatmak istediginde degisim basliyormus. Tabii ki Bayram Bey ve güleryüzlü çalisma arkadaslarinin destegiyle pandomim aile ve psikolojik danisma merkezine Sonsuz Tesekkürler

A. S - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Seanslara baslamadan önce mutsuz ve huzursuzdum sonrasinda ilk seansla kendime güvenim artti. Önce hiçbir seyin beni izlemeyecegini anladim özgüvenim artti. Migren agrilarim tamamen bitti olumlu düsündüm olumsuz oldugum zamanlarda bile kendimi motive etmeyi kendimi sakinlestirmeyi ögrendim. psikologuma çok ama çok tesekkür ederim.

A.A - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Güzel samimi bir ortam var. Çocuklarin hoslanacagi bir ortam ve teknikler de oyun üzerine kurgulandiydi için severek geldikleri bir yer. Randevu sistemi düzenli. Geri bildirimlerin sürekli yapiliyor olmadi çok faydali. Ancak(sizinle ilgili degil tabii) SAS’in internet web tasarimi daha iyi olabilir.

Ç.O - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Abdullah Bey ile tanismis olmaktan çok mutluyuz. Bizim ve çocugumuz için dönüm noktasidir. Iletisim sorunlarimizla ilgili epey yol katettik sayesinde. Hem bizimle hem çocugumuzla ayri ayri ilgilenerek mesafe katetmemizde çok yardimci oldu. SAS metoduyla da çocugumuzda gözle görülür bir düzelme oldu. Sevda Hanim’a da güleryüzü içim ayrica tesekkür ediyoruz.

B.T - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Ilk geldigimde çok tedirginliklerim vardi. Fakat günler geçtikçe güler yüzlü karsilanmayla ve isinin ehli Bayram Bey’sen destek almak benim özgüvenimi arttirdi ve tüm sorunlarimi normallestirdi. Bu yüzden çok tesekkür ederim. Pandomim’e ve Bayram Bey’e. Tavsiye ederim.

S.N - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Her seyden önce çok tesekkür ederek baslamam gerektigini düsünüyorum. Pandomim aile ve psikolojik danismanlik merkezinde oglumun özgüven sorunu ve bazi sorunlari nedeniyle basvurduk. Sevgili psikologumuz Abdullah Bey sayesinde bes seansim sonunda çok daha sakin davranislar sergilemeye basladi. Oglum Abdullah Bey’i de çok sevdigi için Pandomim’e her seferinde kosarak geliyoruz. Iyi ki varsiniz Abdullah Duysak.

N.K - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

8 yasindaki oglumda öfke,söz dinlememe ve yalan söyleme gibi problemler vardi .Psikologuna yani oyun arkadasi Abdullah beyin yanina gidecegi zamani sabirsizlikla beklerdi.Görüsmelerden memnun kaldik ve olumlu sonuçlar aldik .Bir süre daha devam ettirmeyi düsünüyoruz.Anne ve babalara mutlaka tavsiye ediyorum.Kendi adima birçok konuda bilinçlenme yasadigimi düsünüyorum.Iyi bir ebeveyn olabilmek zor daha ögrenecegim çok sey var.Oglum için aldigimiz en iyi karar oldu diyebilirim oyun arkadasi.Oyun arkadasi ve anne babanin destegi ve tutumuyla sorunlar asilabiliyor.Abdullah beye ilgisinden dolayi çok tesekkür ediyorum

G.K.G. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Kaygimi yönetmem de her zaman hayatinmda kullanacagim adimlari kesfetmemi sagladi sas metodu Yillar Içinde stres ve kaygidan dolayi baskiladigim kisilik özelliklerimi yeniden ortaya çikardi dikkat eksikligim gözle görülür birsekilde azaldi bireysel danismanlik seansi stresimi yönetmeyi ve her seyi yönetemiyecegim gibi hiçbir seyin mükemmel olamayacagini ögretti çok daha önce gelmeyip bireysel danismanlik almadigim için pismanim

E. K. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Seanslar sorun odakli ve gayet islevsel de Bayram Bey'in tecrübeli ve Isinin ehli oldugunu rahatlikla söyleyebilirim tedavi olmaktan ziyade çok sey ögrendim seanslarda uygulanan yöntemlerin detayli bir sekilde anlatilmasi ve sonrasinda kendi kendimize uygulayabilecek olmaniz gerçekten çok faydali tesekkür ederim

H. F. K - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Buraya basladigimda özgüveni olmayan kendini ifade edemeyen biriydim.Kendini sevmeyen, sevildigini hissetmeyen biriydim.Seanslarin bana özgüvenli olmamda karsi tarafa kendimi aktarmamda faydasi oldu hatta kendimi sevmeyen birisiydim sevmeye basladim diger insanlardan farkli olmadigimi hissetttim çekingenliklerimi attim üzerimden beni kendime getirdigi için bayram beye tesekkür eder basarilarinin devamini dilerim.

S.A - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Her seans bir öncekinden daha da güzel ve verimliydi. Dilara hanim danisanlarina karsi sempatik sevecen ve hosgörülü ile yaklasan biri. Eger kisi özgüvenini saglarsa asamayacagi engel yoktur. Ayrica her seasnstan çiktigimda kendimi çok daha huzurlu hissettim. Tesekkür ederim

Ö. S - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Okb hastasiyim ve Dilara hanimla bu sebeple çalismaya basladim. Oldukça iyi geçti btün süreç su an oldukça iyiyim. Takintilarimdan kurtuldum. Kendisine ilgi ve desteklerinden dolayi çok tesekkür ederim.

N. K. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Seanslar asama asama çok olumlu gitti. Dilara hanimin söylediklerini ve tavsiyelerini dikkate aldim ve uyguladim. Bunlar sonucunda verim aldim ve sorun olarak düsündügüm seyler ortadan kalkti. Her sey için tesekkür ederim

V. B. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Dilara hanimla seanslarimiz çok iyi geçti. Kendimi daha iyi tanima noktasinda çok yol kat ettim. Durumlara yaklasim konusunda iyi bir yol belirledigimizi düsünüyorum. Bana psikolojiyi, dogru düsünebilmeyi ve karar verirken etraflica bakabilme becerisini katip gelistirdigini söyleyebilirim. Yaptigi kitap ve film önerileri ile özellikle sürecimi tamamlamamda hiz kazandigim inancindayim. Tesekkürler:)

G. P. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Bizim buraya baslama nedenimiz tek bir neden degilken nasil davranmamiz ne yapacagimiz konusunda endiselerimiz varken tanistik pandomimle Abdullah beyin ilgi alaka ve güleryüzü ilk bastaki aile görüsmemizde bir fayda saglayacagini mesajini bize veriyordu alt islatma kardes kiskançligi daha bizim bile fark edemedigimiz bir çok soruna Abdullah Bey sayesinde üstesinden gelmeye basladik Sas metodu sayesinde yerinde oturup derse odaklanamama problemleri daha daha ikinci haftasinda okulumuzdan Olumlu olarak geri bildirim almamiza sebep oldu her sey için Sevda Hanim'in güler yüzü ilgi ve alakaniz için çok ama çok tesekkür ediyorum Iyi ki pandomim var basta ki acaba larimiz sayemizde iyi ki oldu

G. K - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

18 yasinda otizmli oglumuz var ve 16 yasina kadar hiç konusmamisti Abdullah Beyi Tavsiye üzerine Tanidik iyi ki de tanimisiz Biz Sas metodunu ve konusma egitimin içeriginden bahsedince Umudumuz artti Su an çok güzel ilerlemeler kaydettik oglumuzun iletisim ve konusma becerisi artti motor becerilerinde ciddi ilerlemeler var konusurken kelimeleri yuvarlamasi azaldi seanslarimiz su an devam ediyor Insallah çok daha güzel sonuçlar elde edecegimizi inancim tam Çok tesekkürler

A. G. - (Konusma Danismanligi)

Bayram beyle tanistigima çok memnun kaldim keske sorunum için daha önce gelseydim. Pozitifligi güler yüzü ve bana olan inanciyla kendimi eskisinden çok daha iyi hissediyorum umarim bundan sonra sadece sohbet etmeye gelirim:)

B.Ö. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Öncelikle güleryüzlü ve sicak karsilanmamiz bizi rahatlatiyor ve mutlu ediyor.Oglumun severek gelmeside ayrica mutluluk verici. Gösterdiginiz ilgi tavsiyeler ve izlediginiz yol bizde etkili oldu .Oglumdaki olumlu seyleri görünce mutlu oluyor ve iyi ki burayi tercih ettik diyoruz.Oglumda Abdullah beyin yeri çok önemli.Sayesinde çok güzel yol katediyoruz. Sas metodunu önerdi ve olumlu seyler gözlemledik.Hem evde hem okulda güzel ve olumlu seyler görüp duyunca iyiki PANDOMIM diyoruz çok tesekkür ederiz.

M.R. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Yaklasik 2 ay önce basladigim seanslari bugün bitirmis bulunmaktayim. Yorgun basladigim bu yolu Bayram beyle konusarak paylasarak daha güçlü daha istikrarli daha kararli devam ediyorum.Ilk basladigim gün ile bugün arasinda ki fark inanilmaz.Çok eglenceli bazen üzgün geçirdik ama sonuç güzel oldu herseye degdi. Bazen insan düser parçalanirmis yorulur tikanirmis durup bir soluk almak ister bazende bir ele ihtiyaç duyarmis. O günde elimden tuttugu ve ailem oldugu için Bayram Duysak a TESEKKÜR EDERIM...

H.Ç. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Abdullah beyle tanismamiz gerçekten bir mucizeydi.Gerek kizimda gerek bende bir çok sikintimizi sayesinde çözdük.Simdiye kadar bilmedigim bir çok seyi ögrendim tavsiye ettigi kitaplarla gerek konusmalariyla kizim daha iyi en zor günlerimizi atlattik.Güler yüzlü ekibi özellikle Sevda hanim herseyi bizim için düsünmüssünüz.Kendimizi yabanci bir yerde hisettirmediniz.Hersey için Abdullah beye gerçekten çok tesekkür ederim iyiki varsiniz iyiki tanimisiz sizi kizimin biricik abisi.

C.H. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Yakindan ,sicak ilgili ve bilimsel profesyonel davranis ve tutumu nedeniyle danismanimizdan ve tüm çalisanlardan çok memnun kaldik.Çocugumuzun sikayetleri büyük ölçüde azaldi.Bekledigimiz sonucu elde ettik.Yakinlarimiza tanidiklarimiza her zaman tavsiye edebilecegimiz bir yer.TESEKKÜR EDIYORUZ.

N.M - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Kizimda fredi atax rahatsizligiyla geldik.Bayram bey bize sas metodu önerdi ve uyguladik.Kizimin yürümesinde gözle görülür sekilde degisimler oldu ve özgüveni artti.Hersey için tesekkür ederiz.

G.S. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Buraya iyiki geldim diyorum.Dikkat eksikligi sikayetiyle gelmistim.Iyiki de gelmisim diyorum.Bayram bey çok iyi , güler yüzlü ve empati yetenegi yüksek bir psikolog bence .Ayrica kurum kendini yenileyen ve gelistiren bir kurum.Bunun çok önemli oldugunu düsünüyorum.Bana Sas metodu uygulandi çok memnun kaldim.Konya'da bu hizmeti veren baska bir yer yok. Hersey için tesekkürler iyi ki tanistik.

P.K. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Buraya iyiki geldim diyorum.Dikkat eksikligi sikayetiyle gelmistim.Iyiki de gelmisim diyorum.Bayram bey çok iyi , güler yüzlü ve empati yetenegi yüksek bir psikolog bence .Ayrica kurum kendini yenileyen ve gelistiren bir kurum.Bunun çok önemli oldugunu düsünüyorum.Bana Sas metodu uygulandi çok memnun kaldim.Konya'da bu hizmeti veren baska bir yer yok. Hersey için tesekkürler iyi ki tanistik.

P.K. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Abdullah beyin verdigi konusma egitiminden çok memnun kaldik.Oglum 1.sinif ögrencisi çogu harfi çikartamiyorken simdi hepsini çikartiyor. Özgüveni tavan yapti.Sinifta ilk okumaya geçen ögrencilerden biri oldu.Tavsiye üzeri geldik iyikide gelmisiz.

B.Ö. - (Konusma Danismanligi)

Gayet etkili geçen her seans sonucunda sikayetim olan kaygilarimdan kurtuldum.Her seans bir öncekine göre daha iyi sonuçlar almami sagladi.Tesekkürler pandomim.

O.Ö - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Ilk seansta Sas metodu ile farkedilir bir güven gelisti kendisi hakkinda çevresinden vurgulanan olumsuz cümlelerden kaynaklanan güvensizlik duygusunu üzerinden atti.Isteyince yapabilecegini gördü yaptigini görünce mutlu oldu.Zaman zaman olumsuz cümleler kendisini sinirlendirip geri adim atmasina sebep olacakken kendisini toplayip devam etti hem ev ortaminda hem okul ortaminda .Kendisine iyi yada kötü söylenen sözlerden asiri etkilendigini farkettim .Olumsuz sözler yikim yapsada daha çabuk toparlayabiliyor kendisini artik.Bunda seanslarin ve Sas yönteminin etkili oldugunu düsünüyorum.Benim için mutlu olmasi önemli oyun terapisi onu mutlu ediyor belki sizinle kendisini daha özgür hissediyor .Tesekkür ederim size ve kurumunuza.

S.G. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Oglum 3.5 yasinda tuvalet egitimini 2.5 yasinda basladim fakat geçen bir yillik süreçte korkulari yüzünden basarisiz olduk. Bu süreçte bi kaç psikologla görüsmeme ragmen bir sonuç elde edemedim. Tesadüf olarak sosyal medya araciligi ile Abdullah beyi arayip sorunumu anlattim ve ilgiyle karsilayip oyun terapisi ile çalismaya basladik 3. Seansta oglumda ki inanilmaz degisimi ve bezi biraktik bu benim için çok önemli bir süreçti sadece tuvalet egitimi degil diger davranis ve iletisim becerileri artti. Pandomime ve Abdullah beye çok tesekkür ederim basarilarinizin devamini dilerim iyi ki tanimisim siz ??

Ö.A.T. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Pandomim'le tanismamiz birisi araciligi ile oldu. Çok arastirmalar yaptim acabalarim çoktu. Fakat Pandmom'i de Abdullah Hocamizla tanistigimizda bize öyle güzel bir mesaj verdi ki ; ' Ben elimden geleni yaparim...' demesi bizi aile olarak tam anlamiyla güvendirdi ve güvenimizide bosa çikartmadi. tesekkür ederiz. Biz buraya geldigimizde konusma problemi ve özgüven problemi çekiyorduk ve bunun gibi bir çok durumlar karsi karsiyaydik. Abdullah bey hizir gibi yetisti bize. Konusma problemini Sas metotu ile basladi, oyun terapisi ile ilerlemeleri her gün daha da gördük. Suan baskin harflerin çogu geldi, biz ne kadar tesekkür etsek kendisine az olur. Çok mütevazi ve güler yüzlü bir oyun terapisti ve psikologudur.Herkese öneririm. Gönül rahatligi ile gelebilirler, Her Sey için çok ama çok tesekkür ederiz. Allah razi olsun.

S.E - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Hersey için çok tesekkürler, kendimi gerçekten degismis hissediyorum ve inaniyorum ki zaman geçtikçe her sey çok daha güzel olacak. Seneye mutlaka ziyaretinize gelecegim. Simdiden yeni yilinizi kutlar, saglikli ve basarili bir yil olmasini temenni ediyorum

A.Ü.A - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Kafama takmis oldugum birtakim olaylarin üstesinden gelmeme yardimci olan ilk danismanim Dilara hanim ve Dilara hanimin yönlendirdigi Bayram beye tesekkür ederim. 4-5 seanslik bir terapi ile üstesinden gelmemi sagladilar. Güler yüzlü ve motive ettikleri içinde pandomim ailesine ayrica tesekkürlerimi sunarim.

A.Ö. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Korkularimla ilgili Bayram Bey'den destek aldim. Öneri üzerine geldigim klikten bu denli fayda görecegimi tahmin etmedim. Yalnizca 2 seansta tüm korkularimi yendim. Artik çok huzurluyum. Bayram Bey ve Pandomim ekibine minnetarim. Gönül rahatligiyla herkese tavsiye ederim.

S.N.E - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Çocugumda hirçinlik, öfke, anaokulunda arkadaslarini isirma durumu vardi. Ögretmenin tavsiyesi üzerine bir arastirma içine girip sosyal medyadan bulduk Pandomim'i. Abdullah beyle tanistik ve aile görüsmeleri ile çocugumuzla çalismaya basladi, çok kisa zamanda, çocugumdaki ilerleme öfke hirçinlik durumlari hafifledi. ögretmenden aldigimi bildirimlere göre önceden hep lider olmak isteyen çocuk suan 2. olsa dahi öfkeli davranmiyor. bir çok sorunumuzu oyun terapisi ile astik. emegi geçen Psikologumuza tesekkür eder, herkese öneririm.

Y.A - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Arastirmalar sonucunda, Konya'da pandomimle tanistim. Kizimda ders basarisizligi ve okudugunun anlayamama vardi. Abdullah beyle tanismis olduk. Abdullah bey oyun terapisi ile basladik. kizimda okuyamama harfleri çevirme durumu sayilari hatirlayamama, anlamama. uzun süre derste duramama durumu varken. Sas metodu ile tanistik basta etki almiyormus gibi geldik, fakat suan için hem okumamiz artti, yerinde daha çok kaliyor, dikkati artti, oyun terapisi ve aile görüsmelerinde, Abdullah beyin önerileri bizim için çok degerli oldu. Her sey için tesekkür ederim. Ayrica Sevda hanimin sicak samimi tavri gerçekten çok iyi. herkese tavsiye ederim,tesekkür ederim sizlere

B.Ö - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Oglumuzun oyun abisi ilk geldigimizde çaresiz aglayarak geldigimiz ama çok mutlu ve memnun olarak devam ettigimiz bir yer. Güleryüz ve anlayisin muhtesem oldugu tek yer diyebilirim.Ayaklarimizin yere daha saglam basmayi ögrendigimiz harika bir yer.Abdullah bey ve bizi kapida karsilayan sekreter ablamiz harika insanlar.Abdullah bey muhtesem bir insan çok tesekkür ederim ilgisi güler yüzü anlayisi için binlerce kez tesekkürler.

Ö.K. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Abdullah beyin ilgi ve alakasi mükemmeldi.Oglumuzun ilerleme katettigi bariz belli .Her türlü bilgi ve donanim mevcut merkezde .Hersey için tesekkür ederiz.

A.D. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Karsilastigim güler yüzler ve davranislar benim danismanligim için daha olumlu sonuçlara daha kisa sürede ulasmama sebep oldu.Seanslara istekli gelmek olumlu sonuçlar alacagini bilerek gelmek benim için bir ayricalik.Seanslardan sonra büyük bir rahatlama olmasi danisma merkezinden mutlu ayrilmami sagladi.Bana ayirdiginiz zaman ve harcadiginiz emek sonucu danismanligimin olumlu geçmesi adina tesekkür ederim.

F.B. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Önceden çocugumun konusmasi hiç anlasilmiyordu.Artik birçok kisi tarafindan anlasiliyor .Içe kapanik ve utangaç bir çocuktu simdi özgüveni yüksek bir çocuk oldu.Çok çok memnun kaldik .

Y.Z. - (Konusma Danismanligi)

Öncelikle beni buraya baglayan buradaki herkesin güleryüzlü olmasi .Çok üzgün geldigim seanslardan abartmaksizin hep gülerek ve mutlu bir sekilde çiktim ve suan geldigim sikayetler artik yok denilebilir. Basta Dilara hanim olmak üzere hepinize tesekkürü bir borç bilirim sevgiyle :)

A.S. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Bizim için bursasi hayatimizin dönüm noktasi oldu.Buraya gelmeseydim çocugumu kaybedecektim.Çocugum üç yildir gittigi okulda sürekli dislanan ögretmenleri , arkadaslari ve diger çalisanlar tarafindan etiketlenmisti.Çocugumu alirken ''yaramaz ,hiperaktif ,bebek'' gibi sözler duyuyorduk.Ama bu yaz bize bir ögretmen Pandomim'i önerdi.Burada bize ve çocugumuza gereken ilgi gösterildi.Bir ayda çocugumuzda müthis bir degisim oldu.Çocugumun üç yilinin yanlislarla dolu oldugunu buraya gelince anladim.Çocuguyla ilgili problem yasayan herkese tavsiye ederim.Sorunlar gülerek ve üstü kapatilarak çözülmüyormus bunu ögrendim.Size çok tesekkür ediyorum bir çocugun hayatini degistirdiniz.

F.G - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Oglumuzun özgüven ve iletisim kurma açisindan bekledigimizden daha iyi bir seviyeye geldi.Seanslari iple çekiyor bazen her gün gitmek istiyordu.Seanslardan sonra o hafta içi yasadigi gerginlik ve sikintilardan büyük ölçüde kurtulmus oluyordu.Bizde ara ara yapilan aile görüsmeleinde dogru bilgilendirilip ve dogru yönlendirildigimizi rahatlikla söyleyebiliriz.Danismanimiz tarafindan verilen tavsiyeleri ne kadar çok uygulama imkanimiz oldugunda bunun oglumuzun davranislarina o derece olumlu yansimasi olmustur.

F.Ö. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Öncelikle pandomimin yerini ögrendigim için çok memnun oldum. Abdullah hocamiza çok çok tesekkür ederiz.Kizim babasini kaybetti ve çok asilesti bunalima girdi.Artik kötüye gitmeye baslamisti.Abdullah hocam sayesinde kizim eski haline geri geldi dahada degisti.Bazi seyleri kabullendi dahada olgunlasti.Seanslarimiz bitti.Biz bitmesini hiç istemedik. Hocamiz kizimn herseyi düzelttigini artik gerek kalmadigini söyledi.Herkese tavsiyem olsun Pandomim gerçekten kizimin hayata tekrar dönmesine yardimci oldu.Oyun arkadasimiz oldugu için Abdullah hocaya ne kadar tesekkür etsek azdir.

A.K - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Açikcasi ilk geldigimde bu kadar etkili olacagini düsünmemistim.Dilara hanim bana hayata farkli bir biçimde bakmama yardimci oldu.Kendisine çok tesekkür ediyorum.Psikolojik danismanlik ihtiyacim olursa tekrar gelecegim bir yer hersey için tesekkürler...

A.D. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Alaninda çok iyi , güler yüzlü kisilerin çalistigi kaliteli bir yer.Abdullah beye çok tesekkür ederiz çocugumuzla olan iletisimi için.

M.A - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Merhabalar, Sas Yönteminin faydalarini TV Programinda izleyince hemen Pandomim Danismanlik merkezine basvurdum. Dikkat bozuklugu, Odaklanamama sorunu için basvurmustum. 24 günlük program sürecinin ilk 2. Gününde faydalarini görmeye basladim. Beynim yenilenmis gibiydi. Ders çalisirken artik sikilmiyordum. Ingilizce çalismaya bir türlü istemiyordum. Ama programdan sonra TOEFL a hazirlanma istegim artti. Stresim azaldi. Kisaca Farkina varmadan bir çok konuda faydasini göstermektedir. Bayram beye desteklerinden dolayi tesekkür ediyorum.

R.D. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Pandomim danismanlik hayatinizda dönüm noktasi olabilir evet abartmiyorum Sayin Bayram Duysak'in gerek bilgi donanimi , gerek uyguladigi metodlarla özelliklede EMDR metoduyla oldukça basarili.Öyle bir zamanda gelmistimki içinden çikilamaz bir durumdaydim EMDR nin beni bu kadar etkileyecegini tahmin bile edemezdim .Sonuçtan o kadar mutluyum ki ve burdan mutlu ayrilmak çok güzel ,Pandomim Danismanlik ve Bayram Duysak Bey e sonsuz tesekkürler.IYIKI VARSINIZ IYIKI PANDOMIM DANISMANLIK VAR .SEVGILERIMLE...

S.U. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Pandomim danismanlik hayatinizda dönüm noktasi olabilir evet abartmiyorum Sayin Bayram Duysak'in gerek bilgi donanimi , gerek uyguladigi metodlarla özelliklede EMDR metoduyla oldukça basarili.Öyle bir zamanda gelmistimki içinden çikilamaz bir durumdaydim EMDR nin beni bu kadar etkileyecegini tahmin bile edemezdim .Sonuçtan o kadar mutluyum ki ve burdan mutlu ayrilmak çok güzel ,Pandomim Danismanlik ve Bayram Duysak Bey e sonsuz tesekkürler.IYIKI VARSINIZ IYIKI PANDOMIM DANISMANLIK VAR .SEVGILERIMLE...

S.U. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Iletisim bakimindan saygili bir kurum.Ilk zamanlar çocugumuz danismanlik isini hastalik olarak kabul etti ama Abdullah beyin sakin çocuksu ve sicak ruhu oglumuzu rahatlatti sonuç iyiye dogru artti.Sas metoduna çok soru isaretiyle basladik ama farkini görmeye basladik.Bende ihtiyaci olana mutlaka tavsiye edecegim.Tesekkürler pandomim

F.E. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Iletisim bakimindan saygili bir kurum.Ilk zamanlar çocugumuz danismanlik isini hastalik olarak kabul etti ama Abdullah beyin sakin çocuksu ve sicak ruhu oglumuzu rahatlatti sonuç iyiye dogru artti.Sas metoduna çok soru isaretiyle basladik ama farkini görmeye basladik.Bende ihtiyaci olana mutlaka tavsiye edecegim.Tesekkürler pandomim

F.E. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Oglumu getirdigimde tuvalet problemi vardi. ilk seanstan sonra tuvalet problemimiz çözüldü. Simdi daha çok iletisim halinde sürekli konusuyor ve tek basina büyüdügü için arkadas kabul etmiyordu simdi kendi gidip arkadas buluyor çok tesekkür ederiz .

A.O. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Benim için en verimli anlar oldu.Son 5 -6 yil içerisinde ilk defa bu kadar huzurlu ve rahat hissediyorum.Ayrica güleryüzlü bir sekilde karsilanmak o kadar mutluluk verici ki iyi ki gelmisim.Hepinize tesekkür ederim.

H.L. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Sinav kaygisi sorunu ile Dilara hanimla görüsmeye geldigimde ihtiyacim oldugunu ve gerçekten birseylerin degismesini istiyordum.Dilara hanim bana çok yardimci oldu.Nesesiyle beni danisma almaya daha çok çekti.Ona çok tesekkür ederim.Benim gözümün önündeki perdeyi indirdigi için .Artik kendim oldugum için daha mutluyum. Pandomimdeki herkese tesekkürler.

I.E. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Hayatima karsi daha olumlu ve iyimser bakmaya basladim ve bunun için bana kattiklariniz için tesekkür ederim.Dilara hanimda çok güleryüzlü ,enerjisi yüksek biri ve bana gerçekten çok yardimci oldu.Profesyonnelliginiz ve hassasiyetiniz için tesekkür ederim.

L.K - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Dilara Hanimla gelecegime dair yasadigim umutsuzluk ve erteleme davranislarim için çalismaya basladim. Seanslar zamanla daha iyi bir hal almaya basladi. Her seanstan sonra bir daha ki görüsmeyi bekliyor insan. Her sey insanin yapmak istediklerini belirlemesi ve baslamasi ile düzeliyor. O güveni ise danismaniniz ilk basta veriyor. Gerisi kisinin kendi çabasina göre ilerliyor. Seanslar enerji veriyor insana. Seanstan çiktiktan sonra öyle bir moda giriyor ki insan, o an eve girmeyip gülüp gezmek istiyor. Ben de öyle oldu en azindan. Dilara Hanima bana verdigi enerji ve cesaret için sükranlarimi sunuyorum.

A. B - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Bayram Duysak ile yaptigimiz sadece bir danismanlik hizmeti degildi, bir yolculuktu. Önce kendini tanimayla baslayan bu yolculuk, sonra kendini yeniden tanimlama ile devam etti. En sonunda SAS uygulamasi ile, bilincimin ötesinde var olan yeni kapilari açmayi basardik. Bu noktadan sonra hayatin anlamini gerçekten buldugumu düsünüyorum. (Burada yazmam çünkü hayatin anlami kisiye özeldir öyle genel bir sey aramayin). Bayram bey ile yaptigimiz çalismalarin en önemli yani ise her seyin bilimsel temellere dayaniyor olmasiydi. Karsinizda enerji aliyoruz çakra açiyoruz falan gibi konusan biri yok, gayet ciddi bilimsel ve dünya standartlari çerçevesinde bir uygulama ile, anlamli, saglikli ve degerli bir hayata yelken açmanizi sagliyor. Sadece Bayram Duysak degil, Pandomim Danismanlik ailesi her konuda, degerli ve sicak kanli yaklasimlariyla, sizi desteklediklerini hissettiriyorlar. Sonuç olarak, onlara danismaya gittigim için çok memnunum.

B.Y. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Alt islatmalar , kaka kaçirma ve inatlasmama problemlerimiz vardi, internet üzerinden arastirma yaparken pandomimle tanistim ve Psikolog Abdullah beyle tanistik, basta aile görüsmesi saçma gelse de sonradan anladim, Abdullah beyin dedigi gibi Her sey çocugum için, suan ne alt islatmalar ne de kaka kaçirma gibi bir çok yönden biz çok güzel sonuç aldik, iyi ki tanimisim pandomim ailesini, emegi için özellikle Abdullah beye çok tesekkür ederim, basarilarinizin devamini diler Allah yolunuzu açik etsin.

A.S. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Cok basarili ve cok faydali herkese tavsiye ederim.Basarilarinin devamini dilerim.saygilar

F.E.S - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Kesinlikle çok dogru bir tercih yapmisim.Abdullah bey alaninda uzman.Kizimin utangaçlik, asosyallik, kendini rahat ifade edememe ,korku ,özgüven ,gibi sorunlari vardi. Hepsini tek tek asti.Kizim 'oyuncu abisini' çok sevdi.Her hafta severek geldi.Bunun disinda Abdullah beye ne zaman bir sorunum olsa ulasabildim.Sorularima hep hizli bir sekilde dönüs sagladi.Herkese tavsiye ediyorum.Gönül rahatligiyla Abdullah beye çocuklarinizi emanet edebilirsiniz.Tessekkürler Abdullah bey .Tesekkürler Pandomim.

N.M. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Ilk tavsiye edildiginde çok düsündüm.Oglumun ögretmenlerinin tavsiyesi üzerine geldik bu kadar kisa bir zamanda biseyler olacagi hiç inandirici gelmemisti.Oglumun konusma problemi var 24 günlük sas egitimi ve Abdullah beyin ilgi ve alakasiyla baya yol katettigimizi düsünüyorum.Oglum çok sevdi biz anne ve baba olarak ilgilerinden ve tavsiyelerinden çok memnunuz. Özellikle size telefonla ulasmak istedigimizde hemen bize dönüs yapilmasi çok mutlu etti.Yardimlariniz ve ilginiz için çok tesekkür ediyorum.Sundan çok eminimki birçok çocuk ve yetiskine çok yardimlariniz dokunmustur ve dokunmayada devam edicektir.

S.B. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Dilara Hanimla çalismak benim için fazlasiyla yol gösterici oldu. Içimde harekete geçirmekte zorlandigim davranislari dogru bir sekilde harekete geçirmeye basladim. Psikologumun seanslar esnasinda benimle ayni dili konusup ayni çerçeveden bakmaya çalismasi takdire sayandi.

N. D. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Dilara Hanimi alaninda çok yeterli ve profesyonel buldum. Yaklasimi ve çözüm önerileri çok güzel ve dogruydu benim için. Artik sikintilarimi ve sorunlarimi rahatça paylasabiliyorum. Böyle kibar, nazik, güleryüzlü bir ekiple karsilasmak çok güzel bir tecrübeydi. Basta Dilara Hanim olmak üzere tüm ekibe tesekkür ederim.

M.Y.Ü - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Abdullah bey anlayisli ve güler yüzlü.Kizim severek geliyor heyecanla hazirlaniyor.Abdullah abisini çok seviyor.Kendini daha rahat ifade ediyor.Kendine güveni geldi.

F.U. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Gayet sicak ve samimi karsilandim.Ögrenmem gereken ip uçlarini hayatimda uygulama alanlarini profesyonel bir kisiden ögrendim.Ilginiz ve samimiyetiniz için çok tesekkür ederim.

S.K. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Iyiki dedigim bir yere gelmisim .Dilara hanimin etkisi çok fazla oldu.Kendilerine çok tesekkür ederim.Çok içten ve samimi insanlar beni mutlu etti .Saygi ve sevgiler.

M.Ç. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Sas metodu aldiktan sonra çocugumun özgüveni artti.Altini islatma sorunu vardi.Bu terapiyi almasi esnasinda artik bu sorunu hiç kalmadi.Bu durum çocugumu asiri derecede mutlu etti ve ciddi bir özgüven gelistirmesine sebep oldu .Derslerinde daha istekli basari duygusunu yasamak onu motive ediyor.Artik arkadas iliskilerinde daha basarili.Arkadaslarini fiziksel olarak rahatsiz etmemeye basladi.Tesekkürler sas metodu ,Abdullah bey ve ekibi.

B.P. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Çocugumun okul kurallari ve davranislari ile ilgili sikinttili bir süreç geçiriyorduk.Anne baba olarak nasil davranacagimizi bilemezbir duruma gelmistik. Arastirmalar sonucunda Pandomim Psikoloji'ye ulastik.Abdullah beyin ilgisi ve verdigi güvenden dolayi çok memnunuz.Abdullah beyin çocuguma yaklasimi ve yönlendirmeleri ile büyük fayda gördük.Herkese tavsiye ederim.

T.A. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Bence burasi sicak bir yuva gibi.Sizinle ilgileniyorlar ,sizi oldugunuz gibi kabul edip yargilamadan yaklasiyorlar.Bence en önemlisi bu yargilanmamaniz .Çünkü ben burdan daha önce bir yere daha gitmistim.Ama bana ergen muamelesi yapip bana çözüm üretmek yerine'ergen iste olur böyle seyler'deyip geçistirmislerdi.Ama burda tam tersi ergende olsan ,çocukta ,yetiskinde seni yargilamadan iletisim kuruyorlar.

B.G. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Içimde harekete geçirmekte zorlandigim davranislari harekete geçirdim. Psikologum dilara hanim sayesinde seanslarda benimle ayni dili konusup.benimle ayni çerçeveden bakmaya çalismasi taktire sayandi çok yol gösterici oldu. Tesekkürler pandomim

N.D. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Kan fobisi sebebiyle tavsiye üzerine basvurdugum merkez.. Sosyal hayatimi etkilemeye baslayan kaygi ve korku 2 ay gibi kisa bi sürede yerini özgüven ve cesaretle degistirdi. Bunun yaninda sosyal hayatimda da bana faydali olacak bilgiler ve tekniklerle gönül rahatligiyla ayrildigim ve tavsiye edebilecegim bir psikolog Bayram bey.. Tesekkürler Bayram bey tesekkürler pandomim.

M. K. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Pandomime gelmeden önce bas edemedigim sosyal hayatimda ve aile yasamimda birçok problemim vardi Bayram bey ilk seansta emdr terapisi uygulamasi gerektigini söyledi emdr bittikten sonra unutamadigim basa çikamadigim sorunlarimdan bir çirpida kurtulmustum. Kisa bir süre sonra hayatimi çok fazla etkileyen ögrenme güçlügümün oldugunu fark ettik. Psikologum Bayram bey beni sas metoduyla tanistirdi sas metodunu uyguladigimiz süre boyunca bayram hocam bu zorluklari yenmem konusunda bana çok büyük bir destek verdi. Sas metodu bittikten sonra özgüvenim artti , insanlara karsi tutumum degisti , daha önce yapamadigim birçok seyi yapmaya basladim ve. Bayram bey her seansta git gide daha iyi oldugumu söyledi ve bana ne kadar farkli bir insan oldugumu hatirlatti . Bu beni git gide dahada mutlu etti. Su an aklimdaki bütün olumsuzluklardan kötü düsüncelerimden kurtuldum .Artik sadece hayallerim için çabaliyorum. Kendimi üniversite sinavina karsi hazir hissediyorum. Sinavdan önce bir kere ugrayacagim pandomime insallah. Iyi ki pandomime gelmisim iyi ki Bayram bey psikologum olmus umarim insanlari mutlu etmeye devam edersiniz. her sey için çok çok tesekkür ederim.

N.O - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Biz Pandomim'i internet üzerinden bulduk, iyi ki de bulmusuz, biz dil problemleri çekmekteydik, tabi bunun yaninda alt islatma, tirnak yeme ve toplum içinde konusamama vardi. Abdullah hocamizla tanistik aile görüsesine geldik, ne yapacagi ile ilgili tüm detaylari konustuk. benim kizim Abdullah hocayi oyun arkadasi olarak tanidi ve bildi bu arkadaslik aslinda çocugumun dünyasina girmesine yaradi kizim ünsüz harflerin tamamini çikartamiyordu. egitim sonunda neredeyse tüm sorunlarimizi astik. çocugum daha aktif konusur oldu daha mutluyuz. Biz oyun abimizi herkese tavsiye ediyoruz. kendisi alanda basarili bir psikolog, aile olarak Abdullah hocam ve pandomim ailesinden, Allah razi olsun....

R.E. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Oglumda sinav kaygisi ve özgüven eksikligi vardi. Okulumuzun rehber ögretmeni ile uzun süre gözlemledik. Bi destek almasinin ogluma iyi gelecegini düsündük.Rehber ögretmenimiz ile istisare sonucunda Abdullah beye gelmeye karar verdik.Ilk görüsmeye yalniz geldim Abdullah beyle uzun uzun sorunlarimi paylastim.Oglumu kararlastirdigimiz bir gün getirdim oglum çok çekingen ilk görüsmeye girdi fakat inanilmaz mutlu çikti.Görüsmelerimiz devam ediyor.Oglum görüsme gününü iple çekiyor Abdullah beyin ilgisinden çok memnunuz .Özellikle oglumunda ebeveynine davranislari çok degisti.Derslerinde ilerlemeler kaydettik.Görüsmelerimiz devam ediyor .Abdullah beyin ilgisi özverisi ve oglum ile diyaloglari sayesinde daha güzel sonuçlar alacagimiza inaniyorum.Ayrica Pandomim Danisma Merkezinin temizligi . düzeni ve Sevda hanimin güleryüzünü de es geçmemek lazim ...

D.U. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Daha ilk seanstan itibaren hayata bakis açim degisti.Sorunlarimla basa çikma insanlara olan yaklasimim gibi konularda artik daha iyi oldugunu düsünüyorum .Hayatta hiç bir seyin benden daha önemli olmadigini anladim.Ne olursa olsun artik hayata daha olumlu , pozitif bakiyorum ve bu günlük yasantima da yansidigi için kendimi daha mutlu hissediyorum.Ilk seanstan beri herzaman güleryüzle karsilayan bir ekiple karsilastim. Bunun için basta Bayram Bey olmak üzere tüm personele tesekkür ediyorum.Bundan sonra kendimi kötü hissetmesem dahi , ara ara ziyarete gidecegim.Her sey için çok tesekkürler...

E.K. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Gerçekten görevlerini sonuna kadar layikiyla yapiyorlar.Bize yardimci olan Abdullah Bey in mesleginin hakkini veren ve insanlara çocuklara gösterdigi saygiyi sonuna kadar insana hissettiren bir uzman oldugunu söyleyebilirim.Ne zaman ihtiyaç duysam ulasabildim.Iyiki gelip danisaniniz olmusuz çok kisa sürede olumsuzluklar içerisinden çok olumlu bir hale geçmemize önayak oldunuz.Sonsuz tesekkür ederim.Çocuklar asla hislerinde yanilmazlar , benim çocugumda buraya gelmek için gün sayiyor herzaman. Iyiki karsilasmisiz TESEKKÜRLER.

S.S. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Öncalikle Bayram bey ve ekibi çok güler yüzlü ilgili ve alakalilar.Iyiki bu merkezle tanismisiz.Çocugumuz lise 1.sinifa gidiyor.Merkezle tanismamiz rehber ögretmenimiz Esra hoca sayesinde oldu. Çok memnun kaldik kizimda olumlu sonuçlar gördük.Özgüveninde artis oldu.Kendini ifade etmede olsun ders konsantrasyonu yönünde olumlu sonuçlar aldik.Dikkati olumlu derecede düzelmeye basladi. SAS metodu bizim için degisime açilan kapi oldu.TESEKKÜRLER PANDOMIM.

M.U. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Güleryüzlü , samimi ve ilgili hizmet.Kendimle ilgili gördügüm degisimler artik daha özgüvenliyim.Vertigodan kurtuldum.Zihnim daha açik ve daha mutluyum çok iyi hissediyorum.Daha önceki gittigim merkezlerden çok daha fazlasi Bayram beye ne kadar tesekkür etsem azdir.

R.K. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Çocugum çok mutlu buraya sürekli gelmek istiyor.Sas metodu onu sakinlestirdi.Kendine özgüveni artti .Biz anne baba olarak çocuga farkli açilardan bakmayi ögrendik daha kontrollü davraniyoruz.Geri dönüs saglamalari bizi daha çok mutlu ediyor.Degerli hocalar ve Sevda hanimin güzel ve özel sizi güvende hissettiriyor.Tesekkürler Pandomim.

K.E. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Ilk seansta gelecekle ilgili yasamimla ilgili olumsuz düsüncelerim ve endiselerim vardi. Fakat Bayram beyin destegi ile seanslarin sonunda kendimi daha iyi hissetmeye basladim.Bu sekilde 4 seansin sonunda endiselerimden kaygilarimdan kurtuldum .Simdi daha iyi rahat hissediyorum. Her sey için tesekkürler...

M.K. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Ben esim ve çocuklarimla yurtdisinda yasiyorum..Basemedigim bazi sorunlarimiz beni depresyona itti hayattan bezmis ve tahammülsüz biri oldum..Bayram beyi instagramdan takip ediyordum özellikle SAS metodunu kendisi kullanip paylastigi dönemlerde daha yakin takibe aldim??Olumlu paylasimlari sayesinde uygulamaya ihtiyacim olduguna karar verdim kendisinden yardim talep ettigimde açikcasi umutsuzdum uzaktaydim nasil olacakti??Ama sagolsunlar SAS metodunu uzaktan da kullanabilecegimi ve hertürlü destek vereceklerini belirttiler..Ve öylede oldu 24 gün boyunca iyi yönde gelismeler oldu arkadas çevrem ve ailem de bendeki iyilesmenin farkindalardi ve gayet memnunlardi.sona geldik su an kendimi çok daha iyi hissediyorum bundan sonra daha da iyi olacagima inaniyorum .Ihtiyaç duyan herkese tavsiye ederim..Pandomim ailesine ve Bayram beye destekleri için çok tesekkür ediyorum.

F.S. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Sosyal medya arastirmasiyla tanistik.Son derece ilgili ve sicak kanli ciddi manada çok güzel tespitleri , problemleri çözüm odakli bir danismanimiz Abdullah bey .Yönlendirmelerinden gayet memnunuz .Oglumun kendine güvenmesi kendisiyle barisik olmasi ,kaygilarini yenmesi ve daha birçok problemleri asmasinda katkida bulundugunuz için çok tesekkür ederiz.Süreç devam ediyor fakat severek ve heyecanla geliyoruz her seansta .Ilginize ve alakaniza minnettariz.

N.A - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Sizlerle internet adresinizden ulasim sagladim.Oglumda konusma sorunu yasadigimiz için basvurdum bize ayni zamanda onu hayatin her anlaminda yaninda yol gösterici olarak özgüven kazandirici bir rol model kazanmasini sagladi.17 harf yoksunlugu ile basladigimiz bu süreçte harfleri kisa sürede tamamlamamiz bizi çok memnun etti.Suanda devam eden seanslarda gün geçtikçe olumlu sonuçlar aliyoruz. Sas metodu sayesinde Abdullah Bey ile belirledigimiz önemli hususlarda büyük oranda verimlilik elde ettik.Ilgi ve alakaniz için tesekkür ederiz.

A.S. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Oglumuz için bir takim arastirmalarda bulunduk ve SAS METODUNU bulduk.Arastirmalar sonucunda çocugumuz için faydali olacagini düsündügümüz SAS METODUNA basladik.24 seanslik program sonrasi gözlemlerimiz gayet güzeldi .%100lük bir degisimin olmayacagi bilinciyle geldik biz bu konuda gayet iyi bir yol katettik.Oglum kalabalik ortamlara girmekte zorlanmalar , trafik isiklari esnasinda hirçinliklari ve israrci davlarinislari vardi.SAS METODUNDAN sonra hirçin ve israrci davranislarinda azalma oldu ve konusmamiz toparlandi .Pandomime tesekkürler...

E.G. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Oglumuz için bir takim arastirmalarda bulunduk ve SAS metodunu bulduk.Arastirmalar sonucunda çocugumuz için faydali olacagini düsündügümüz sas metodununa basladik.24 seanslik program sonrasi gözlemlerimiz gayet güzeldi .%100lük bir degisimin olmayacagi bilinciyle geldik biz bu konuda gayet iyi bir yol katettik.Oglum kalabalik ortamlara girmekte zorlanmalar , trafik isiklari esnasinda hirçinliklari ve israrci davlarinislari vardi.SAS METODUNDAN sonra hirçin ve israrci davranislarinda azalma oldu ve konusmamiz toparlandi .Pandomime tesekkürler...

E.G. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Buraya gelmeden önce hayattan hiç zevk alamiyordum. Ancak ilk seansimda çok çok aglamama ragmen o odadan çiktigimda kafamdaki sorunlarin %50 sini atmistim. Bunu sevgili hocam Dilara Uyar'a borçluyum. Onu çok seviyorum. Benim gibi rahatsizligi olanlara (Konversiyon Bozuklugu) siddetle tavsiye ediyorum. Artik hayattan zevk aliyorum ve ben rahatsiz degilim diyebiliyorum. Pandomime, Dilara Hocama ve Sevda Hanima çok tesekkürlerimi sunuyorum. Rabbim eksikliginizi vermesin.

S.Y. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Hersey için çok tesekkür ederiz.Ilgi ,hizmet, güler yüz sicak bir ortam.Oglum için geliyoruz o çok mutlu ve severek isteyerek geliyor.Motive olmus dejarz olmus ve mutlu bir seklide ayriliyor. Evladinin mutlu oldugunu gören her anne gibi bende mutlu oluyorum Bayram beyin tavsiyesi ile SAS METODUNA basladik.Suan 20. günündeyiz ama gelisimleri görebiliyoruz.Kendine güveni enerjisi motivasyonu gözle görülür biçimde artti. InsaAllah bitince ve ileride daha güzel olacak.Basarilariniz daim olsun...

E.B. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Ilk basta çekinsemde 2. seansta bir aile bireyimle konusur gibi bilgililerimi ve sikintimi anlatabildigim seanslar oldugu için pamdomime çok tesekkür ediyorum .Hizmette hiç bir kusur yok .Tesekkürler pandomim.

E.T. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Sinav kaygisi gibi kötü bir sikinti nedeniyle basvurdugum psikologum Dilara Uyar a kocaman kalpler yolluyorum.Çünkü suan inanilmaz bir mutlulukla buradan ayriliyorum.Bacaklarim titreyerek girdigim tüm sinavlardan simdi inanilmaz bir özgüvenle çikiyorum.Artik sorunlarimla nasil basetmem gerektigini çok iyi biliyorum.Belki distan gözükmüyor ama içimdeki birçok seyi bulmama yardim ettiginiz için kendimi bulmama yardim ettiginiz için çok tesekkür ederim.Ösym bekle beni geliyorum seneye o üniversite siralarinda oturmak için sabirsizlaniyorum .Artik daha özgüvenli ve cesaretli...

B.B - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Biz ögretmenimizin tavsiyesi üzerine geldik.Ama gerçekten söylüyorum ellerinden ne geliyorsa oglum için en iyisini yapmaya çalisiyor.Biz ailecek Abdullah beyden çok memnunuz.Ilgili, nazik ,kibar ve egitiminde oldukça basarili buluyorum Abdullah beyi.Kendisi bizimle alakali ve oldukça basarili.InsaAllah güzel bir sonuç ile buradan ayrilacagimizi düsünüyorum.Ayrica Sevda hanim bizim için oldukça degerli çok nazik ve ilgili. Pandomimli olarak tüm danisanlara tavsiye ediyorum.Tesekkürler...

M.Y - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Normal sartlarda kizimi yabancilarla yalniz birakamama ragmen Abdullah Beyin hissettirdigi güven duygusu ile kizimi emanet edebildim. Çok utangaç bir çocuk olmasina ragmen Abdullah Bey ile konusmaya basladi .Kurumun genel olarak danisanlari ile ilgi ve alakalari mükemmel.Ellerinden geldigi kadar yardimci olmaya çalisiyorlar.

T.K - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Normal sartlarda kizimi yabancilarla yalniz birakamama ragmen Abdullah Beyin hissettirdigi güven duygusu ile kizimi emanet edebildim. Çok utangaç bir çocuk olmasina ragmen Abdullah Bey ile konusmaya basladi .Kurumun genel olarak danisanlari ile ilgi ve alakalari mükemmel.Ellerinden geldigi kadar yardimci olmaya çalisiyorlar.

T.K - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Genel olarak psikologlarin birçogunun yaklasim tarzinin ayni oldugunu düsündügüm ve tüm güvenimi kaybettigimde Bayram Beyi tesadüfen ögrendim ve gelmeye karar verdim .Ilk seans sonrasi hissettirdigi mükemmel insan duygusu hayatimla ilgili kimseye anlatamadigim olaylari anlatabilmeme sebep oldu.Yasamis oldugum kötü olaylara daha sakin yaklasabilmeyi ve olumsuzluklara pozitif bakabilmeyi ögretti. Birkez daha bana hayatimizda hersey olumlu dahi olsa belli araliklarla , muhtesem psikologu bulmusken danismaniz gerektigini anlatti.Kapidan girdigimiz anki baslayan o muhtesem ilgi ve alakanin hissettirmis oldugu degerlilik hissini hissetmenizi siddetle tavsiye ediyorum.TESEKKÜRLER PANDOMIM AILESI...

T.K - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Genel olarak psikologlarin birçogunun yaklasim tarzinin ayni oldugunu düsündügüm ve tüm güvenimi kaybettigimde Bayram Beyi tesadüfen ögrendim ve gelmeye karar verdim .Ilk seans sonrasi hissettirdigi mükemmel insan duygusu hayatimla ilgili kimseye anlatamadigim olaylari anlatabilmeme sebep oldu.Yasamis oldugum kötü olaylara daha sakin yaklasabilmeyi ve olumsuzluklara pozitif bakabilmeyi ögretti. Birkez daha bana hayatimizda hersey olumlu dahi olsa belli araliklarla , muhtesem psikologu bulmusken danismaniz gerektigini anlatti.Kapidan girdigimiz anki baslayan o muhtesem ilgi ve alakanin hissettirmis oldugu degerlilik hissini hissetmenizi siddetle tavsiye ediyorum.TESEKKÜRLER PANDOMIM AILESI...

T.K - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Güleryüzlü personeller tarafindan karsilandik.Abdullah beyi oglum çok seviyor .Bizimle olan geri dönüsler özveriliydi. Abdullah beye ilgi ve alakasindan dolayi tesekkür ederiz.

T.Ç. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Öncelikle çok tesekkürler .Sahsen biz çok memnun kaldik. Çocugumuzun daha mutlu oldugunu belirtmek isterim. Çocugumuz Pandomime baslamadan önceki davranislari ile simdiki davranislari arasinda çok fark var. Ilerleyen zamanlarda dahada iyi olacagini düsünüyorum.Anne baba olarak bizler içinde iyi bir deneyim oldu.Bizlerde çocuklara karsi davranislarimizda daha dikkatli davranmaya çalisiyoruz ve daha önceki yaptigimiz hatalari daha iyi görmüs oluyoruz.Hem çocugumuz hemde biz çok memnun kaldik.Basta Abdullah beye ve emegi geçenlere tekrar tesekkürler.

R.S. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Pandomim e ilk basladigimiz dönem oglumla birlikte konusarak asamadigimiz bazi problemlerimiz vardi. (öfke kontrolü kardes kiskançligi).Görüsmeler akabinde bir program belirleyerek seanslara düzenli devam etmeye çalistik.Psikologumuzla iletisim içerisinde olarak yavas yavas yol katettik.Bazen aylik bazen haftalik seanslardan sonra degisimleri farkettik.Zaman içerisinde herseyin nasil yoluna girdigini uzmanimizin görüsleriylede gördük.Ilgi ve alakalarindan dolayi tüm Pandomim ailesine tesekkür ederiz.Ihtiyaç duydugunuz taktirde yolunuz kesinlikle Pandomimden geçsin.

H.E - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Biz buraya geldigimizde özgüven problemi yasamaktaydik. Ilk baslarda herhangi bir ilerleme göremedik hatta seanlarimizi kesecektik, Abdullah beyin ricasi üstüne devam ettik. Haftalik degisim raporlari yapildi aile görüsmelerinde daha sonra çocugumuzdaki degisime biz bile inanamadik.Daha özgüvenli ve hayattan nese alan kisi oldu. çocuguuzdaki degisim konusmasinda bile etkili oldu. Bu konudaki ilgi ve alakasi için öncelikle Abdullah beye ve kurumunuza tesekkür ederim.

F.E - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Seanslar çok verimli oldu. Migren sikayetiyle geldim. Ilk seans ve son seans arasindaki farki agrilarim geçtigi zaman farkettim . Suan stressiz ve rahat bir sekilde çalisacagima inaniyorum .Bayram beye sonsuz tesekkürler.

N.Z. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Biz buraya otizimli olarak geldik.Her geçen günde bu sikayetlerimiz artiyordu.Tavsiye üzerine burayi bulduk.Bize hiç birseyin fayda etmeyecegini ve bundan önce gittiklerimizin faydasini görmedigimiz için bir ilk olarak adim attik iyikide atmisiz.Ilk görüsme bile çok umutlar verdi bize ama herzamanki gibi acabami dedik.Ilerledikçe çok farkli sonuçlar aldik. h ersey kisa sürede ilerledi inanamadik.Her kez bizim için çaba gösterdi. Özellikle Abdullah abimiz sahane bir atis yaparak Necatinin iç dünyasina girdi. Onunla çocuk oldu resmen.Çok güzel egitim verdi .Ögrenecegi her seyi ögretti ona en iyi sekilde .1 sene olmadan hersey çok güzel ilerledi.Emegi geçen herkeze çok tesekkür ediyorum.Biz çok memnun kaldik gelen herkeze tavsiye ediyorum basladinizmi birakmayin sonuna kadar egitime devam.

F.K. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Merkeze ofke kontrol problemiyle basvurdum. Bastan sona dogru, kademeli olarak daha iyi hissetmeye basladim. Seanslardan çok memnun kaldim. Gözle görünür bir gelisme oldu. Benim kadar çevrem de bu gelismenin farkinda. Dilara hanima tesekkür ederim.

O.G. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Duygu hanima bu zor süreçte bize yardimci oldugu için tesekkür ederiz.Görüsmelerimiz son derece akici ve yapici bir sekilde geçti.Esim ile aramizdaki farkindaliklar bizlere normal gelen aslinda normal olmadigimizi yani çiftlerin birbirinden habersiz ne istediklerini bilmeden yasadiklarini kendi yöntemleriyle farketmemizi sagladi.Bize nasil bir çift oldugumuzu nasil bir çift olmamiz gerektigini yöntemleriyle farkina varmamizi sagladi.Tesekkürler pandomim

F.E. - (Aile Danismanligi)

Pandomim bu konu ile ilgili gayet basarili.Bu alanda ilgilenen psikologumuz tamamen çocuklara karsi ilgili duyarli düsünceli ve ince hareket ediyor.Çocugumuzun dil gelisimi gözle görülebilecek sekilde gelisti ve düzeldi.Psikolojik olarakta çocugumuz rahatladi.Bu alanda ve birçok konuda psikologumuz gayet basarili.Oglumun konusamama davranis ve buna benzer birçok sorunlarini düzeltti.Titiz ve düzenli seanslarla güzel bir ilerleme yapildi. Herseyden önemlisi çocugum iletisime cevap veriyor.Oglum bu konu ile ilgili zor bir çocuktu.Içine kapanik sadece telefon ve internette vakit geçiriyordu.Artik seanslar sayesinde kendine güveni geldi. Pandomim bu konu ile tercih edilmeli.Merkez olarak gayet güleryüzlü uyumlu sekilde bir ekip olusturulmus ve ilgili çalisma yapiliyor. Pandomimi tavsiye ederim.Emegi geçen herkese tesekkür ederim.

Ö.T. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Merkeze ilk geldigimde kendimi çok kötü hissediyordum.Çok kisa sürede kendimi iyi hissediyorsam sizin sayenizdedir.Her seansimda kendime birsey katarak ve iyileserek ayrildim.Alaninda uzman bir yerden yardim aldigim için mutluyum.Konya da gelinebilecek en iyi yer oldugunu düsünüyorum.Sizi herkese tavsiye edecegim.

E.B. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Merkeze ilk geldigimde kendimi çok kötü hissediyordum.Çok kisa sürede kendimi iyi hissediyorsam sizin sayenizdedir.Her seansimda kendime birsey katarak ve iyileserek ayrildim.Alaninda uzman bir yerden yardim aldigim için mutluyum.Konya da gelinebilecek en iyi yer oldugunu düsünüyorum.Sizi herkese tavsiye edecegim.

E.B. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Pandomim e kizlarimla geldigim gün güleryüzlü ve kendimizi huzurlu hissettigimiz bir ortamdaydik .Feza hocam gösterdigi ilgi , verdigi egitimle sorunlarimizin çözülemeyecek olmadigini bana hissettirdi ve gerçekten hallettik. Özgüven ve empati kardes olduklari için en büyük sorunlarimiz arasindaydi.Bu konuyu sayin Feza hocamla bize verdigi egitimle büyük çapta hallettik.Böyle bir merkezi tanidigim , tanistigim için çok mutluyum.Hayatimiza kattiklariniz için tesekkür eder yardiminiz için minnetlerimi sunarim.

N.A. - (Diger)

Seanslar çok güzel geçti. gayet rahat ve huzur verici bir basariya ulastim. ihtiyaci olan herkese tavsiye ederim .Hersey için tesekkür ederim

N.S - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Duygu hanim sizinle bir tesadüf eseri karsilastim tek seansta bize yardimci oldunuz suan hersey daha cok güzel cok tesekkür ederiz yillardir koca bir sorunmus gibi gozumde büyüyen bir sorunu tek seansta halledebildik

B.D. - (Cinsel Islev Danismanligi)

Kendimi çok kötü hissettigim bir zamanda tavsiye üzerine Pandomim'e geldim. Uzun zamandir psikiyatrik tedavi görmeme ragmen istedigim seviyeye gelememistim. Hayattan elimi etegimi çekmis hatta intihari düsündügüm durumda Dilara Hanimla tanistim. Kendimi daha iyi tanimami ve kendimle ilgili yanlis düsüncelerimi fark etmemi sagladi. Psikologlara bile sikintilarimi anlatmaktan çekinirdim. Ancak güler yüzü ve samimi tavirlari sayesinde beni kapali kutu olmaktan kurtardi. Seanslarim bitti ve simdi buraya ilk geldigim zamana göre kendimi çok daha iyi hissediyorum. Her sey için çok tesekkür ederim Dilara Hanim.

D.S. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Psikodrama sayesinde çocugum kendini daha güzel ifade edebildi.Empatinin ne demek oldugunu ve empati yapmayi detayli bir sekilde ögrendi.Biz aile olarak psikodramadan çok memnun kaldik.Çok tesekkür ederiz.

S.D. - (Diger)

Seanslarimiz çok güzel ilerledi Abdullah beyle her seans geldigimizde bir ilerleme katettik Abdullah beyin sayesinde Alt islatmalarimiz ortadan kalkti, parmak emmemiz her seansta biraz daha azaldi, konusmalarimiz çok düzeldi, yerinde oturamayan çocuk artik daha sakin yerinde oturur oldu, daha sakin yerinde durabiliyor. Televizyon bagimliligi ve telefon bagimliligi çok azaldi. Pandomim'e gelme sebebimiz yerinde duramama iken simdi tüm sorunlarimdan kurtulduk. Abdullah hocama çok tesekkür ederiz.

H.S. - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Dilara Hanimla görüsmeye ilk geldigimde degisim konusunda umutluydum ve öyle de oldu. Çok memnun kaldim. Çok güzel sonuç aldik birlikte. Iyi ki gelmisim diyorum. Takintilarimdan kurtuldum. Artik disari çikabiliyor ve insanlarla temas edebiliyorum. Paralari yikamiyorum. Çok iyiyim. Yardimlarinizdan dolayi size çok tesekkür ederim Dilara Hanim.

T.K. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Dilara Hanimdan oglumun takintili davranislari için aldigimiz hizmet hem ogluma hem de bana yol gösterici ve egitici oldu. Ilgi ve alakadan memnun kaldik. Tavsiye üzerine gelmistim. Tavsiye ederim.

A.C. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Bayram beye oglumuzun gece korkulari ve asiri teknoloji bagimliligi problemleri için basvurduk. 2 seans sonra gece korkulari tamamen geçti. 6 seans sonucunda da teknoloji bagimliligindan da bariz derecede azalma oldu. Biz çok memnun kaldik. Oglumuz seanslari iple çekiyor ve hiç bitmemesini istiyor. Herkese gönül rahatligiyla tavsiye ederiz. Emegi geçen herkese özellikle Cansu hanim ve Bayram Beye sonsuz tesekkürler.

M.A. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Suan ki devam ettigimiz seanslardan oldukça memnunuz. Abdullah hocamiz bu konuda yeteri kadar dikkatli , düzenli ve duruma göre en uygun sekilde seanslari ilerletmekte. Ayrica çocugum seanslara basladigindan itibaren davranis ve konusma yönünden gelismeler gösterdi. Psikologumuz bu konuda gayet iyi ve basarili oldugunu ve yararli oldugunu düsünüyoruz. Bizim için önemli olan çocugumla olan iletisimi ve suanda çok iyi bir sekilde çalismalari sürdürüyorlar. Ayrica çocugum Abdullah Beyi seviyor ve güveniyor önemli olanda bu zaten. Abdullah beye tesekkür ederiz.

H.T. - (Konusma Danismanligi)

Dilara Hanim hitabeti olsun güler yüzlü olsun her seansta güveninizi artiran bir insan. Tabiki iyilesmek hastanin ugrasi ve azmiyle alakalidir ancak Psikologun motive edici tavirlari çok önemli. Verdigi ödevleri istekli bir sekilde düzgünce yaparsaniz düzelmeyecek sikinti yok. Ben 5 haftada anksiyetemi asabildim , kendisine ugrasi için tesekkür ediyorum ve çok memnun kaldim. Tavsiye üzerine kendisine gelmistim ayni sekilde bende tavsiye ediyorum.

M.T.B. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Kaygi , halsizlik , sürekli yorgunluk sikayetleriyle basvurdum. Bayram Hocamla terapilere basladik ve onun önerisiyle Bioenerji uzmanimizla da seanslara basladik daha ilk seansdan inanilmaz bir fark gözlemledim. Olaylara ve hayata bakis açim degisti bedenimde ve zihnimde eskisinden kat kat fazla enerji hisseder oldum. Gönül rahatligiyla gelebilecegim bir yer oldugunu biliyordum ama bu kadarini tahmin etmiyordum. Bir seyler geç olmadan geldigim için ayrica mutluyum. Emekleri için ilgileri ve verdikleri güven için hocalarima çok tesekkür ederim. Eski özgüvenimi , mutlulugumu ve bedensel sagligimi tekrar yakaladim.

E.A.T. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Ilk seanslarda hiç yapamam diyordum ve sikiliyordum ama simdi çok rahat ve huzurlu düsünüyorum ve eskisi gibi konusmam da takilmiyorum ve bu beni çok mutlu ediyor. Daha sakin ve huzurlu hissediyorum kendimi artik. Aldigim seanslar bana çok iyi geldi Abdullah hocama tesekkür ederim.

I.A. - (Konusma Danismanligi)

10 Yasinda oglum bazi harfleri çikartamiyordu tavsiye üzerine pandomim merkezine basvurduk ve Abdullah hocamdan seanslar almaya basladik. Seansimiz daha devam ediyor ama kisa sürede çok memnun kaldik. Mehmet Ali Hocamdan da bir kaç seans bioenerji seanslari da aldik ve oglumun öz güveni yerine gelmeye basladi daha iyiye gidiyor ve bu bizi çok mutlu etti tesekkür ederiz pandomim ailesine.

H.I. - (Konusma Danismanligi)

Abdullah beyle ilk tanistigimiz da bize fazlasi olacagina inanmistik. Ilk görüsmede neler yapacagini ve nasil bir süreçte ilerliyecegimizi anlattiginda emin olmustuk. Çünkü farkli egitim yöntemleri anlatmisti ve kaç yere gittiysek ayni seylerdi hep bildigimiz seyleri tekrar ediyorduk ve bir ilerleme kat edemiyorduk. Çocugumun konusmasinda ilerleme kat ederken dersleri ile ilgili bütün sorunlarina da çözüm bulundugunu fark ettik ve çok sevindik. Abdullah hocama çok tesekkür ederiz .

N.E.K. - (Konusma Danismanligi)

Merhaba çocugumda kekemelik vardi ve bir takim arastirmalar sonucunda PANDOMIM'e gelmeye karar verdik. Görüsmeye geldigimizde bekledigimizin üstünde samimiyet ve güler yüzle karsilastik. Almis oldugumuz egitimden gayet memnunuz ve istedigimiz sonuca ulastik. Profesyonel olarak islerini takip etmektedirler. Güvenilecek ve saygin bir kurum. Basarilarinin devamini dileriz ve pandomim ailesine tesekkür ederiz.

M.E.C. - (Konusma Danismanligi)

Bayram beyi kesinlikle tavsiye ediyorum .bilgi donanimiyla ve uyguladigi tekniklerle içinden çikamadigim hislerimi ve umutsuzlugumu bunlarla nasil bas etmem gerektigimin farkina varmami sagladi .iyiki psikologum oldu .insanin ruhu iyiyse hersey iyi ve benim için en umutsuz dönemimde ruhumu kesfettigim bu yolculuk da artik depresyondan kurtuldugum için çok mutluyum ve mutlu olmayi ögrendim .çok tesekkürler .. konya psikolog

F.A. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Ben bu zamanda herkesin psikolojik destege ihtiyaç duydugunu düsünüyorum, Bayram Bey'e uyku bozuklugu, asiri stres, olaylara takili kalma gibi birçok problemle gitmistim. Kendisinin iletisim gücü ve mesleki bilgileri sayesinde kendimi huzurlu ve mutlu hissediyorum . Sanmayin ki terapi bitince etkisi de bitiyor, yaklasik 9-10 aydir gitmiyorum terapiye, vaktim olmadigi için lakin kendimle barisabilmeyi bana çok iyi ögretmis ki, bu 10 aylik süreçte, karsilastigim bir çok zorlugun üstesinden gelebildim. PANDOMIM'e çok tesekkür ediyorum Konya'da içiniz rahat olarak gidebileceginiz, bilimsel bilgisi ve iletisim yetenegi kuvvetli psikologlari bir çati altinda topladiklari için.

G.A. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Ilgi alaka sicak kanlilik ne diyebilirim ki ne yazsam kifayetsiz kalacak. Migren rahatsizligimdan dolayi geldim migrenin ne oldugunu unuttum artik agrilarim yok o kadar huzurluyum o kadar rahatim ki yasantim hayata bakis açim degisti kendime olan güvenim yerine geldi. Migren artik mecburiyet degil Çare Bayram Duysak Tesekkür ederim iyi ki varsiniz

M.A. - (Migren Danismanligi)

Buraya basvuru sebebimiz; esim kaza geçirmisti. Yogun bakimda hayati tehlikesi yasam mücadelesi verirken kizim bu olaylardan etkilenip ölmek istedigini söylüyordu. Elvan hanima gelmeye basladiktan sonra yavas yavas korkulari azaldi. Aglama krizleri geçti. Ben çok memnun kaldim. Elvan hanim bizimle telefonda konusurken de ve geldigimizde de çok sevecen davranislariyla kalbimizi fethetti.

F.K.(Danisan Annesi) - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Hiç karanlikta kalip yolunuzu bulmaya çalistiniz mi? Elbette ki kaldiniz, hepimiz gibi, her insan gibi. Peki yol ararken ne oldu, tabii ki sordugunuz herkes size kendi geçtigi yollari anlatti. Tabi onlar da karanliktaydi ve kendilerine göre yollar buldu. O yüzden denilenlerin çogu, anlatilan yollar size hiç uymadi. Iste ben de böyle bir karmasa içindeyken Bayram beye ziyarete geldim. Zaten herkesten tonlarca akil almistim, ha bir eksik ha bir fazla bir de o akil versin dedim. O akil falan vermedi. Önce o sevimli güvenilir gülümsemesiyle karsiladi, sonra da karanlikta yolu bulacak kisinin ben oldugumu gösterdi. Seanslar sonunda, artik ben karanlikta kaybolmus bir adam degildim, karanlikta yol bulma uzmaniydim. Beni engelleyen, alikoyan, zarar veren seyleri kesfetmeyi ve ortadan kaldirmayi ögrendim sayesinde. Bu yaziyi okuyanlara tavsiyem, süphe ya da korkuya yer kalmadan Bayram beye güvenip dinleyin ve size yürümeyi bastan ögretsin. Farkinda olmadan yürümekten öte, kosmaya basladiginizi göreceksiniz.

B.Y. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Merhaba Ben Fatma. Dilara Hanimla 6 seans çalistik.Bana ben olma gücünü verdi. Olaylar karsisinda kendimi yorumlama gücünü verdi. En önemlisi Fatma'yi baska gözle yorumladi. Bana kendim olabilmem dogrultusunda isik oldu. Dilara Hanimla iyi ki tanistim. Çok tesekkür ederim

Fatma K. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Abdullah benim üniversitede tanidigim en olgun kisilige sahip ve kisiler arasi iletisimde son derece basarili bir arkadasim ve meslektasimdir. Çok güzel bir lisans egtiminin yani sira kendini gelistirmek için konusma egtimi , oyun terapisi , kisiler arasi iliskiler vb. Özel ilgili alanlari basarilarina basari katmistir . Gerek üniveristedeki egtiminde gerekse günlük hayatta her zaman için yaptiginin en iyisini yapmaya çalismistir, bu yüzden onu gönülden tebrik ediyorum ve basarilarinin devamini diliyorum dostum. Daha da güzel isler yapacagina inaniyorum.

M. Enes Soyak( Psikolog) - (Diger)

Obsesif Kompulsif Bozukluk ile mücadele halinde, çok umutsuz ve kendimden ümidi kesmis bir vaziyette geldim buraya. Daha önce terapi alip hiç bir fayda görmedigim için inancim pek de yoktu aslinda. Ancak burada Dilara Hanimla karsilasmis olmak benim için hayatin bana tanidigi bir sans diyebilirim. Isinde gerçekten uzman oldugunu bana daha ilk seansta hissettirdi ve bu sefer terapinin gerçekten ise yarayacagini düsünmeden edemedim. Güler yüzü, içtenligi ve samimiyetiyle bana kendimi çok rahat hissettirdi. 4 seansimiz bitti ve halen devam etmekteyiz. Ben hayatimi mahvedecegini düsündügüm pek çok seyden 2-3 seansta kurtuldum. Gerçekten mucize benim için. Artik hayata daha olumlu bakiyorum.Kendime güvenimi yeniden hissetmek çok güzel. Sizi seviyorum Dilara Hanim. Size minnettarim ve basarilarinizin hayatiniz boyunca devamini diliyorum.

M.K. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Çocugum da dikkat eksikligi vardi Elvan hanimdan aldigimiz destek ile çocugum artik daha iyi bu süreçte bize yardimci oldugu için Elvan hanima tesekkür ederiz:)

R.Ç.(Danisan annesi) - (Çocuk ve Ebeveyn Danismanligi)

Hayatimin tamda tikandigi bir dönemde çok sevdigim bir dostum araciligiyla tanistim Bayram Bey'le.Geçmisin izleri hiç silinmeyecek saniyordum ama silindi.Saglikli düsünemez hale gelmistim.Hiç geçmeyecek sandigim acilar geçti.Bayram bey saglikli düsünebilmemi sagladi.Simdi hem ben hem ailem mutlu.Bayram beyden ben razi oldum ve ona minnettarim,Allah'da ondan razi olsun.Sunu anladim ki insan ihtiyaç duydugu an mutlaka uzmana basvurup izdirap çektigi seylerden kurtulmali ve asla ertelememeli hayati...C.T

C.T. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi )

Abdullah hocamdan Allah razi olsun. Ona baslamadan önce konusmam çok aksiyordu kekeliyordum. fakat konusma egitimim bittikten sonra kekemelikle ilgili problemlerim tamamen ortadan kalkti artik bir ortama girdigimde kekeleyecekmiyim diye korkmuyorum ve konusuyorum. Iyi ki sizi tanimisim !

Emre B. - (Konusma Danismanligi)

Merhaba pandomim ailesine kekemelikle ilgili basvurdum, bugün 40. seansim bitti ve daha önceleri konusmada zorluk çekerken egitimimin son günlerine yaklasirken, suan bu konusmadaki zorlugun büyük bir kismi geçti bundan dolayi Abdullah beye tesekkür ederim, Bir psikologtan daha fazlasi :)

Y.M. - (Konusma Danismanligi)

Merhaba oglum konusma zorlugu çekiyordu ufak bir arastirmadan sonra Bayram hocayla tanistik. Konusma egitimini veren Abdullah Hocama yönlendirdi, hem Bayram hocama özellikle Abdullah Hocama çok tesekkür ederim, egitimin sonuna geliyoruz neredeyse hiç takilmasi kalmadi çocugumun bu da Abdullah Hocamin bir terapist gibi degil bir abi , bir arkadas gibi samimi olmasindan kaynakli diye düsünüyorum. Allah razi olsun Pandomim ailesinden

E.B. - (Konusma Danismanligi)

Merhaba oglum konusma zorlugu çekiyordu ufak bir arastirmadan sonra Bayram hocayla tanistik. Konusma egitimini veren Abdullah Hocama yönlendirdi, hem Bayram hocama özellikle Abdullah Hocama çok tesekkür ederim, egitimin sonuna geliyoruz neredeyse hiç takilmasi kalmadi çocugumun bu da Abdullah Hocamin bir terapist gibi degil bir abi , bir arkadas gibi samimi olmasindan kaynakli diye düsünüyorum. Allah razi olsun Pandomim ailesinden

E.B. - (Migren Danismanligi)

Kendimi bir boslukta hissettigim bir dönemde anneme gelen tavsiye üzerine tanistim Bayram Bey’le. Ilk seanstan itibaren bana verdigi güven ve sesindeki samimiyet dogru yerde oldugumu gösterdi bana. Bir danismandan çok bir abiydi benim için. 4 seans gibi kisa bir sürede orada olma sebeplerimden kurtuldum. Her seyin daha iyi olacagina olan inancim artti, kaygilarimdan uzaklastim. Allah razi olsun.

E.H - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Nasil anlatilir bilmem hayat her zaman nasil baktigina bagli olarak güzelmis bunu sayin BAYRAM DUYSAK hocamiz sayesinde yeniden kesfetmenin mutlulugu içerisindeyim ben ondan razi geldim ALLAH'da razi gelsin yolu ve bahti açik olsun insALLAH.Ayrica pandomim ekibinede sonsuz sükranlarimi sunarim gülen yüzünüz solmasin iyiki varsiniz.

H.Ö. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Her sey için çok tesekkür ederim. Hayata yeniden dönmenin mutlulugu içerisindeyim. Pandomimi herkese tavsiye ederim.

bb - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Bazen bir seylerin yoluna gitmedigini hissedersiniz .Bu normaldir aslinda insaniz ancak bu durum bizi kötü hissettirir .Beynimizin içindeki sesler çogalir ve bunlara birinin dur demesi gerekir .Eger sizde böyle hissediyorsaniz farkli yerlerde vakit kaybetmeyin.Geleceginiz adres kapidan girer girmez sizi güler yüzle karsilayan Cansu hanim , ardindan sizi sicak bir ortamda soluklanma bekliyor olcak :) ve son nokta o o oda ve Bayram Hoca güler yüzü enerjisi harika .Bilgisi efsane hayran kaliyorum eger ben derdimi anlatamam diyorsaniz korkmayin rahat olun Bayram Hoca öyle rahatlatiyor ki insani bi süre sonra konustuklariniz kontrol disi oluyor yani içinizdeki sikintilar bi an yok oluyor.Eger huzur ariyorsaniz pandomim ve Bayram hoca tam size göre Tesekkür ler :)

H.S. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Bazen bir seylerin yoluna gitmedigini hissedersiniz .Bu normaldir aslinda insaniz ancak bu durum bizi kötü hissettirir .Beynimizin içindeki sesler çogalir ve bunlara birinin dur demesi gerekir .Eger sizde böyle hissediyorsaniz farkli yerlerde vakit kaybetmeyin.Geleceginiz adres kapidan girer girmez sizi güler yüzle karsilayan Cansu hanim , ardindan sizi sicak bir ortamda soluklanma bekliyor olcak :) ve son nokta o o oda ve Bayram Hoca güler yüzü enerjisi harika .Bilgisi efsane hayran kaliyorum eger ben derdimi anlatamam diyorsaniz korkmayin rahat olun Bayram Hoca öyle rahatlatiyor ki insani bi süre sonra konustuklariniz kontrol disi oluyor yani içinizdeki sikintilar bi an yok oluyor.Eger huzur ariyorsaniz pandomim ve Bayram hoca tam size göre Tesekkür ler :)

H.S. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Merhabalar.. ben bir süredir Bayram beyin danisaniyim.. bana Emdr teknigi uyguluyor ve çok iyiyim. Gercekten inandim ve bana güven verdi.. meslegiyle çok örtüsen bir karekter..galiba kendimin ve hayatin farkina varmaya basladim,,ona çoook tesekkür ediyorumm ??

K.Ö. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Bayram beyin yanina gidince hayattan kopuk hiçbir seyden keyif almayan biri olarak yaptigi terapi sonucunda 1 buçuk ay sürecinde kendime geldim hayatin nekadar güzel oldugunu hiç kimse için üzülmeye degmez ve hayati kendin için yasamayi ögrendim hayatta her ne olursa olsun duyarsizlastim bana zarar verecek olumsuzluklardan uzaklastim görmezden geldim duyarsiz oldum Bayram beye tesekkürlerimi sunuyorum

Saliha - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Bayram beyle internetden arastirarak bulduk.Oglumuzun zeytinle ilgili çok büyük sikintilari vardi.Zeytinin oldugu hiçbir ortamda bulunamiyordu.Bayram bey oglumuza 6 seans uygulayarak onun zeytinle ilgili sikintilarini atlatmasinda,zeytinli ortamlara giremezken zeytini eline bile aldirmayi basardi.isyerine girdigimiz andan itibaren oradaki çalisan arkadasimiz dahil Bayram bey güleryüzlü kendisinden emin tavirlariylqa bize çok güven verdi.Kendisine çok tesekkür ediyor ve sikintilari olan kisilerin mutlaka kendisine basvurmalarini tavsiye ediyorum

EC - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Sevgili Bayram Duysak ile yaklasik bir yil önce tanistim. Birçok baska Psikolog ile görüstüm, Psikolog ile danisan arasindaki o ince çizgiye hep dikkat etmisimdir ilk izlenim benim için hep önemlidir genel olarak ama Psikolog kavrami beni biraz daha endiselendirmistir. Bayram bey ile ilk görüsmede o kadar çok içim isindi ki düzenli olarak görüsmelere devam ettik. Kendimi o kadar rahat hissediyordum ki bu benim degil kendisinin basarisi idi. Iki farkli konuda EMDR terapisi yaptik inanilmaz sonuçlar aldim. Ve daha adini bilmedigim birçok terapi yöntemi ile kendimi harika hissetmeme neden oldu kendisine buradan birkez daha sükranlarimi sunuyorum. Tereddüt etmeden gidiniz rahat olunuz geç kalmayiniz. Zaman alehinize degil Bayram Duysak ile lehinize ilerlesin. Saygilar.

Bey... - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Bundan yaklasik iki yil önceydi sorunlarimin dag gibi yigildigi altindan kalkamadigim bir anda destek alabilmek için pandomime basvurdum iyiki de oyle yapmisim pisman degil tam tersi daha da mutlu oldum. Özellikle psikologum bayram hocam gerçekten bir abi bir hoca gibi kendimi kesfedip aslinda kisilik konusunda kendimden gelecegimden kaygi duymamami sagladi. Nice büyük sorun ve güçlükleri anlatarak konusarak gevseme egzersizlerinin rahatligiyla atlattim. En son terapimin bittigi günde kendimi hayata hazir sekilde hissederek mutlu sekilde ayrildim. Çok tesekkür ederim Pandomim ailesine öncelikle de Bayram hocama. Birkaç psikologa gittim ama hepsi bir yönlendirme bir saplanti gibi düsündürtup degil daha korkularimdan vazgeçme kendi ideolojilerini bana savunup dikte etmeye çalisiyorlardi. Ama pandomimde bunu yasamadim. Içeri girince daha basliyor huzur rengarenk çiçek kokulu disardan kaçtiginiz sorunlari o kapidan girdikten sonra arkanizda birakiyorsunuz . Özellikle derdinizi döküp çiktiktan sonra ki terapi bitim ani öyle bir his yasiyordum ki anlatilmaz yasanir dolmus üzülmüs gelirken kus gibi hafifleyip rahatladigimi hissediyordum. Bu konuda ne kadar dua etsem ne kadar tesekkür etsem Bayram Hocama pandomime azdir

Büsranur - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Sinav senemde gittigim pandomim psikoterapi danisma merkezi sinav kaygimi azaltmama heyecan sorununu yenmeme ve özgüven eksikligimi atlatmamda çok yardimci oldu ve en büyük destekçim oldu sinav kaygisi ve özgüven eksikligi olan herkese tavsiye ederim. konya psikolog

G. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Merhabalar?? temmiz 2016 da yakin arkadasimin bana pandomimi tavsiye etmesiyle Bayram bey ile tanisma firsati bulmustum( iyi ki de tanimisim ) mayis - eylül 2016 tarihleri arasinda yer zaman mekan ayirt etmeksizin aglama krizlerine giren sürekli uyuyan herseyden sikilan insanlarla konusmak istemeyen içine kapanik buldugu her firsati uyuyarak geçiren ailemle zaman geçirmek zulüm gibi gelirdi onlarla yemek dahi yemek istemeyen birisiydim. Artik hayatimda birseylerin düzene girmesini ve normal insanlar gibi bir gün geçirmek istiyordum. 21 eylül 2016 tarihinde ilk EMDR seansim basladi. Ve bir kaç seans sonrasinda yillardir sebebi belirlenemeyen bas agrilarim, bas dönmelerim, göz kararmalarimin geçtigini fark ettim. Geceleri ansizin uyanir ve derin uykuya dalamazdim gece uykum düzene girdi. Ailemle zaman geçirmekten keyif almaya basladim. Sürekli uyuma aliskanligimdan vazgeçtim. Fevriligim gitti. Biraz daha sakinim olaylar karsisinda. Ve en önemlisi EMDR seansina basladiktan sonra sadece bir kez 26 eylül 2016 tarihinde panik atak geçirmistim. Ve 20 aralik 2016 tarihinde seansim son buldu. Simdi gelelim asil meseleye ???? su an o kadar iyiyim ki sanki yukarda saydigim rahatsizliklari ben geçirmemisim de hayalmis gibi geliyor. Ilk günden itibaren Güler yüzüyle içtenligiyle benimle sabirla ilgilendigi için Bayram beye ne kadar tesekkür etsem azdir Allah ondan bir degil bin kere razi olsun emegi yagli evi bereketli olsun????

G.Ö. - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Psikolog olmak isteyen birinin idol olarak alabilecegi degerde bir psikolog. Motivasyon ve umut verici, bir çok alanda yardim alinabilecek birisi güleryüzlü, objektif yorumlariyla daha dogru kararlar vermenizde önünüzü açacaktir kurdugu sistem ve terapi tarzi da diger psikologlardan daha önde ve daha etkili. Alaninda uzman bir kisi, birçok yönüyle gelecekte bu meslegi yapmak isteyen birinin istegini arttiriyor. En begendigim yönü samimiyeti oldu ayni zamanda da paylasacak güzel hikayeleri var tanisilmasi konusulmasi gereken bir kisi oldugunu düsünüyorum.

D.K (Danisan) - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Bayram beyle tanismam, abimin bir internet sitesinde migren hastalarinin basarili sonuçlara ulastiklarini bildiren bir videoyu bana izletmesiyle basladi. Bayram beyin yanina migrenimin geçecegine inanarak gitmistim ama açikçasi bu kadar çabuk ve etkili sekilde olacagini beklemiyordum.1 ay bile olmadan agrilarim ciddi anlamda azaldi. Artik korkmadan çikolata yiyorum,kahve içiyorum ve hayatim eski haline döndü. Tüm migren hastalarina tavsiye ediyorum. Kesinlikle denemelisiniz. Eminim ki çok faydasini göreceksiniz. Herkese geçmis olsun..

E.N. (Danisan) - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Bayram bey'i yaklasik 2 senedir taniyorum. Kendisinden profesyonel bir yardim almadim fakat yaptigimiz muhabbetlerde ki tavsiyeleri ve yönlendirmeleri benim için çok degerlidir. Eminim danisanlariyla yaptigi görüsmelerde de ayni sekilde davraniyordur. Yakin bir dostumun çocugu için Bayram bey'e danismistim bana herseyi çok güzel ve net bir sekilde ifade etti ve sonrasinda arkadasim çocugu için Bayram beyden randevu aldi. Gayet sicak kanli sevecen bir insandir. Sürekli güncel egitimleri takip eden ve gerekli olanlari edinen bir psikologdur. Kendisine meslek hayatinda basarilar ve yenilikler dilerim.

Yusuf (Arkadas/tanidik) - (Diger)

Degerli arkadasim sevgili Psk.Bayram DUYSAK tan 6 yili bulan tanisikligimizda bir meslektasi olarak çok sey ögrendim. Ilgili oldugu özel uzmanlik alanlarindaki çalismalarina Ankara da devam etmesini çok isterdim ama kendisi severek ve büyük heyecanla yürüttügü saygi duyulacak kariyerine memleketi Konya da devam etmek istedi sunu çok açik ve net bir sekilde söyleyebilirim nerede olursa olsun kendi alaninda donanimli birikimli meslektasima giden basvuran danisan kisiler büyük olasilikla pisman olmayacaklar kendilerini güvende hissedeceklerdir. Kurucusu oldugu Pandomim Psikoterapi Danismanlik Merkezinde basarili olacagini ve bir çok danisana katki saglayacagini biliyorum…

Sinan Aksoy (Psikolog) - (Diger)

Bayram beyin olgun kisiliginin, son derece saygili ve beyfendi tavirlarinin is yasami disinda da devam ettigini görüyor ;bunlarin sadece sahsimin kanisi degil, etrafindaki pek çok insanin da ortak izlenimleri oldugunu düsünüyorum. Bayram Bey, pek çok "sahte psikologun" aksine lisans egitimini psikoloji almistir.Ayni zamanda benim de sasirdigim bir tempoda, pek çok meslektasimiz tarafindan güvenilir bulunan kurum ve kisilerden psikoterapi ve psikometri ile ilgili egitimlere de yogun bir sekilde katilyor. Kendisinin gerek insanî özelliklerinin, gerek de mesleki gelisimine verdigi önemin onu hedeflerine ulastiracagina inaniyor, arkadasima gönülden basarilar diliyorum...

Sevinç Günaydin (Psikolog) - (Diger)

Bayram beyi internette tesadüfen buldum bir süre kararsiz kaldim ama birgün en azindan bir telefon görüsmesiyle bana faydali olup olmayacagini ögrenmek istedim.Telefondaki güven veren tavrindan sonra terapiye baslamaya karar verdim.Beyfendiligi ,anlayisi ve destegi sayesinde kisa zamanda çok yol katettigime inaniyorum.Kendimi çok iyi hissetmenin yaninda yillardir çektigim fibromiyalji agrilarindan da kurtuldum .Hersey için çok tesekkür ederim.

N.K. (Danisan) - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Yasimin çok büyük olmamasina ragmen depresyondaydim ve çok siddetli karin agrilarim oluyordu uzman arayisindaydim sonra karsima Bayram Bey çikti. Görüsmeye gittim ve ön görüsmeden itibaren bende biseyler hareketlenmeye basladi bu iste bisey var deyip terapi almaya karar verdim. Ve istikrarli bir sekilde terapilerime devam ettim. Suan terapilerim sona erdi veee suan yeniden dogmus gibiyim iki senedir olur olmadik zamanlarda kendini gösteren karin agrilarim olmuyor benden yeni bir ben ortaya çikti. Bu duruma gelmeme yardimci oldugu için Bayram Bey'e çok çok çok tesekkür ederim......

Sükriye - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Oglumun TEOG sinavi öncesi yasadigi sinav kaygisi problemleri için danistigimiz Bayram bey sayesinde sinavimiz çok iyi geçti. Ikinci sinavda tüm sorulari ful yaparak istedigi sonucu aldi,en önemlisi kendine güveni artti ve mutlu bir birey olarak hayata bakmaya basladi. Yardimlariniz için yürekten tesekkürler.

Ümit (Danisan) - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)

Bayram beyle tanismam tesadüf oldu. Sadece uzman birilerinin görüsünü almaya ihtiyacim oldugu, depresyonun esigindeki bir dönemimde önüme ilk çikan yeri aradim ve o gün için randevuyu olusturduk. Ama hayat dedigin güzel tesadüflerle gelir. Ilgisi, bilgisi, bana kendime ilaç olmami saglayacak kesfe yönelik yardimlari sayesinde hayatimin uzun dönemini etkileyecek aliskanliklar kazandim. Bir doktor degil de, iyi bir arkadas gibiydi seanslarimiz. Etrafimda bir psikologa ihtiyaç duyan ve benim önerimi almak isteyen herkese tek söyledigim Bayram Bey e gitmesidir. Bence Konya'da daha iyisi yok ????

B.G (Danisan) - (Yetiskin / Ergen Danismanligi)
YUKARI
Aydınlatma Metni 'ni okudum, bilgi sahibiyim
RANDEVU AL 0332 322 75 57