Beslenme ve Diyet Danışmanlığı

Beslenme ve Diyet Danışmanlığı

Beslenme ve Diyet Danışmanlığı

Ömür boyu tüm bireylerin sağlığının korunması, iyileştirilmesi ve yaşam kalitesinin arttırılması için beslenme biliminin ilkeleri doğrultusunda doğru bilinen yanlışları düzeltmek, kişide dengeli beslenme davranış değişikliği yaratmak ve kişiye bilinçli beslenme danışmanlığı yapılmaktadır.

Danışmanlık  Planı

Bu süreç kişiye özel olup genelde 3 aşamadan oluşur:

İlk Aşama

Beslenme ve diyet danışmanlığı hizmeti alacak kişinin öncelikle beslenmeyle ilgili bir problemi var mı? Varsa problemleri neler? Bu konuları ilk seans aydınlatıyoruz. En sağlıklı beslenme programının kişiyi en iyi tanımaktan geçtiğini biliyoruz;  bu nedenle ilk seansımızda kişinin detaylı bilgilerini çıkarıyoruz ve beslenme düzeni hakkında fikir sahibi oluyoruz.

 İkinci Aşama

Merkezimizde bulunan profesyonel ölçüm cihazıyla birlikte kişinin vücut analizini çıkarıyoruz. Bu analiz sayesinde kişiye sağlıklı bir beslenme planı oluşturuyoruz.

Üçüncü Aşama

Oluşturulan beslenme planı doğrultusunda kişinin haftalık ya da iki haftalık düzenli aralıklarla takibini gerçekleştiriyoruz. Amacımız en sağlıklı kiloya/beslenme düzenine en hızlı ve sağlıklı şekilde ulaşmaktır. Bu noktada kişi de var olan bir psikolojik problem var ise merkezimizde bulunan uzman psikologlardan danışmanlık desteği alıyoruz. Böylelikle hem ruhsal hem de bedensel sağlığınızı en iyi şeklide koruyoruz.

Randevu için: 0332 322 75 57 nolu telefonu arayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Konya diyetisyen

diyetisyen konya

 

YUKARI
RANDEVU AL 0332 322 75 57