SEANSLAR

SEANSLAR

Seanslarimizin Içerigi

Merkezimize basvuran kisilerle ilk görüsmelerimizin amaci ihtiyaçlarinizin belirlenmesi olacaktir. Ilk görüsme yani degerlendirme görüsmelerinin sonunda eger danisma sürecine devam etmeye karar verilirse size nasil bir çalisma plani yapilacagi aktarilacaktir. Degerlendirme görüsmesinin ardindan belirli bir amaç belirlenir ve süreç baslar. Ortalama kaç seans sürecegi de yine degerlendirme görüsmesinde belirlenir. Süreç sizin de aktif katiliminizla birlikte baslar. Bu görüsmelerin süresi 45-60dk arasinda degismektedir.

Merkezimizden hizmet alan kisiler kullanilacak yöntem ve teknikler, tekniklerin yararlari ve varsa riskleri konusunda mutlaka bilgilendirilir ve onaylari alinir. Görüsmelerden istenen verimin alinmamasi durumunda, danisan kisinin çikar ve ihtiyaçlari ön planda tutulmak suretiyle baska bir danismana yönlendirme yapilabilir.

Gizliligi ifsa edilmesi gereken durumlarda özel bilgiler sadece gerekli mercilere(savcilik vs.) ve gerekli düzeyde belli kisaltmalar getirilerek paylasilir (Bunun haricinde hiçbir bilgi danisanin onayi alinmadan paylasilmaz.). Danismanlik sürecinizin saglikli ilerleyebilmesi için danisman sizinle ilgili ayrintili bilgi edinmek isterse, bilimsel olan bazi psikolojik testlere tabi tutulabilirsiniz.

Kullandigimiz Teknikler

EMDR, SAS Metodu, Sas-Smart, Sas-Boost, Sas-Balance,Sas-Life, Bilissel Davranisçi Terapi (BDT), Oyun Terapisi Sema Terapi, Hipnoterapi, Çözüm Odakli Terapi, Diyet Danismanligi, Cinsel Islev Bozukluklari (vajinismus, erken bosalma, sertlesme problemi gibi) DETAYLI BILGI IÇIN BIZIMLE ILETISEME GEÇEBILIRSINIZ.

Iletisim

Adres: Ferit Pasa Mah. Nisantas Sok. 18/A Selçuklu/KONYA TEL: 0332 322 75 57
Pandomim danışmanlık merkezi, psikoloji, cinsel islev bozukluklari ve beslenme danışmanlığı alanlarında hizmet veren kurumsal bir yapıdır. Gizlilik ve etik ilkelere sadık kalarak çalişan kurumumuz Aile, çalışma ve sosyal hizmetler bakanlığına baglı olarak çalışmaktadır. Konya'da vajinismus problemi gibi birçok problemle gizlilik ilkesine sadık kalarak çalışmaktadır. Ayrıca konya psikolog denildigi zaman ilk akla gelen kurumdur.
YUKARI
Aydınlatma Metni 'ni okudum, bilgi sahibiyim
RANDEVU AL 0332 322 75 57