SEANSLAR

SEANSLAR

Seanslarimizin Içerigi

Merkezimize basvuran kisilerle ilk görüsmelerimizin amaci ihtiyaçlarinizin belirlenmesi olacaktir. Ilk görüsme yani degerlendirme görüsmelerinin sonunda eger danisma sürecine devam etmeye karar verilirse size nasil bir çalisma plani yapilacagi aktarilacaktir. Degerlendirme görüsmesinin ardindan belirli bir amaç belirlenir ve süreç baslar. Ortalama kaç seans sürecegi de yine degerlendirme görüsmesinde belirlenir. Süreç sizin de aktif katiliminizla birlikte baslar. Bu görüsmelerin süresi 45-60dk arasinda degismektedir.

Merkezimizden hizmet alan kisiler kullanilacak yöntem ve teknikler, tekniklerin yararlari ve varsa riskleri konusunda mutlaka bilgilendirilir ve onaylari alinir. Görüsmelerden istenen verimin alinmamasi durumunda, danisan kisinin çikar ve ihtiyaçlari ön planda tutulmak suretiyle baska bir danismana yönlendirme yapilabilir.

Gizliligi ifsa edilmesi gereken durumlarda özel bilgiler sadece gerekli mercilere(savcilik vs.) ve gerekli düzeyde belli kisaltmalar getirilerek paylasilir (Bunun haricinde hiçbir bilgi danisanin onayi alinmadan paylasilmaz.). Danismanlik sürecinizin saglikli ilerleyebilmesi için danisman sizinle ilgili ayrintili bilgi edinmek isterse, bilimsel olan bazi psikolojik testlere tabi tutulabilirsiniz.
Pandomim Danismanlik Merkezi danismanlik alaninda faaliyet gösteren bir merkezidir. Konya'da aktif olarak danismanlik hizmeti sunmaktadir. Konya Psikolog, psikoloji
YUKARI
RANDEVU AL 0332 322 75 57