PANDOMİM HAKKINDA

PANDOMİM HAKKINDA

Faaliyet Alanlarimiz;

Merkezimiz de çocuk ve ebeveyn danismanligi, yetiskin bireysel danismanlik, dikkat artirma çalismalari, ögrenme güçlükleriyle bas etme  ve aile danismanligi hizmetleri vermekteyiz. Merkezimize basvuran kisilerin sorunlariyla bas etmesinde ve gelecekte olusabilecek sorunlari önlemesinde destek olmaktayiz. Mutlu çocuk, mutlu aile ve mutlu bireyler için daima hayatinizin her döneminde her alaninda yaninizda olmaktan onur duyacagiz. Detayli bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Tarihçe;

‘’Kendinize zaman ayirin’’ sloganiyla yola çikan merkezimiz Konya’ya yakisir hizmet anlayisiyla bugünlere gelmeyi basarmistir. Konya’nin hep daha iyilerini hak ettigini biliyoruz. Bu nedenle iyiyken daha da iyi olmak için çabaliyoruz.

Misyonumuz;

Yenilikçi, akilci ve ilkeli yaklasimimizla Konya da olan merkezimiz, danisanlarina etik ilkelere sadik kalarak hizmet vermektedir. Bu nedenle Pandomim Danismanlik Merkezi, sadece danismanlik için Psikoloji lisansli kisilerle yani; psikolog olan kisilerle çalismaktadir. 

Vizyonumuz;

Psikolojiye daha fazla isik tutmak ve insanlara daha fazla yardim etmek amaçli, etik ilkelere sadik kalarak Iç Anadolu bölgesinin en büyük ve en kapsamli danismanlik merkezini hayata geçirmek istiyoruz. Bunun için hiç durmadan profesyonel ekibimizle birlikte çalisiyoruz.

EKİBİMİZ İLE TANIŞIN

Pandomim, her biri alanında profesyonel eğitim almış, deneyimli uzmanlardan oluşan genç bir ekiptir.

Betül Palancı

Klinik Psikolog

Bayram DUYSAK

Klinik Psikolog

Dilara UYAR

Psikolog

Abdullah DUYSAK

Psikolog

Hatice Altunsoy

Diyetisyen
YUKARI
RANDEVU AL 0332 322 75 57